Semilac Primer 7ml

Semilac Primer bezkwasowy 7ml
Ocena:
5 % of 100
2 1 5
10,39 zł 12,99 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
-20% #PRIMER

Primer kwasowy Semilac Primer to wysokiej jakości preparat, który mocno odtłuszcza płytkę, zwiększając tym samym przyczepność bazy hybrydowej, żelowej lub akrylożelu do naturalnej płytki paznokcia. Produkt przeznaczony dla osób, których paznokcie wykazują duże trudności z przyczepnością produktów do stylizacji manicure.

Semilac Primer można aplikować tylko na naturalną i nieuszkodzoną płytkę paznokcia.
Produkt do użytku profesjonalnego.

UWAGA!

PRIMER zamarza w niskich temperaturach (poniżej 10 stopni Celsjusza). W okresie zimowym, po rozpakowaniu paczki nie można otwierać PRIMER'a. Należy pozostawić go na godzinę w temperaturze pokojowej,powróci całkowicie do płynnej konsystencji. Dopiero po zmianie stanu w postać płynną, można zacząć nakładać preparat na paznokieć. Takie zachowanie produktu jest zupełnie normalne i nie zmienia to jego właściwości.

Rozwiń
Stosowanie
Przed użyciem Semilac Primer należy dobrze przygotować paznokcie do manicure – zmatowić płytkę bloczkiem polerskim, a następnie odtłuścić ją Semilac Nail Cleanerem. Dopiero wtedy można użyć Semilac Primer. W pierwszej czynności należy namoczyć jednorazowo pędzelek w preparacie. Semilac Primer należy nakładać na płytkę jedynie punktowo i w niewielkiej ilości. Nadmiaru produktu można pozbyć się poprzez otarcie pędzelka o szyjkę buteleczki. Po aplikacji preparatu należy poczekać do jego całkowitego odparowania (około 2 minuty). Po tym czasie można dodatkowo przetrzeć płytkę wacikiem bezpyłowym Semilac. Następnie można zacząć nakładać manicure zgodnie z zasadami. Rozwiń

Primer – co to za produkt?

Masz trudności z trwałością manicure? Czas z tym skończyć! Nadeszła pora, abyś wypróbowała primer do paznokci. Nie wiesz, czym jest ten preparat? Zdradzimy Ci kilka przydatnych informacji.

Primer do paznokci to produkt pomocniczy, który powinnaś zaaplikować tylko na naturalną płytkę paznokcia. Głównym zadaniem primera jest zwiększenie przyczepności bazy hybrydowej, żelowej lub akrylożelu do płytki paznokcia. Po nałożeniu primera na paznokieć dochodzi do silnego odtłuszczenia powierzchni płytki. W ten sposób warstwa aplikowanego produktu silniej przywiera do paznokcia, a tym samym – dłużej się utrzymuje.

Primer kwasowy – kiedy się zdecydować?

Primer kwasowy to produkt, który naprawdę silnie odtłuszcza płytkę paznokcia. Stąd też, nazywamy go preparatem do zadań specjalnych. Z racji na mocne odtłuszczenie płytki – produkt ten nie jest rekomendowany dla słabych i wrażliwych paznokci. Kiedy więc powinnaś zdecydować się na primer kwasowy Semilac ?
Primer kwasowy sprawdzi się w przypadku, gdy mimo zastosowania primera bezkwasowego, na Twojej stylizacji nadal pojawiają się odpryski lub manicure ulega zapowietrzeniu. Preparat ten rekomendujemy także, gdy Twoja płytka jest bardzo tłusta. Primer kwasowy poradzi sobie z nią i wpłynie na zwiększenie trwałości stylizacji. Semilac Primer to produkt niezwykle wydajny. Już niewielka ilość preparatu zapewnia jego odpowiednie działanie.

Zastanawiasz się, co jeszcze powinnaś wiedzieć o primerze kwasowym pod hybrydy? Odpowiedź poniżej.

Primer kwasowy – o czym musisz pamiętać?

Jeśli zdecydujesz się na zastosowanie primera kwasowego pod hybrydy lub inną stylizację manicure, musisz zachować szczególną ostrożność. O czym powinnaś pamiętać?
Przede wszystkim zapoznaj się ze wskazówkami zawartymi w części: stosowanie i postępuj według ściśle określonych tam reguł.
Pamiętaj, że primer kwasowy to preparat o silnym działaniu. Dlatego też, zwróć szczególną uwagę na sposób jego aplikacji. Uważaj, by preparat nie dostał się na skórki lub wały wokół paznokcia. Może spowodować to podrażnienia skóry. Miej na uwadze, aby nie przecierać primera cleanerem ani nie utwardzać go w lampie. Produkt wysycha sam.

Wyposażona w taką wiedzę, możesz ruszać do działania! Wypróbuj primer kwasowy Semilac jako primer do hybryd, żeli lub akrylożeli, a Twoje rozterki o krótkiej trwałości manicure, zostaną zażegnane!

Methacrylic Acid, Butyl Methacrylate, Butyl Acetate

Środki ostrożności

Przeczytać uważnie sposób użycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać bezpośrednio par produktu. W przypadku dostania się produktu do oczu natychmiast przepłukać je dużą ilością wody i skonsultować się z lekarzem okulistą. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem oraz po upływie terminu ważności. Tylko do użytku profesjonalnego.

Do użytku profesjonalnego

  • Preparaty Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych.
  • By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac Primer 7ml

Semilac Primer bezkwasowy 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe