Frezarki i frezy

Frezarki i frezy

12 produktów

Frezarka do paznokci - co to takiego?

Frezarka do paznokci to profesjonalne narzędzie kosmetyczne do zadań specjalnych. Dzięki niej opracujesz skórki i płytkę paznokcia podczas przygotowań do wykonywania manicure i pedicure. Jej główne zadanie? Frezarka do paznokci ma ułatwić i usprawnić, a w efekcie przyspieszyć pracę stylistki paznokci.

Profesjonalna frezarka do paznokci to wiele przyrządów w jednym – pilnik, polerka do paznokci, a nawet cążki! Mając ją w swoim gabinecie lub domu zaoszczędzisz czas na perfekcyjne przygotowanie dłoni do wymarzonej stylizacji! Frezarka do hybryd wyposażona jest we frezy o różnych kształtach, które dopasowujesz do preferencji i zakresu działań. Dzięki nim opracujesz płytkę, nawet w mało komfortowych i trudno dostępnych miejscach. Frezarka Semilac pozwoli Ci nadać idealny kształt paznokciom, usunąć skórki oraz opracować wały okołopaznokciowe. To urządzenie najwyższej jakości, gwarantujące maksymalny komfort pracy!

Ważne, by frezarka do manicure i pedicure wykorzystywana była zgodnie z przeznaczeniem – jeśli jeszcze nie posiadasz umiejętności wykorzystania jej wyjątkowych właściwości – zapraszamy na specjalne szkolenia do Akademii Semilac!

Frezarka do hybryd – czy warto ją mieć?

Jeśli tworzenie profesjonalnych stylizacji to dla Ciebie nie tylko pasja, ale także działalność zawodowa – frezarka do hybryd zdecydowanie znajduje się w kręgu Twoich zainteresowań! Dlaczego? Ponieważ jest profesjonalnym sprzętem wielofunkcyjnym, które ułatwia pracę, czyni ją bardziej komfortową i … szybszą! Frezarka do paznokci wyposażona jest w wiele frezów i nakładek, które właściwie wykorzystane pozwolą dotrzeć nawet do trudno dostępnych miejsc. Jeżeli frezarka Semilac pojawi się w Twoim salonie – usunięcie skórek (a nawet odcisków!) opracowywanie płytki (również w okolicach wału paznokcia) lub nadanie jej perfekcyjnego kształtu nie będzie stanowić wyzwania. Dodatkowo frezarka do paznokci Semilac to sprawdzony sposób na skrócenie naturalnych i sztucznych paznokci, wypolerowanie akrylu, a także delikatne usunięcie manicure hybrydowego czy żelowego. To także świetne narzędzie ułatwiające pracę prawdziwym artystom w dziedzinie Nail Art! Frezarka do hybrydy pozwala stworzyć precyzyjne wgłębienia na mocowanie ozdób lub zaznaczenie granicy przy tworzeniu linii french!

Jaka frezarka do paznokci?

Zastanawiasz się, jaka frezarka do paznokci będzie dla Ciebie najlepsza? Dobrze trafiłaś! Semilac w swojej ofercie posiada jedynie profesjonalne akcesoria do stylizacji paznokci, które tworzone są z sercem i wybitną precyzją. Chcesz pracować jeszcze bardziej komfortowo i skrócić czas przygotowywania płytki paznokcia do wykonania manicure? Przyda się frezarka do paznokci! Opinie wskazują jednoznacznie na benefity wynikające z jej posiadania!

Frezarka do hybryd Semilac to:

  • Prosty system wymiany końcówek do frezowania
  • Wydajna i cicha praca pozbawiona drgań
  • Regulacja kierunku obrotu za pomocą intuicyjnego przełącznika
  • Regulacja prędkości obrotów za pomocą pokrętła lub pedału
  • Cztery końcówki umożliwiające wyrównywanie, nadawanie kształtu, polerowanie paznokci, precyzyjne grawerowanie zdobień na stylizacjach (istnieje możliwość dokupienia dodatkowo 9 innych frezów Semilac).

Frezarka do paznokci - jak używać?

Frezarka do paznokci to profesjonalne urządzenie, które wymaga równie profesjonalnego użytkowania! Jeśli nie wiesz, jak używać frezarki, zapraszamy na szkolenie do Akademii Semilac! Szybką instrukcję obsługi znajdziesz poniżej.

Frezarka do paznokci – jak używać. Instrukcja krok po kroku.

  1. Frezarka do paznokci bez zasilania się nie obędzie! W pierwszej kolejności podłącz kabel zasilacza. Jeśli preferujesz posługiwać się nożną częścią frezarki – podłącz też pedał.
  2. Kolejny krok to podłączenie rączki. Po zamocowaniu wybranego frezu musisz przekręcić środek rączki (by ustawić frez na wybraną wysokość i zabezpieczyć go).
  3. Podłączamy frezarkę do paznokci do prądu. Włączamy ją i wybieramy odpowiednią prędkość obrotów. Chcesz zmienić kierunek obrotów? Przełącz przycisk FWD/REV.

I gotowe. Możesz działać! Pamiętaj tylko, by frez podczas opracowywania paznokci nie był ustawiony prostopadle do płytki.

Rozwiń Czytaj opis Zwiń opis kategorii
Cena
Wyczyść filtry
NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
Wyczyść filtry
NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A