Preparat zmiękczający skórki Semilac Cuticle Remover 7ml

Preparat zmiękczający skórki Semilac Cuticle Remover 7ml
Ocena:
5 % of 100
1 1 5
9,99 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.

Preparat umożliwiający bezinwazyjne usuwanie nadmiaru skórek wokół paznokci. Specjalna formuła zmiękczy stwardnienia, by poprawić komfort i precyzję zabiegu wykonywanego przy płytce paznokcia.

Rozwiń
Stosowanie
Semilac Cuticle Remover służy do zmiękczania skórek wokół paznokcia, dlatego najlepiej będzie go użyć zanim zaczniemy manicure. W tym celu nakładamy preparat Semilac Cuticle Remover na skórki, pozostawiamy go na kilka minut. Po odpowiednim zmiękczeniu można poodpychać skórki Pusher Semilac i wyciąć je cążkami. W kolejnym kroku można zacząć przygotowywać płytkę do manicure i rozpocząć wykonywanie manicure. Rozwiń

Odpowiednie preparaty dodadzą Twoim paznokciom blasku i zdrowego wyglądu.

Spośród wszystkich części ciała nasze dłonie są najbardziej narażone na niekorzystny wpływ czynników środowiskowych oraz na mikrourazy.
Co do wszelkich preparatów towarzyszących zabiegowi manicure, klientki powinny mieć pewność pochodzenia.

My jesteśmy jej gwarantem.

Ingredients: Aqua, Glycerin, Styrene/VP Copolymer, Sorbic Acid, Phenoxyethanol, Carbomer, Chlorphenesin, Sodium Hydroxide
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Zawiera alkalia. Unikać kontaktu ze skórą i oczami - może spowodować utratę wzroku.. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Preparat zmiękczający skórki Semilac Cuticle Remover 7ml

Preparat zmiękczający skórki Semilac Cuticle Remover 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe