Cleanery do paznokci

Cleanery do paznokci

4 produktów

Cleanery do paznokci

Oferta Semilac to kompleksowa odpowiedź na oczekiwania miłośników profesjonalnej i trwałej stylizacji. W portfolio posiadamy produkty niezbędne przy tworzeniu manicure, w tym między innymi wysokiej jakości cleanery do paznokci. Jeśli piękny i trwały manicure nie jest Ci obcy - wiesz, że bez tego produktu jego tworzenie się nie obędzie! To jeden z niezbędników, którego należy mieć w swoim zestawie.

 

Cleaner do paznokci Semilac  doskonale usuwa cienką, klejącą warstwę powstałą po utwardzeniu lakieru hybrydowego lub żelu Semilac w lampie UV i UV LED. Nasz cleaner do paznokci sprawdzi się również jako narzędzie do odtłuszczenia naturalnej płytki przed aplikacją manicure. To komfortowe 2w1, dzięki któremu stworzysz swoją wymarzoną stylizację.

 

Warto wiedzieć, że cleanery do paznokci ze względu na rodzaj mogą mieć różne zastosowanie. Warto dopasować cleaner do paznokci do swoich potrzeb i preferencji – wtedy tworzenie stylizacji będzie jeszcze większą przyjemnością. Poniżej znajdziesz przydatne rady i porady, dzięki którym poznasz te temat od podszewki!

 

Do czego służy cleaner do paznokci?

 

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z profesjonalną stylizacją, o wielu trikach, tajnikach, czy nawet podstawach możesz najzwyczajniej w świecie nie wiedzieć. Jak dbać o paznokcie? Poprawnie aplikować hybrydę czy do czego służy cleaner do paznokci. W tym miejscu poświęcimy więcej uwagi ostatniemu zagadnieniu.

 

Cleaner do paznokci zastosowanie może mieć różne, w zależności od jego rodzaju.

Na rynku dostępne są klasyczne cleanery do paznokci, które służą wyłącznie do odtłuszczenia płytki naturalnie pokrytej lekkim tłustym filmem. Dodatkowo usuwają one drobne zanieczyszczenia (jak choćby pył z opiłowanych paznokci). Tego typu cleanery do paznokci stosujemy po opracowaniu płytki i tuż przed aplikacją bazy lub odżywki (w zależności od typu stylizacji, którą zamierzamy wykonać). Gdy zaaplikujesz cleaner, odczekaj parę sekund aż do jego całkowitego wyschnięcia.

To podstawa, jeśli chodzi o idealne przygotowanie płytki na przyjęcie pierwszej warstwy innego produktu i wydłużenie trwałości całej stylizacji.

 

Jeśli Twoja skóra wydziela więcej sebum, możesz mieć problem z bardziej tłustym filmem na płytce. Wtedy po jej opracowaniu (a przed nałożeniem pierwszej warstwy produktu do stylizacji) zastosuj specjalny primer. To również cleaner do paznokci, który odpowiednio je odtłuści i zmieni PH, przez co zniweluje do minimum problem z trwałością manicure. Na rynku dostępny jest primer bezkwasowy (uniwersalny) oraz primer kwasowy (dedykowany bardziej problematycznej płytce).

 

Dodatkowo wyróżniamy jeszcze jeden cleaner do paznokci. Do czego służy? Do przemywania warstwy dyspersyjnej (lepkiej warstwy, która powstaje po utwardzeniu lakieru w lampie UV). Ten produkt stosujemy jedynie do wykończenia stylizacji – nie możemy zaaplikować go w celu odtłuszczenia płytki przed nałożeniem bazy. Często zdarza się, że ten cleaner do paznokci wzbogacony jest olejkami, które mogłyby wpłynąć na trwałość manicure.

 

Jeśli cenisz sobie czas i wygodę – możesz postawić też na cleaner do paznokci Semilac, który jest idealny przy odtłuszczaniu płytki tuż po jej opracowaniu oraz przy przemywaniu warstwy dyspersyjnej. Idealne 2w1!

 

Jesteśmy pewni, że teraz już wiesz, do czego służy cleaner do paznokci. W takim razie nie pozostaje nic innego, jak życzyć Ci przyjemnego tworzenia kolejnej stylizacji na bazie produktów Semilac!

Rozwiń Czytaj opis Zwiń opis kategorii

Wyczyść filtry
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
Wyczyść filtry
NAJPOPULARNIEJSZE
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA