Lampy UV/LED

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 5
Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
Produkty: 5
Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Wejdź w świat Semilac

Lampa do paznokci hybrydowych – Twój przyjaciel przy tworzeniu stylizacji!

Lampa do paznokci hybrydowych i żelowych to priorytet przy wykonywaniu stylizacji. W swojej ofercie posiadamy lampy do paznokci hybrydowych dedykowane profesjonalistom i osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z Nail Artem i manicure hybrydowy lub metodą żelową zamierzają wykonywać w domowym zaciszu.

W zależności od preferencji, lampy do paznokci hybrydowych możecie kupić osobno lub w specjalnie stworzonym zestawie. Do pielęgnacji paznokci Semilac proponuje aż 6 zestawów startowych, w skład których wchodzą wszystkie produkty niezbędne do wykonania paznokci hybrydowych lub paznokci żelowych.

 • Zestaw startowy do hybryd LOVE ME 48/24W UV LED
 • Zestaw startowy do hybryd TRY ME 36W UV LED
 • Zestaw startowy do hybryd ONE STEP HYBRID 12W UV LED

Lampa do paznokci hybrydowych – jak wybrać najlepszą?

Lampa do paznokci hybrydowych musi być najwyższej jakości. Każda znawczyni tematu manicure hybrydowego lub żelowego wie, jak ważna przy tworzeniu stylizacji jest jakość produktów.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze lampy UV do paznokci lub lampy UV LED?

Przede wszystkim na moc. To od niej zależy, jak długo będziemy utwardzać lakier hybrydowy lub żel. Należy pamiętać, że niektóre rodzaje lamp do utwardzania paznokci nie nadają się do wszystkich produktów.

Przy wyborze lampy do utwardzenia lakierów na paznokciach należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiego typu produkty będą pod nią utwardzane. Lampy UV do paznokci lub lampy UV LED mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje:

 • timer (programator czasu utwardzania)
 • czujnik ruchu (włączenie światła przy wsunięciu ręki)
 • wiatraczek do odprowadzania ciepła
 • low heat mode
 • kilka trybów utwardzania (np. 30 sekund, 60 sekund, 99 sekund)

Lampa UV do paznokci

Lampa UV do utwardzania lakieru na paznokciach to bardzo często wybierana lampa do paznokci hybrydowych i żelowych. Lampa UV do paznokci z oferty Semilac to gwarancja utwardzenia lakieru hybrydowego (nawet najbardziej napigmentowanego) i żeli UV.

Lampy UV do paznokci wyposażone są w automatyczny wyłącznik czasu i oferują różne tryby pracy. Należy pamiętać, by dopasować tryb pracy lampy do produktu, z którego aktualnie korzystamy przy tworzeniu manicure. Czas utwardzania zależny jest od napigmentowania, grubości warstwy, typu produktu oraz samej mocy lampy UV do paznokci. Lampa UV do paznokci Semilac to gwarancja eleganckiego wyglądu i przyjemnego użytkowania.

Lampa LED do paznokci

Lampa ledowa do paznokci zyskuje na popularności. Ten typ lampy do paznokci przeznaczony jest do utwardzania lakieru hybrydowego oraz większości żeli.

Lampa do utwardzania paznokci z oferty Semilac to gwarancja najwyższej jakości produktu. W szerokiej ofercie lamp do paznokci hybrydowych i żelowych mamy te dedykowane profesjonalnym kosmetyczkom, jak i paniom, które chcą wykonywać perfekcyjny manicure w domu. Lampy do paznokci UV LED mogą mieć zaprogramowane czasy utwardzania. Dzięki temu lampa UV LED do paznokci umożliwia odpowiednie dopasowanie do potrzeb (w zależności od wykorzystywanych produktów).

Ledowe lampy do paznokci z oferty Semilac to elegancja i ergonomiczna obudowa, które zadowolą nawet najbardziej wymagające użytkowniczki. Ogromnym plusem lampy LED do paznokci, jest szybkość utwardzania produktów do stylizacji paznokci. Najnowsze z nich potrafią utwardzić zarówno lakier hybrydowy jak i żele UV. Jeśli cenisz sobie czas – to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Jak dbać o lampę LED?

Lampy LED, jak każdy sprzęt elektroniczny wymagają właściwego użytkowania, aby służyły długo i sprawnie. Zwracamy uwagę na najważniejsze aspekty dostyczące dbania o lampę LED, niezależnie od mocy:

 1. Podczas przewożenia lampy, odłącz zasilacz
 2. Nie dopuszczaj do sytuacji, w której kabel od zasilacza będzie poplątany i wygięty
 3. Kiedy lampa znajdowała się w niskiej lub wysokiej temperaturze, odczekaj z włączeniem jej, aby wróciła do temperatury pokojowej.
 4. Czyść lampę delikatnymi środkami, a jeżeli lakier hybrydowy utwardził się na niej, nie wycieraj jej acetonem.

Czy lakiery hybrydowe Semilac mogą zmienić odcień?

Lakiery hybrydowe utwardzają się pod wpływem światła UV, więc są bardzo wrażliwe na jego działanie. Jeżeli manicure hybrydowy będzie np. bardzo długo wystawiony na promieniowanie UV, możemy zaobserwować delikatną zmianę koloru i jest to całkowicie naturalny proces

Manicure hybrydowy jest wrażliwy na detergenty, kosmetyki kolorowe, tusze, farby, itp. Należy zachować szczególną ostrożność w kontakcie z takimi produktami, ponieważ może skutkować to zmianą odcienia manicure w postaci smug czy nieestetycznych plam. 

Semilac w swojej ofercie posiada również produkty, które zmieniają się pod wpływem światła tworząc wyszukane zdobienie. Należą do nich pyłki do paznokci z kolekcji Semilac Flash Sunlight Effect oraz lakiery hybrydowe z linii Semilac Thermal. Wymienione pyłki reagują na promienie słoneczne i pod ich wpływem zmieniają barwę. Termiczne lakiery hybrydowe Semilac są czułe na temperaturę i to przy jej zmianach pokazują drugie oblicze stylizacji.

Charakterystyka poszczególnych produktów Semilac oraz sposoby ich aplikacji znajdują się na oficjalnej stronie internetowej www.semilac.pl.

Co jaki czas powinna następować wymiana żarówek w lampie UV do paznokci?

Czy zaleca się wymianę całego kompletu żarówek, czy bez obaw można wymienić tylko poszczególną niesprawną sztukę?

Żywotność żarówek UV to ok. 400 do 500 godzin. Przy częstym używaniu lampy tj. kilka godzin dziennie zalecamy wymieniać żarówki średnio co 3 miesiące. W przypadku używania lampy sporadycznie, kilka/kilkanaście razy w miesiącu radzimy wymieniać żarówki co 6-12 miesięcy. Podczas wymiany żarówek polecamy wymieniać cały komplet.