Zmywacze do paznokci

Zmywacze do paznokci

10 produktów

Wśród płynów Semilac znajdziesz między innymi zmywacz do paznokci hybrydowych. W naszej ofercie dostępny jest zarówno klasyczny zmywacz do paznokci z acetonem (Semilac Aceton), jak i delikatniej usuwający lakier hybrydowy zmywacz do paznokci z lanoliną (Semilac Remover). To produkty niezbędne podczas wykonywania zabiegów manicure, które od lat towarzyszą naszym klientkom.

Każdy zmywacz do paznokci z naszego portfolio powstaje w zgodzie z procedurami normy ISO GMP oraz posiada niezbędne certyfikaty i atesty. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wybierając zmywacze do paznokci Semilac stawiasz na najwyższą jakość.

Aceton kosmetyczny do paznokci – jak stosować przy lakierze hybrydowym?

Najlepszy kolor to trwały kolor! Jednak kiedyś przychodzi ten dzień, gdy żegnamy się ze zrobioną jakiś czas temu stylizacją i chcemy pokazać swoją fantazję w nowym manicure. Wtedy do gry wchodzi aceton kosmetyczny (lub remover).

Sięgając po aceton Semilac należy postępować w myśl ściśle określonej procedury. Przedstawiamy ją poniżej – dzięki temu będziecie wiedzieć, jak stosować aceton do paznokci w przypadku hybrydy. Aceton bez problemu usunie lakier i pozwoli tworzyć nowe cuda na paznokciach.

Przygotuj aceton. Zmywacz do paznokci będzie jednak potrzebował dodatkowego wsparcia, by pożegnać stylizację. Poniżej instrukcja krok po kroku:

1. Zmatuj paznokcie

2. Sięgnij po aceton do paznokci hybrydowych, nasącz nim wacik bezpyłowy doczepiony do folii i owiń wokół palca. Odczekaj około 10 minut.

3. Zdejmij folie i usuń pozostałą warstwę lakieru.

4. Opracuj kształt paznokci.

5. Zmatuj płytkę i usuń resztę produktu.

6. Wygładź płytkę paznokcia i gotowe! :)

Już wiesz, jak poprawnie stosować aceton kosmetyczny do paznokci. Czas poznać bliżej Remover!

Remover

Remover to specjalny zmywacz do paznokci hybrydowych, który delikatnie usuwa lakier, nie powodując uszkodzenia płytki paznokcia. Remover Semilac został dodatkowo wzbogacony o lanolinę - składnik, który zapobiega wysuszaniu się skórek. Dzięki temu nasz remover do paznokci zmywa i dba w jednym momencie. Takiego dwa w jednym ciężko nie polubić ;)

Remover do lakieru Semilac występuje w różnych wariantach - wybierz ten, który najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb!

Wiesz już, jak ściągnąć paznokcie hybrydowe. Zastanawiasz się, czy wybrać remover czy aceton? To zależy od Twoich preferencji.

Remover a aceton to różnica. I jeden i drugi służy do ściągania lakieru hybrydowego Semilac. Remover do lakieru jest jednak delikatniejszy niż aceton kosmetyczny do paznokci. Dodatkowo Remover Semilac posiada w składzie lanolinę, która chroni skórki przed nadmiernym wysuszeniem.         

           

Rozwiń Czytaj opis Zwiń opis kategorii

Wyczyść filtry
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
Wyczyść filtry
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA