Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Produkty: 429

Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
 1. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 001 Strong White 7 ml
  37,99 zł
 2. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 002 Delicate French 7 ml
  37,99 zł
 3. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 003 Sweet Pink 7 ml
  37,99 zł
 4. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 004 Classic Nude 7 ml
  37,99 zł
 5. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 005 Berry Nude 7 ml
  37,99 zł
 6. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 006 Classic Coral 7 ml
  37,99 zł
 7. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 007 Pink Rock 7 ml
  37,99 zł
 8. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 008 Intensive Pink 7 ml
  37,99 zł
 9. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 009 Baby Girl 7 ml
  37,99 zł
 10. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 010 Pink & Violet 7 ml
  37,99 zł
 11. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 011 Purple Diamond 7 ml
  37,99 zł
 12. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 012 Pink Cherry 7 ml
  37,99 zł
 13. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 013 Indigo 7 ml
  37,99 zł
 14. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 015 Plum 7 ml
  37,99 zł
 15. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 016 Grunge 7ml 7 ml
  37,99 zł
 16. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 017 Grey 7 ml
  37,99 zł
 17. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 018 Cobalt 7 ml
  37,99 zł
 18. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 020 Green Glass 7 ml
  37,99 zł
 19. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 022 Mint 7 ml
  37,99 zł
 20. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 023 Banana 7 ml
  37,99 zł
 21. Frezarka -300zł Promocja 2+1
  Lakier hybrydowy 024 Vibrating Tomato 7 ml
  37,99 zł
Produkty: 429

Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Wejdź w świat Semilac

Co to jest lakier hybrydowy?

Lakiery hybrydowe święcą obecnie rekordy popularności. Wybiera je coraz więcej kobiet – i nie ma w tym nic dziwnego. Do lakierów hybrydowych przekonuje przecież ich legendarna trwałość — dobrze zrobiony manicure hybrydowy zdobi paznokcie nawet 3 tygodnie, jest odporny na zarysowania i nie odpryskuje. Do tego rozwiązania przekonuje także dostępność kolorów (w palecie Semilac znajdziesz prawie 300 kolorów lakierów hybrydowych). Lakier hybrydowy nakłada się tak samo, jak zwykły lakier. Różnica polega na tym, że po nałożeniu trzeba go utrwalić pod lampą UV lub LED.

Lakiery hybrydowe Semilac – rozwiązanie dla każdej z nas!

Oczywiście kluczem do sukcesu jest odpowiedni wybór lakieru. Na szczęście u nas znajdziesz lakiery hybrydowe na każdą okazję. W nieustannie powiększającej się ofercie Semilac jest przecież aż 15 różnych kolekcji i 300 najmodniejszych kolorów lakierów hybrydowych.

Jesteśmy przekonani, że każda kobieta wybierze coś dla siebie:

 • Delikatne róże - dla tych, które stawiają na klasykę i lubią stonowane paznokcie hybrydowe.
 • Nasycone odcienie-  dla lubiących grę kolorami i podążających za trendami. W Semilac codziennie wytyczamy nowe ścieżki w barwnym świecie Nail Artu – z nami będziecie zawsze na bieżąco!
 • Kolory nude - nude dla romantyczek, które cenią sobie delikatne odcienie lakierów hybrydowych. Można zmalować nimi piękne stylizacje, dodające uroku i podkreślające kobiecy wdzięk.
 • Neony - ultramodne neony na lato, które od kilku sezonów zdobywają światowe wybiegi. Dzięki nam dowiesz się, jak najlepiej wykorzystywać ich moc w najgorętszych trendach sezonu. Z nami będziesz na czasie!
 • Lakiery biżuteryjne - będą doskonałym dopełnieniem każdej stylizacji. Dzięki nim Twój manicure będzie lśnić milionem barw i skutecznie przyciągać spojrzenia. To Twoja wersja LUX!

Lakier do paznokci hybrydowy – bo liczy się trwałość.

Czy wiesz, że lakier hybrydowy utrzymuje się na paznokciach nawet 3 tygodnie? Mając zrobiony manicure hybrydowy, niemusisz się również bać o odpryski oraz zarysowania (które w przypadku klasycznych lakierów do paznokci pojawiają się błyskawiczne). Dlatego to doskonała propozycja dla wszystkich zapracowanych pań, które nie mają czasu na codzienne poprawianie manicure. Hybrydy to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Oczywiście wszystko pod warunkiem, że lakier hybrydowy zostanie poprawnie nałożony.

Jak zrobić paznokcie hybrydowe?

By zrobić paznokcie hybrydowe potrzebny Ci będzie lakier hybrydowy Semilac (jeden lub też kilka kolorów, którepołączysz ze sobą w jednej stylizacji), baza, top, lampa (UV lub LED), bloczek polerski, odtłuszczacz.

Jak się robi hybrydy?

 1. Przygotowanie płytki paznokciaRobienie hybryd zacznij od przygotowania płytki – odsunięcia skórek, opiłowania i nadania płytce odpowiedniego kształtu, wypolerowania jej bloczkiem polerskim i odtłuszczenia przy pomocy gotowego preparatu Semilac.
 2. Nakładanie bazyGdy odpowiednio przygotujemy płytkę, możemy przystąpić do kolejnego etapu tworzenia stylizacji hybrydowej. W tym celu nakładamy na paznokieć cienką warstwę bazy Semilac, którą następnie utwardzamy pod lampą.
 3. Nakładanie kolorowego lakieru hybrydowegoKolejnym krokiem będzie nałożenie warstwy kolorowego lakieru hybrydowego i jej utwardzenie pod lampą. Dla otrzymania najlepszego efektu czynność powtarzamy. Jak nakładać lakier hybrydowy? Dokładnie tak samo, jak każdy inny lakier.
 4. Aplikacja topu i odtłuszczaniePo utwardzeniu warstw kolorowego lakieru hybrydowego, aplikujemy warstwę topu i również utwardź ją pod lampą. Gotowe paznokcie hybrydowe przemyj odtłuszczaczem (pomiń ten krok, jeśli zdecydujesz się na Semilac Top NoWipe) i wetrzyj oliwkę w skórki?

Jak zmyć lakier hybrydowy?

Lakier do paznokci hybrydowy od zwykłego różni się również sposobem zmywania. Ponieważ jest to niezwykle trwały manicure, nie można go zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci. Jak zatem usunąć lakier hybrydowy? Potrzebujesz do tego: folii do usuwania lakieru hybrydowego, Removera (płynu do usuwania hybryd), stripera i pilniczka do paznokci.

Usuwanie hybrydy krok po kroku:

 1. Piłowanie Opiłuj delikatnie top pilniczkiem (dzięki temu Remover łatwiej wniknie w lakier, a Ty szybciej usuniesz hybrydy).
 2. Remover Nasącz wacik bezpyłowy na folii Removerem i owiń wokół każdego paznokcia. Odczekaj 10 minut.
 3. Usuwanie lakieru Po tym czasie zdejmij folię z paznokci i usuń delikatnie lakier przy pomocy stripera. 

Ściąganie lakieru hybrydowego z paznokci jest całkowicie bezpiecznym zabiegiem. Zatem jeśli kiedykolwiek zadawałaś sobie pytanie: „Czy hybrydy niszczą paznokcie?” zapewniamy Cię, że nie. Jeśli korzystasz z markowych produktów, wykonujesz poprawnie manicure hybrydowy i wiesz, jak ściągnąć hybrydę z paznokci, to nie musisz się niczym martwić.

Jaką trwałość mają bazy do lakieru hybrydowego Semilac?

 • Klasyczna baza do lakieru hybrydowegoSemilac Base - sprawia, że kolor utrzymuje się na paznokciach do 21 dni.
 • Baza witaminowa do lakieru hybrydowego Semilac Vitamin Base - jest wzbogacona o witaminy E oraz B5, dzięki czemu dwukrotnie zwiększa ochronę naturalnej płytki paznokcia. Dzięki witaminom, jest delikatniejsza w obejściu z naturalną płytką paznokcia, natomiast bardzo prosimy wziąć pod uwagę jej nieco mniejszą trwałość w porównaniu z naszą klasyczną bazą. Baza witaminowa sprawia, że kolor utrzymuje się na paznokciach do 14 dni.
 • Baza/Top 2 in 1 do lakieru hybrydowego Semilac Base Top/2 in 1 - jest połączeniem Semilac Base oraz Semilac Top, dzięki czemu umożliwia wygodniejszą aplikację manicure hybrydowego. Baza/Top 2 in 1 utrzymuje się na paznokciach do 14 dni. Rekomendujemy dobranie bazy do lakieru hybrydowego, w zależności od potrzeb:
 • Dla maksymalnej trwałości polecamy klasyczną bazę Semilac Base • dla zwiększonej ochrony naturalnej płytki paznokcia polecamy bazę witaminową Semilac Vitamin Base • dla wygodnej aplikacji oraz oszczędności polecamy Bazę/Top 2 in 1 Semilac Base Top  

Czy wszystkie lakiery hybrydowe Semilac wytwarzają warstwę dyspersyjną po utwardzeniu?

Wszystkie lakiery Semilac® z wyjątkiem koloru 031 Black Diamond wytwarzają warstwę dyspersyjną po utwardzeniu (lepką warstwę ułatwiającą łączenie się ze sobą kolejnych produktów).

Kolor 001 Strong White wytwarza minimalną warstwę dyspersyjną. Brak lub minimalna warstwa dyspersyjna są spowodowane bardzo dużą pigmentacją wyżej wymienionych kolorów.   

Czy lakiery Semilac były testowane na zwierzętach?

Nasze kosmetyki zgodnie z dyrektywą UE 2003/15/WE, nie były testowane na zwierzętach.  

Co może być przyczyną marszczenia się, odchodzenia lakieru hybrydowego?

Przyczyn takich problemów może być kilka.Bardzo ważne jest prawidłowe przygotowanie płytki paznokcia do wykonania manicure. Płytka powinna być zmatowiona i dobrze odtłuszczona. Zalecamy nakładanie cienkich warstw każdego produktu Semilac: bazy, koloru i topa. Należy nakładać je starannie i nie dopuścić do zalania skórek. Warto pamiętać by dokładnie pokryć bazą i kolorem wolny brzeg paznokcia. W przypadku bardzo napigmentowanych kolorów (Semilac 001, 031) nakładanie warstwy koloru muszą być naprawdę cienkie – lepiej nałożyć dwie cienkie warstwy, niż jedną grubą. Inną przyczyną wspomnianych wyżej problemów może być nieodpowiednie przechowywanie lakieru – zalecamy przechowywać je w temperaturze pokojowej, z daleka od promieni słonecznych i z daleka od lampy UV podczas wykonywania manicure hybrydowego.  

Co oznacza, że kolor jest transparentny i które kolory Semilac takie są?

Kolory transparentne to inaczej kolory lekko przezroczyste, które nie dają pełnego krycia płytki paznokcia. W naszej gamie kolorystycznej kolory transparentne to: 002 Delicate French 050 French Vanilla 051French Beige Milk 052 Pink Opal 053 French Pink Milk 054 Pale Peach Glow 072 Caribbean Sky 091 Glitter Milk 092 Shimmering White 101 Juicy Peach.  

Na ile aplikacji starcza jedna butelka lakieru hybrydowego Semilac?

Jedna butelka lakieru Semilac o pojemności 7ml starczy na około 10 setów.  

Czy jeżeli nałożę bazę Semilac na paznokcie to czy mogę pomalować je zwykłym lakierem czy musi być hybrydowy?

Po nałożeniu bazy Semilac należy użyć lakieru hybrydowego, który zwiększy trwałość manicure. Producent nie daje gwarancji w przypadku aplikacji bazy i zwykłego lakieru.