Ładuję...
Produkty: 17
Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
 1. -10%
  Narzędzia do manicure Semilac lampa stanowiskowa
  269,10 zł 299,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 269,10 zł
 2. -30%
  Narzędzia do manicure Semilac Lampa UV LED 24W/36
  104,30 zł 149,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 104,30 zł
 3. Narzędzia do manicure Semilac Lampa UV LED 24W/48 Diamond Collection
  239,00 zł
 4. Narzędzia do manicure Semilac Lampa UV LED 36W/54 Diamond Collection
  299,00 zł
 5. -10% Nowość
  Lampa Semilac Punktowa lampa UV/LED 12W
  161,99 zł 179,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 161,99 zł
 6. -10%
  Narzędzia do manicure Semilac UV LED LAMPA 24W/48
  233,10 zł 259,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 259,00 zł
 7. -45%
  Zestaw Semilac Zestaw Prezentowy Lovely Letter
  49,00 zł 89,00 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 89,00 zł
 8. -20% Bestseller
  Zestaw Zestaw do hybryd LED 24W/36 TRY ME z kolorem do wyboru
  159,00 zł 199,00 zł *
  *Najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.
 9. -20% Bestseller
  Zestaw Zestaw do hybryd LOVE ME 24W/48 UV LED z 3 kolorami do wyboru
  279,00 zł 349,00 zł *
  *Najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.
 10. Zestaw Zestaw do hybryd Semilac One Step Hybrid 15W/24 z kolorem do wyboru
  119,00 zł 149,00 zł *
  *Najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.
 11. -15%
  Zestaw Zestaw do ściągania hybryd z akcesoriami do wyboru
  29,99 zł 35,48 zł *
  *Najniższa cena oferty z 30 dni przed obniżką.
Produkty: 17
Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Wejdź w świat Semilac

Lampa do paznokci Semilac – wybierz najlepszą dla siebie!

Marka Semilac proponuje lampy UV do paznokci oraz lampy UV LED do paznokci, których najwyższa jakość potwierdzona jest niezbędnymi certyfikatami i atestami.

Lampa do suszenia paznokci zapewnia odpowiednie utwardzenie lakieru hybrydowego lub żelu, dlatego ważne jest, by wybrać tę najlepszą i dobrze dopasowaną do naszych potrzeb. Jedynie wtedy będziemy mieć pewność, że wykonana przez nas stylizacja zostanie stosownie utwardzona. Lampy do paznokci Semilac polecają się Waszej uwadze!

Lampa do paznokci – jak z niej korzystać?

Lampa do suszenia paznokci, którą możecie kupić osobno lub w zestawie pozwoli Wam utwardzić lakier hybrydowy lub żel. Podczas wyboru odpowiedniej lampy do paznokci należy zwrócić uwagę na jej parametry i pamiętać, by właściwie z niej korzystać. Jedynie użytkowanie sprzętu zgodnie z rekomendacją Semilac gwarantuje bezpieczeństwo i zadowalające efekty! O czym należy pamiętać, gdy zaczynamy korzystać z lampy do paznokci?

 • 1.

  Lampa do paznokci przeznaczona jest do utwardzania lakierów hybrydowych oraz żeli. Nie korzystamy z niej w przypadku manicure klasycznego.

 • 2.

  Wszystkie lampy do suszenia paznokci marki Semilac mają zaprogramowane czasy utwardzania, aby zapewnić dokładne i całkowite utwardzenie każdej z warstw lakieru hybrydowego lub żelu. Pamiętajmy jednak, że w przypadku kolorów mocno napigmentowanych należy wydłużyć czas utwardzania.

Jak zacząć przygodę z lampą do paznokci Semilac?

Cieszymy się, że wybrałaś jedną z naszych lamp do utwardzania paznokci stylizowanych metodą żelową oraz hybrydową. Wiesz, jak działa lampa do paznokci? Jak z niej korzystać? Jeśli nie – służymy dobrą radą ;)

 • 1.

  Aby włączyć lampę do paznokci Semilac należy podłączyć kabel zasilacza lampy do źródła zasilania, a następnie nacisnąć przycisk znajdujący się na wierzchu lampy.

 • 2.

  Lampa ma zaprogramowane czasy utwardzania – wybierz ten najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb.

 • 3.

  Jeśli chcesz utwardzić nałożoną na paznokieć warstwę, umieść dłoń wewnątrz lampy do paznokci, włącz ją i rozpocznij utwardzanie!

 • 4.

  Lampa wyłączy się po określonym czasie utwardzania. Pamiętaj, że kolory najbardziej napigmentowane wymagają dłuższego czasu utwardzania!

Jak widzisz używanie lampy do paznokci nie jest wcale aż tak trudne! 

Zestaw do pielęgnacji paznokci Semilac – co zawiera?

W naszej ofercie znajdują się zestawy startowe ,które pozwalają na rozpoczęcie barwnej przygody z hybrydami. Startowy zestaw do pielęgnacji paznokci umożliwia kompletne wykonanie oraz usunięcie manicure hybrydowego. Zestaw do paznokci Semilac został przygotowany w oparciu o profesjonalne produkty z naszej oferty. W zależności od Twoich wymagań i poziomu zaawansowania możesz wybrać jeden z zestawów, który idealnie dopasuje się do Twoich potrzeb!
Warto nadmienić, że Semilac był pierwszą polską marką, która zdecydowała się wprowadzić zestaw do paznokci hybrydowych na polski rynek. To czyni nas pionierami w kwestii zestawów do manicure hybrydowego i żelowego. Nasze produkty to synonim najwyższej jakości. Warto poznać je bliżej!
Semilac w swoim bogatym portfolio posiada wszystkie produkty niezbędne do wykonania trwałej stylizacji – w tym, między innymi, lampy do paznokci, które są wykorzystywane przy tworzeniu stylizacji metodą hybrydową lub żelową.

Fanki takich stylizacji lampy do paznokci mogą zakupić osobno lub w zestawie do pielęgnacji paznokci. To także idealny prezent dla kobiet, które uwielbiają barwnie żyć! Zestaw do pielęgnacji paznokci ucieszy każdą Panią, której polot i finezja wyrażane są także w stylizacjach paznokci 

Zestaw do paznokci hybrydowych Semilac to kompleksowe zestawienie wszystkich produktów niezbędnych do stworzenia idealnego manicure. Sprawdźmy, co konkretnie zawiera nasz zestaw do pielęgnacji paznokci:

Są to lampy UV do paznokci lub lampy UV wykonane w technologii ledowej.
Lampa do utwardzania paznokci to jeden z elementów składających się na jakość aplikowanego manicure, dlatego warto wybierać produkty z najwyższej półki. Semilac ma tylko takie w swojej ofercie!