Zmywacze do paznokci

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 10
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. -30%
  Akcesoria Waciki bezpyłowe 13-warstwowe 500 szt.
  10,49 zł 14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99 zł
 2. Zmywacz do lakieru hybrydowego Zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover 1000ml
  40,00 zł
 3. Zmywacz do lakieru hybrydowego Zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover 500ml
  33,99 zł
 4. Zmywacz do lakieru hybrydowego Zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover 125ml
  16,99 zł
 5. Zmywacz do lakieru hybrydowego Zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover 50ml
  11,00 zł
 6. Zmywacz do lakieru hybrydowego Zmywacz do lakieru hybrydowego (aceton) Semilac Acetone 125ml
  12,99 zł
 7. Zmywacz do lakieru hybrydowego Zmywacz do lakieru hybrydowego (aceton) Semilac Acetone 500ml
  29,99 zł
Produkty: 10
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Jak zmyć manicure?  

Każda stylizacja hybrydowa wymaga odpowiedniego ściągnięcia. Ogromnie ważne jest, aby nie zrywać hybrydy mechanicznie. Jak więc poprawnie usunąć hybrydę? Potrzebujesz zmywacza do paznokci hybrydowych! W naszej ofercie dostępny jest zarówno zmywacz do paznokci z acetonem – Semilac Aceton, jak i nieco delikatniejszy zmywacz do paznokci – Semilac Remover. To produkty niezbędne podczas wykonywania zabiegów manicure, które od lat towarzyszą naszym klientkom. Wybierając zmywacz do paznokci z naszego portfolio, możesz mieć pewność, że stawiasz na najwyższą jakość. Chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tych obu produktach? Zostań z nami.

Aceton kosmetyczny do paznokci – jak stosować przy lakierze hybrydowym?

Najlepszy kolor to trwały kolor! Jednak kiedyś przychodzi ten dzień, gdy musisz pożegnać się ze zrobioną jakiś czas temu stylizacją. Wtedy do gry wchodzi aceton kosmetyczny. Aceton bez problemu usunie lakier hybrydowy i pozwoli tworzyć nowe cuda na paznokciach.

Należy jednak podkreślić, że sięgając po aceton Semilac należy postępować w myśl ściśle określonej procedury. Przedstawiamy ją poniżej – dzięki temu będziesz wiedzieć, jak stosować aceton do paznokci w przypadku hybrydy.

Przygotuj aceton. Zmywacz do paznokci będzie jednak potrzebował dodatkowego wsparcia, by pożegnać stylizację. Poniżej instrukcja krok po kroku:

1. Zmatuj paznokcie pilnikiem Semilac o gradacji 180/240.

2. Sięgnij po aceton do paznokci hybrydowych, nasącz nim wacik bezpyłowy doczepiony do folii i owiń wokół palca. Odczekaj około 10 minut.

3. Zdejmij folie i usuń pozostałą warstwę lakieru za pomocą pushera.

4. Opracuj kształt paznokci.

5. Zmatuj płytkę i usuń resztę produktu bloczkiem polerskim.

6. Wygładź płytkę paznokcia i gotowe!

Tak przygotowane paznokcie są gotowe do kolejnego zabiegu manicure.
Już wiesz, jak poprawnie stosować aceton kosmetyczny do paznokci. Czas poznać bliżej kolejny zmywacz do paznokci – Remover!

Remover

Remover to specjalny zmywacz do paznokci hybrydowych, który jest nieco delikatniejszą wersją klasycznego acetonu do paznokci. Remover różni się od acetonu tym, że posiada w składzie lanolinę.

 Jak ściągnąć hybrydę removerem? Proces usuwania lakieru przebiega w ten sam sposób jak w przypadku acetonu. Potrzebne są także takie same akcesoria, które pomogą w tym zabiegu.

Jaki remover kupić? Remover do lakieru Semilac występuje w różnych wariantach. Wybierz ten, który najlepiej dopasuje się do Twoich potrzeb!

Wiesz już, jak ściągnąć paznokcie hybrydowe, ale zastanawiasz się, co wybrać: remover czy aceton? To zależy od Twoich preferencji. Nigdy nie używałaś acetonu czy removera? Decydując się na najmniejsze pojemności, masz możliwość wypróbowania obu preparatów. Wtedy najłatwiej będzie ci wybrać ten, który będzie Ci odpowiadał najbardziej.