Żele UV i Akrylożele

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 34

Strona
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. -50%
  Akrylożele Acrylic Gel Tool
  22,99 zł 45,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 22,99 zł
Produkty: 34

Strona
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Czym są żele do paznokci?

Żele UV do paznokci zdobyły ogromną popularność i serca użytkowniczek na długo przed pojawieniem się na rynku lakierów hybrydowych. Żele UV były kiedyś jedyną metodą na trwały manicure – przy poprawnym wykonaniu żel do paznokci gwarantuje piękną stylizację nawet do 4 tygodni!

Nic dziwnego, że lakier żelowy od lat jest przyjacielem kobiet na całym świecie – to trwałość i bezcenna wygoda! Żele do paznokci to produkty przeznaczone do lakierowania, budowania paznokci żelowych oraz tworzenia niepowtarzalnych zdobień.

Żele UV mogą różnić się między sobą konsystencją – dobór gęstości żelu do paznokci zależy od stosowanej metody nakładania. Dodatkowo żele UV dzielą się na żele do paznokci jednofazowe i trójfazowe.

Żele jednofazowe pełnią funkcję bazy, żelu budującego i nabłyszczającego.

Przy zastosowaniu żelu trójfazowego należy pamiętać o konieczności nałożenia żelu budującego Semilac Power Base oraz nabłyszczaczaSemilac High Gloss.

Żele UV trójfazowe służą do budowania i wzmacniania paznokci przedłużanych.  Żele do paznokci gwarantują wyjątkową i nad wyraz trwałą stylizację.

Semilac w swojej ofercie posiada kolorowe żele UV, jak również produkty do budowania paznokci żelowych i wykonywania nietuzinkowych zdobień. Żelowe lakiery do paznokci Semilac, jak wszystkie inne produkty z naszego portfolio, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Żele do paznokci naszej marki to gwarancja najwyższej jakości!

Kolorowe żele UV Semilac– zatop się w bogactwie naszej palety barw!

Kolorowe żele UV Semilac to świetna oferta dla Pań, które cenią sobie najwyższą jakość produktu oraz odporność manicure.

Żele do paznokci pozwalają cieszyć się stylizacją przez długie tygodnie – paznokcie żelowe to jedna z metod wyjątkowego zdobienia, które utrzymuje się na płytce nawet do miesiąca! 

Nie bez znaczenia jest też kolor – w końcu to on gra pierwsze skrzypce w stylizacji! Paznokcie żelowe tworzone przy użyciu produktów Semilac kuszą bogactwem barw – kolorowe żele UV zajmują jedno z czołowych miejsc naszej rozbudowanej oferty, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowniczek! 

Jak zrobić paznokcie żelowe?

By zrobić paznokcie żelowe będą Ci potrzebne produkty Semilac, odrobina wprawy i przestrzeganie zaleceń procedury aplikacji  żelu UV.

Brzmi groźnie? Spokojnie – dzięki naszym poradom żele do paznokci i ich odpowiednie wykorzystanie nie będą stanowić dla Ciebie żadnego problemu!

Jesteś gotowa? No to ruszamy!Robiąc paznokcie żelowe nie zapominaj o podstawowych zasadach higieny – na początek dezynfekujemy dłonie!

Żel UV na paznokcie nakładamy jedynie wtedy, gdy stan płytki jest dobry i nie ma przeciwwskazań do wykonania manicure metodą żelową. Odsuwamy skórki za pomocą Pushera. Możemy je zmiękczyć preparatemSemilac Cuticle Remover, a odstające skórki delikatnie podciąć.Później nadajemy kształt paznokciom pilnikiem Semilac Quality 100/180 i matowimy je blokiem polerskim Semilac Quality 180. Następnym krokiem jest odtłuszczenie płytki preparatem Semilac Nail Cleaner przy pomocy wacików bezpyłowych. Później nakładamyPrimer i czekamy, aż ten odparuje.

By stworzyć paznokcie żelowe należy podłożyć szablon pod paznokieć – tu liczy się precyzja! Żel UV jednofazowy nakładamy na płytkę paznokcia i wykonujemy przedłużenie na szablonie do zamierzonej długości i kształtu.Żel do paznokci UV utwardzamy w lampie.

Żel do paznokci UV trójfazowy wymaga zastosowania na początkuSemilac Power Base lub żelu bazowego. Nakładamy drugą warstwę żelu UV i ponownie utwardzamy w lampie. W przypadku żeli UV trójfazowych używamy żelu bazowego Semilac. Po utwardzeniu dociskamy tunel przy pomocy zaciskarki.

Wybudowany i utwardzony paznokieć odtłuszczamy Semilac Nail Cleanerem i przystępujemy do opracowywania paznokci pilnikiem Semilac Quality 100/180. Po uzyskaniu pożądanego kształtu ponownie przemywamy wacikiem bezpyłowym nasączonym w Semilac Nail Cleanerze.

Teraz czas na kolorowe żele UV Semilac! Można wybrać także lakiery hybrydowe Semilac i nimi stworzyć wyjątkową stylizację. Całość utwardzamy w lampie. Na koniec nakładamy trzecią warstwę żelu UV jednofazowego. W przypadku żeli do paznokci trójfazowych używamy Semilac High Gloss, a później utwardzamy warstwę pod lampą. Jeśli zrezygnowaliśmy z kolorowych żeli UV na rzecz lakierów hybrydowych wszystko wykończymy SemilacUV Hybrid TOP. Nasze paznokcie żelowe już prawie gotowe! Jeszcze tylko odtłuszczenie wacikiem bezpyłowym nasączonym w Semilac Nail Cleaner i mamy to! 

Czym są akrylożele?

Akrylożel to nowość na rynku, która powoli zyskuje coraz większe grono fanów. Jest to produkt, który łączy w sobie twardy akryl i plastyczny żel. Połączenie to zapewnia niezwykle wytrzymały i odporny na uszkodzenia manicure.

Akrylożele świetnie sprawdzą się do przedłużania płytki lub do jej nadbudowy. Jeśli płytka jest słaba, a jej zapuszczenie wymaga wiele trudu, akrylożel poradzi sobie z tym zadaniem! Po utwardzeniu produktu w lampie, paznokcie zyskują twardość, lecz pozbawione są warstwy dyspersyjnej, co ułatwia dalszą stylizację.
Dodatkowym atutem akrylożelu jest zniwelowanie uczucia pieczenia, charakterystycznego podczas utwardzania w lampie żeli UV.

 Semilac Double Flex Acrylgel występuje w 3 wariantach kolorystycznych:

 1. Semilac Double Flex Acrylgel Clear – przezroczysty, transparentny
 2. Semilac Double Flex Acrylgel Nude Peach – różowy, kryjący
 3. Semilac Double Flex Acrylgel French White - biały, kryjący

Akrylożele można także łączyć z lakierami hybrydowymi Semilac tworząc ciekawe i barwne zestawienia. Warto więc wybrać odpowiedni kolor akrylożelu, aby wydobyć z paznokci prawdziwie głęboki kolor.

Co jest potrzebne do wykonania stylizacji z akrylożelem?

Aplikacja Semilac Double Flex Acrylgel wymaga niezbędnych akcesoriów.

Do wykonania stylizacji, poza tubką wybranego Semilac Double Flex Acrylgel, potrzebne będą produkty, które są dostępne w ofercie Semilac :

Semilac Acrylic Gel Tool to tzw. szpatułka przeznaczona do wyciągania z tubki produktu, jak również do jego nakładania na płytkę paznokcia. To jeden z akcesoriów, który zdecydowanie ułatwi i usprawni pracę z Semilac Double Flex Acrygel.

Formy Semilac Double Flex Acrylgel Tips
to specjalne produkty, służące do przedłużania i modelowania płytki, które gwarantują odpowiedni kształt paznokcia.

Semilac Acrylgel Liquid to specjalny płyn przeznaczony do równomiernego rozkładania Semilac Doulbe Flex Acrygel na płytce paznokcia. Pędzel do żelu Semilac , namoczony w Semilac Acylgel Liquid będzie lepiej rozprowadzał produkt, co przyspieszy proces aplikacji.

Jak aplikować akrylożel?

Sposób aplikacji (bez przedłużania) :

 1. Odpowiednio przygotowujemy płytkę paznokcia do manicure.
 2. Wyciągamy produkt z tubki przeznaczoną do tego szpatułką Semilac Acrylic Gel Tool i nakładamy go na paznokieć.
 3. Następnie aplikujemy jedną warstwę produktu za pomocą pędzelka do żelu Semilac Gel Brush - o dowolnym kształcie i wielkości.

Przy przedłużaniu płytki paznokcia można wybrać jedną z dwóch metod:

 1. Pierwsza metoda zakłada wykorzystanie specjalnych form Semilac Double Flex Acrylgel Tips, służących do przedłużania i modelowania paznokcia. Formę dopasowujemy do kształtu i wielkości danego paznokcia.
  • W pierwszej kolejności wyciskamy produkt z tubki, następnie nakładamy go specjalnie do tego przeznaczoną szpatułką Semilac Acrylic Gel Tool na wewnętrzną stronę formy Semilac Double Flex Acrylgel.
  • Produkt równomiernie rozkładamy na formie używając pędzelka Semilac Gel Brush namoczonego w Semilac Acryl Gel Liquid
  • Po poprawnym zaaplikowaniu akrylożelu na formę można przykleić całość (formę z nałożonym produktem) do paznokcia odpowiednio dociskając do płytki.
  • Następnie w celu utwardzenia produktu należy włożyć go do lampy (czas utwardzania zależny jest od posiadanej lampy i jej mocy).
  • Po utwardzeniu produktu można zdjąć formę. Paznokieć powinien być już odpowiednio wybudowany/ przedłużony i jednocześnie gotowy do dalszej stylizacji. W zależności od metody pracy stylisty, w niektórych przypadkach, będzie on wymagał dodatkowego delikatnego opracowania czy opiłowania.
 2. Druga metoda przedłużania polega na wykorzystaniu szablonu Semilac Shaper Wide Nail Forms lub Semilac Shaper Slim Nail Forms.
  • Wybrany szablon należy podłożyć pod paznokieć,
  • Następnie wycisnąć z tubki dowolną ilość produktu, którą nakładamy na paznokieć specjalną szpatułką - Semilac Acrylic Gel Tool, rozkładając go na płytce pędzelkiem Semilac Gel Brush namoczonym wcześniej w płynie Semilac Acrylgel Liquid (lub Semilac Nail Cleaner).
  • Po prawidłowym ukształtowaniu paznokcia, uwzględniającym jego prawidłową budowę, należy utwardzić całość w lampie (czas utwardzania zależny jest od posiadanej lampy i jej mocy).