Cleanery do paznokci

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 5
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. -30%
  Akcesoria Waciki bezpyłowe 13-warstwowe 500 szt.
  10,49 zł 14,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 14,99 zł
 2. Produkt niedostępny
 3. Bestseller
  Odtłuszczacz do paznokci Odtłuszczacz do paznokci Semilac Nail Cleaner 125ml
  12,99 zł
 4. Odtłuszczacz do paznokci Odtłuszczacz do paznokci Semilac Nail Cleaner 500ml
  29,99 zł
 5. Bestseller
  Odtłuszczacz do paznokci Odtłuszczacz do paznokci Semilac Nail Cleaner 1000ml
  34,99 zł
Produkty: 5
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Cleanery do paznokci

Oferta Semilac to kompleksowa odpowiedź na oczekiwania miłośników profesjonalnej i trwałej stylizacji. W portfolio posiadamy produkty niezbędne przy tworzeniu manicure, w tym między innymi wysokiej jakości cleanery do paznokci.

Jeśli piękny i trwały manicure nie jest Ci obcy - wiesz, że bez cleanera do paznokci ciężko wyobrazić sobie prawidłową aplikację produktów do stylizacji paznokci. A jeśli dopiero zaczynasz wykonywać manicure hybrydowy i nie wiesz, czym jest cleaner, w tym artykule przybliżymy Ci ten preparat.
Poniżej znajdziesz przydatne rady i porady o cleanerach do paznokci, dzięki którym poznasz ten temat od podszewki!

Do czego służy cleaner do paznokci?

Jeśli jesteś na początku drogi z profesjonalną stylizacją, o wielu trikach, tajnikach, czy nawet podstawach możesz najzwyczajniej w świecie nie wiedzieć. Jak dbać o paznokcie, poprawnie aplikować hybrydę czy do czego służy cleaner do paznokci. W tym miejscu poświęcimy więcej uwagi ostatniemu zagadnieniu.

Cleaner do paznokci Semilac to płyn, który doskonale usuwa cienką, klejącą warstwę powstałą po utwardzeniu lakieru hybrydowego, topu lub żelu Semilac w lampie UV i UV LED. Nasz cleaner do paznokci sprawdzi się również jako narzędzie do odtłuszczenia naturalnej płytki przed aplikacją manicure. To komfortowe 2w1, dzięki któremu stworzysz swoją wymarzoną stylizację. Bez tego produktu tworzenie manicure się nie obędzie! To jeden z niezbędników, który musisz mieć w swoim zestawie.

Jak używać cleaner do odtłuszczania płytki?

Semilac Nail Cleaner świetnie odtłuszcza płytkę paznokcia podczas przygotowywania jej pod stylizację manicure. Dodatkowo usuwa drobne zanieczyszczenia w postaci pyłu z opiłowanych paznokci. Cleanery do paznokci stosuj po opracowaniu płytki i tuż przed aplikacją bazy lub odżywki (w zależności od typu stylizacji, którą zamierzasz wykonać). Gdy zaaplikujesz cleaner, odczekaj parę sekund aż do jego całkowitego wyschnięcia.

To podstawa, jeśli chodzi o idealne przygotowanie płytki na przyjęcie pierwszej warstwy innego produktu i wydłużenie trwałości całej stylizacji.

Jak usunąć lepką warstwę po utwardzeniu lakieru hybrydowego lub topu? Tylko z Semilac Nail Cleaner!

Semilac Nail Cleaner służy także do usuwania lepkiej warstwy, która powstaje po utwardzeniu lakieru hybrydowego lub topu. Warstwa ta nazywa jest także warstwą dyspersyjną. Należy ją usunąć poprzez delikatne przetarcie paznokci wacikiem bezpyłowym nasączonym w Semilac Nail Claner. Po tej czynności stylizacja paznokci jest już w pełni wykończona.

Jeśli cenisz sobie czas i wygodę – możesz postawić na cleaner do paznokci Semilac, który jest idealny przy odtłuszczaniu płytki tuż po jej opracowaniu oraz przy przemywaniu warstwy dyspersyjnej. Idealne 2w1!

Jesteśmy pewni, że teraz już wiesz, do czego służy cleaner do paznokci. W takim razie nie pozostaje nic innego, jak życzyć Ci przyjemnego tworzenia kolejnej stylizacji na bazie produktów Semilac!