Chat with us, powered by LiveChat
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
 1. Oliwka za 1 zł #001
  001 Lakier hybrydowy Semilac Strong White 7ml
  37,99 zł
 2. Oliwka za 1 zł #128
  128 Lakier hybrydowy Semilac Pink Marshmallow 7ml
  37,99 zł
 3. Oliwka za 1 zł #563
  563 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Sweater Weather Heartwarming 7ml
  37,99 zł
 4. -42% #110
  S110 Semilac One Step Hybrid Marker The White 3ml
  24,99 zł 42,99 zł
 5. #S110
  S110 Semilac One Step Hybrid The White 5ml
  42,99 zł
 6. Masełko za 1 zł #BASE
  Semilac baza do lakierów hybrydowych i żeli Extend Base 7ml
  39,99 zł
 7. Masełko za 1 zł #T19
  T19 Top do lakierów hybrydowych Semilac Top No Wipe White Sprinkles 7ml
  39,99 zł
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Białe lakiery do paznokci - propozycja dla każdej z nas!

Najlepsze lakiery hybrydowe do paznokci Semilac – idealne dla Ciebie! Najlepsze lakiery hybrydowe do paznokci? Semilac! Gwarantujemy najwyższą jakość produktu, którą potwierdzają liczne nagrody, wyróżnienia, certyfikaty oraz… zadowolone klientki! Hybrydowe lakiery do paznokci Semilac pozwalają stworzyć wyjątkowy manicure, który pozostanie na Twoich paznokciach aż do 21 dni! Możesz cieszyć się barwną stylizacją, która wytrzyma rytm Twojego życia. Praca, czas wolny, randka?! Najlepsze lakiery hybrydowe do paznokci Semilac spełnią Twoje oczekiwania i pozwolą Ci błyszczeć – zawsze i wszędzie!

Do czego pasuje biały lakier hybrydowy?

Biały lakier hybrydowy Semilac – sprawdź, do czego pasuje! Zastanawiasz się, do czego pasuje biały lakier hybrydowy Semilac? Odpowiedź jest prosta – praktycznie do wszystkiego! Możesz ubrać w niego paznokcie hybrydowe na wielkie wyjście lub do pracy! Klasyczna biel świetnie sprawdza się w formalnych okolicznościach oraz mniej zobowiązujących momentach. Noś go solo lub w barwnych zestawach – on lubi towarzystwo!

Biały lakier hybrydowy Semilac możesz ozdobić lśniącymi dodatkami – w tym celu sięgnij na przykład po nasze wyjątkowe pyłki do paznokci. Dzięki nim uzyskasz efekty, które pięknie współgrają z bielą. Możesz też po prostu białe paznokcie hybrydowe połączyć z innymi kolorami lakierów hybrydowych Semilac. Wystarczy tylko Twoja wizja! Lakiery do paznokci – wybieraj najlepsze!

Białe lakiery hybrydowe od Semilac - bo liczy się jakość!

Lakiery do paznokci pozwalają nam podkreślić czar stylizacji i nadać jej niepowtarzalnego wymiaru. Tworząc wyszukany manicure powinniśmy sięgać po produkty najwyższej jakości, by cieszyć się świeżością stylizacji na dłużej. Lakiery do paznokci Semilac to 21 dni blasku i lśnienia – bez odprysków i zarysowań. Czego chcieć więcej?!