Lakiery hybrydowe

Co to jest lakier hybrydowy?

Lakiery hybrydowe święcą obecnie rekordy popularności. Wybiera je coraz więcej kobiet – i nie ma w tym nic dziwnego. Do lakierów hybrydowych przekonuje przecież ich legendarna trwałość — dobrze zrobiony manicure hybrydowy zdobi paznokcie nawet 3 tygodnie, jest odporny na zarysowania i nie odpryskuje. Do tego rozwiązania przekonuje także dostępność kolorów (w palecie Semilac znajdziesz 200 kolorów lakierów hybrydowych). Lakier hybrydowy nakłada się tak samo, jak zwykły lakier. Różnica polega na tym, że po nałożeniu trzeba go utrwalić pod lampą UV lub LED.

Lakiery hybrydowe Semilac – rozwiązanie dla każdej z nas!

Oczywiście kluczem do sukcesu jest odpowiedni wybór lakieru. Na szczęście u nas znajdziesz lakiery hybrydowe na każdą okazję. W nieustannie powiększającej się ofercie Semilac jest przecież aż 15 różnych kolekcji i 200 najmodniejszych kolorów lakierów hybrydowych.


Jesteśmy przekonani, że każda kobieta wybierze coś dla siebie! Przecież mamy:

1.

Delikatne róże dla tych, które stawiają na klasykę i lubią stonowane paznokcie hybrydowe.

2.

Nasycone odcienie dla wszystkich lubiących grę kolorami i śmiało podążających za trendami.

3.

Wszystkie odcienie nude, dla romantyczek, które cenią sobie delikatne odcienie lakierów hybrydowych.

4.

Całą kolekcję połyskujących lakierów do paznokci z opalizującymi drobinkami, z której każda imprezowiczka wybierze coś dla siebie.

5.

Ultramodne neony na lato, które od kilku sezonów nie wychodzą z mody.

6.

Biżuteryjne lakiery hybrydowe, które będą doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji.

Lakier do paznokci hybrydowy – bo liczy się trwałość.

Czy wiesz, że lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet 3 tygodnie? Mając zrobiony manicure hybrydowy, nie musisz się również bać o odpryski oraz zarysowania (które w przypadku klasycznych lakierów do paznokci pojawiają się błyskawiczne). Dlatego to doskonała propozycja dla wszystkich zapracowanych pań, które nie mają czasu na codzienne poprawianie manicure. Hybrydy to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że lakier hybrydowy zostanie poprawnie nałożony.

Jak zrobić paznokcie hybrydowe?

By zrobić paznokcie hybrydowe potrzebny Ci będzie lakier hybrydowy Semilac (jeden lub też kilka kolorów, które połączysz ze sobą w jednej stylizacji), baza, top, lampa (UV lub LED), bloczek polerski, odtłuszczacz.


Jak się robi hybrydy?

1.

Robienie hybryd zacznij od przygotowania płytki – odsunięcia skórek, opiłowania i nadania płytce odpowiedniego kształtu, wypolerowania jej bloczkiem polerskim i odtłuszczenia przy pomocy gotowego preparatu Semilac.

2.

Na tak przygotowaną płytkę nałóż bazę i utwardź pod lampą.

3.

Następnie nałóż dwie warstwy koloru (pamiętając o tym, by każdą z nich utwardzić pod lampą). Jak nakładać lakier hybrydowy? Dokładnie tak samo, jak każdy inny lakier.

4.

Na koniec zaaplikuj warstwę topu i również utwardź pod lampą. Gotowe paznokcie hybrydowe przemyj odtłuszczaczem i wetrzyj oliwkę w skórki.

Jak zmyć lakier hybrydowy?

Lakier do paznokci hybrydowy od zwykłego różni się również sposobem zmywania. Ponieważ jest to niezwykle trwały manicure, nie można go zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci.
Jak zatem usunąć lakier hybrydowy? Potrzebujesz do tego: folii do usuwania lakieru hybrydowego, Removera (płynu do usuwania hybryd), stripera i pilniczka do paznokci.


Usuwanie hybrydy krok po kroku:

1.

Opiłuj delikatnie top pilniczkiem (dzięki temu Remover łatwiej wniknie w lakier, a Ty szybciej usuniesz hybrydy).

2.

Nasącz wacik bezpyłowy na folii Removerem i owiń wokół każdego paznokcia. Odczekaj 10 minut.

3.

Po tym czasie zdejmij folię z paznokci i usuń delikatnie lakier przy pomocy stripera.


Ściąganie lakieru hybrydowego z paznokci jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem. Zatem jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie pytanie: „Czy hybrydy niszczą paznokcie?” zapewniamy Cię, że nie. Jeśli korzystasz z markowych produktów, wykonujesz poprawnie manicure hybrydowy i wiesz, jak ściągnąć hybrydę z paznokci, to nie musisz się niczym martwić.

Co to jest lakier hybrydowy?

Lakiery hybrydowe święcą obecnie rekordy popularności. Wybiera je coraz więcej kobiet – i nie ma w tym nic dziwnego. Do lakierów hybrydowych przekonuje przecież ich legendarna trwałość — dobrze zrobiony manicure hybrydowy zdobi paznokcie nawet 3 tygodnie, jest...

Rozwiń
Nazwa produktu
Cena
Ustaw kierunek malejący
24
48
200

18 Produktów

Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.