Zmywacz do lakieru hybrydowego (aceton) Semilac Acetone 50ml

Zmywacz do lakieru hybrydowego (aceton) Semilac Acetone 50ml
6,99 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
#50 ml

Semilac Acetone to wysokiej jakości aceton kosmetyczny do usuwania lakieru hybrydowego Semilac.

Produkt do użytku profesjonalnego.Testowany dermatologicznie.

Rozwiń
Stosowanie

Chcąc usunąć lakier hybrydowy za pomocą Semilac Acetone należy w pierwszej kolejności delikatnie zmatowić warstwę topu bloczkiem polerskim lub pilnikiem o gradacji 180/240. W kolejnym kroku potrzebne będą specjalne folie – Semilac Remover Wraps, które znacznie ułatwią proces rozmaczania hybrydy.

W każdej z folii znajduje się wacik bezpyłowy, który należy namoczyć w acetonie, a następnie przyłożyć do każdego paznokcia i owinąć go folią.

Paznokcie powinny pozostać owinięte folią na około 10-15 minut. Po określonym czasie folię należy zdjąć, a pozostałości lakieru usunąć pusherem.

Rozwiń

Aceton kosmetyczny

Nie wiesz, do czego służy aceton kosmetyczny i co to za produkt? Jeśli jeszcze nie zagłębiłaś się w ten temat – zrób to dziś! Koniecznie zostań z nami, a dowiesz się, co to jest aceton kosmetyczny oraz do czego służy. 

Aceton – co to za produkt?

Aceton kosmetyczny Semilac to wysokiej jakości płyn do usuwania lakieru hybrydowego. Przyda Ci się więc wtedy, kiedy Twoja stylizacja wymaga usunięcia. Co ważne, aceton kosmetyczny nie pozbędzie się lakieru hybrydowego w taki sposób, jak zmywać można klasyczny manicure zwykłym zmywaczem. Aby aceton kosmetyczny skutecznie usunął lakier hybrydowy Semilac, musisz postępować według określonych reguł. Jak ściągnąć manicure hybrydowy za pomocą acetonu? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Acetone – jak używać?

Jak mogłaś dowiedzieć się już wcześniej, zastosowanie acetonu kosmetycznego to usuwanie lakieru hybrydowego. Chcesz poznać sposób, który pozwoli Ci ściągnąć hybrydy acetonem?

Na początek będziesz potrzebowała kilku niezbędnych produktów pomocniczych do usuwania manicure. Warto, abyś poza acetonem, miała pod ręką także:

- bloczek polerski lub pilnik o gradacji 180/240,
- folie do usuwania manicure hybrydowego – Semilac Remover Wraps,
- pusher lub patyczek drewniany.

Od czego zacząć? Na początku musisz delikatnie spiłować warstwę topu przy użyciu bloczka polerskiego lub pilnika. W kolejnym kroku należy namoczyć w acetonie wacik znajdujący się w folii do usuwania manicure hybrydowego Semilac. Po namoczeniu wacika w preparacie musisz owinąć folią każdy paznokieć. Następnie należy zostawić owinięte folią paznokcie na ok.10-15 minut. Po tym czasie odwiń folie i przejdź do usuwania pozostałości hybrydy za pomocą pushera. Posłuchaj instruktorki z Akademii Semilac, która prezentuje, jak prawidłowo ściągnąć hybrydę acetonem oraz wspomina o najczęstszych błędach podczas tego zabiegu.

Którą pojemność wybrać?

Zastanawiasz się, która pojemność produktu będzie dla Ciebie odpowiednia? W naszej ofercie masz do dyspozycji aż 4 różne pojemności acetonu do hybryd.

50ml:
Mała buteleczka acetonu do paznokci Semilac o pojemności 50ml to dobre rozwiązanie, które sprawdzi się, jeśli dopiero zaczynasz swoją pracę z hybrydami.

125ml:
Aceton kosmetyczny o pojemności 125ml to rozmiar, który powinnaś posiadać w swojej kolekcji. Poręczna buteleczka sprawdzi się zarówno w domu, jak i w salonie manicure.

500ml:
Wykonujesz manicure dość często i zależy Ci na produkcie, który wystarczy na wiele stylizacji? Postaw na aceton do paznokci o pojemności 500ml.

1000ml:
Duży aceton kosmetyczny to rozwiązanie idealne dla salonu manicure. Największa pojemność acetonu do hybryd – 1000ml wystarczy, aby ściągnąć hybrydę naprawdę wielu klientom. Postaw na wydajność w rozsądnej cenie!

Nie wiesz, gdzie kupić aceton kosmetyczny Semilac? Zakupu dokonasz bezpośrednio na naszej stronie internetowej, jak również w naszych punktach sprzedaży, których lista jest dostępna tutaj.

Acetone – co jeszcze powinnaś wiedzieć?

Niezwykle ważne jest to, aby prawidłowo usunąć lakier hybrydowy. Nie należy zrywać lakieru hybrydowego, gdyż uszkadza to naturalną płytkę oraz może powodować jej nadwrażliwość. Jeśli chcesz pozbyć się starej masy hybrydowej, zdecydowanie polecamy użycie acetonu kosmetycznego. Pamiętaj jednak o tym, że aceton do hybryd Semilac to produkt łatwopalny, którego nie można narażać na działanie wysokich temperatur. Zwróć więc uwagę na jego odpowiednie przechowywanie.

Jesteśmy pewni, że informacje na temat acetonu kosmetycznego do hybryd przydadzą Ci się podczas wykonywania manicure. Jeśli chcesz jeszcze bardziej zagłębić się w świat manicure hybrydowego Semilac – zaglądaj na naszego bloga, gdzie znajdziesz mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji.

Acetone

Nagrody/Certyfikaty:

Najwyższa jakość to nasz priorytet. Z tej przyczyny w Semilac przestrzegamy restrykcyjnych zasad na każdym z etapów naszej produkcji. Najlepszym potwierdzeniem są raporty bezpieczeństwa, testy dermatologiczne, dermatesty oraz certyfikaty. Wybierając Semilac sięgasz po produkty najwyższej jakości.

ProYou

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt łatwopalny. Nie narażać na działanie wysokich temperatur. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać bezpośrednio par produktu. Unikać kontaktu z oczami. Unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. Nie stosować na podrażnioną skórę.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Zmywacz do lakieru hybrydowego (aceton) Semilac Acetone 50ml

Zmywacz do lakieru hybrydowego (aceton) Semilac Acetone 50ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe