Lampy

Lampa do paznokci hybrydowych – Twój przyjaciel przy tworzeniu stylizacji!

Lampa do paznokci hybrydowych i żelowych to priorytet przy wykonywaniu stylizacji. W swojej ofercie posiadamy lampy do paznokci hybrydowych dedykowane profesjonalistom i osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z Nail Artem i manicure hybrydowy lub metodą żelową zamierzają wykonywać w domowym zaciszu. W zależności od preferencji, lampy do paznokci hybrydowych możecie kupić osobno lub w specjalnie stworzonym zestawie. Do pielęgnacji paznokci Semilac proponuje aż 7 zestawów startowych, w skład których wchodzą wszystkie produkty niezbędne do wykonania paznokci hybrydowych lub paznokci żelowych.

Zestaw Semilac Test Me z lampą LED 3W
Zestaw Semilac compact z lampą LED 6W
Zestaw Semilac Professional z lampą LED 36W
Zestaw Semilac Effective z lampą UV LED 9W
zestaw Semilac Individual z lampą UV LED 24W
Zestaw Semilac Effective z lampą UV LED 48/24W
Zestaw Semilac Standard z lampą UV 36W

Lampa do paznokci hybrydowych – jak wybrać najlepszą?

Lampa do paznokci hybrydowych musi być najwyższej jakościKażda znawczyni tematu manicure hybrydowego lub żelowego wie, jak ważna przy tworzeniu stylizacji jest jakość produktów. Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze lampy UV do paznokci lub lampy UV LED?
Przede wszystkim na moc. To od niej zależy, jak długo będziemy utwardzać lakier hybrydowy lub żel. Należy pamiętać, że niektóre rodzaje lamp do utwardzania paznokci nie nadają się do wszystkich produktów. Przy wyborze lampy do utwardzenia lakierów na paznokciach należy odpowiedzieć sobie na pytanie, jakiego typu produkty będą pod nią utwardzane.
Lampy UV do paznokci lub lampy UV LED mogą być wyposażone w dodatkowe funkcje, jak timer (programator czasu utwardzania), czujnik ruchu (włączenie światła przy wsunięciu ręki) czy wiatraczek do odprowadzania ciepła. Jeśli chcecie maksymalnie podnieść komfort podczas wykonywania stylizacji paznokci – wybierzcie lampę do paznokci, która posiada wszystkie, nawet dodatkowe funkcje! Semilac ma takie lampy do paznokci w swoim portfolio!

Jeśli stoicie przed dylematem, która lampa do paznokci hybrydowych najlepiej zaspokoi Wasze potrzeby – możecie zgłębić ten temat razem z nami! Polecamy Wam specjalny filmik, w którym przedstawiamy wszystkie lampy do paznokci hybrydowych i żelowych z oferty Semilac – poznajcie je bliżej i wybierzcie najlepszą dla siebie!

Lampa UV do paznokci

Lampa UV do utwardzania lakieru na paznokciach to bardzo często wybierana lampa do paznokci hybrydowych i żelowych. Lampa UV do paznokci z oferty Semilac to gwarancja utwardzenia lakieru hybrydowego (nawet najbardziej napigmentowanego) i żeli UV. Lampy UV do paznokci wyposażone są w automatyczny wyłącznik czasu i oferują różne tryby pracy.
Należy pamiętać, by dopasować tryb pracy lampy do produktu, z którego aktualnie korzystamy przy tworzeniu manicure. Czas utwardzania zależny jest od napigmentowania, grubości warstwy, typu produktu oraz samej mocy lampy UV do paznokci.
Lampa UV do paznokci Semilac to gwarancja eleganckiego wyglądu i przyjemnego użytkowania.

Lampa LED do paznokci

Lampa ledowa do paznokci zyskuje na popularności. Ten typ lampy do paznokci przeznaczony jest do utwardzania lakieru hybrydowego oraz większości żeli. Lampa do utwardzania paznokci z oferty Semilac to gwarancja najwyższej jakości produktu. W szerokiej ofercie lamp do paznokci hybrydowych i żelowych mamy te dedykowane profesjonalnym kosmetyczkom, jak i paniom, które chcą wykonywać perfekcyjny manicure w domu.
Lampy do paznokci UV LED mogą mieć zaprogramowane czasy utwardzania. Dzięki temu lampa UV LED do paznokci umożliwia odpowiednie dopasowanie do potrzeb (w zależności od wykorzystywanych produktów).
Ledowe lampy do paznokci z oferty Semilac to elegancja i ergonomiczna obudowa, które zadowolą nawet najbardziej wymagające użytkowniczki. Ogromnym plusem lampy LED do paznokci, jest szybkość utwardzania produktów do stylizacji paznokci. Najnowsze z nich potrafią utwardzić zarówno lakier hybrydowy jak i żele UV. Jeśli cenisz sobie czas – to rozwiązanie idealne dla Ciebie!

Lampa do paznokci hybrydowych – Twój przyjaciel przy tworzeniu stylizacji!

Lampa do paznokci hybrydowych i żelowych to priorytet przy wykonywaniu stylizacji. W swojej ofercie posiadamy lampy do paznokci hybrydowych dedykowane profesjonalistom i osobom, które dopiero rozpoczynają przygodę z Nail Artem i...

Rozwiń
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.