Ładuję...
Trendy i stylizacje

Special Day by Semilac

Przed nami najpiękniejsza pora roku rozpoczynająca sezon ślubny.

Wyjątkowy, niepowtarzalny i pełen wzruszeń. Przy ślubnym kobiercu wśród wypełnionych łzami, pełnych miłości spojrzeń rodziców oraz świadków będziecie ślubować miłość i wzajemne wsparcie. Która z nas o takiej scenerii nie marzy? Olśniewający wygląd panny młodej to nie tylko zasługa pięknej sukni…

Wymarzona suknia wybrana, buty wystawione na parapecie, tak aby wleciało do nich szczęście, doskonała fryzura, przemyślanie dobrane kwiaty, nie tylko w bukiecie. Detale -to właśnie one stanowią dopełnienie Waszych marzeń. Dłonie. W tym wyjątkowym dniu, to właśnie na nie będą skierowane wszystkie spojrzenia Waszych gości, gdy będziecie składać przysięgę, ślubując miłość już na zawsze. Dlatego wypielęgnowane dłonie oraz doskonały manicure to absolutny mus! Przedstawimy kilka najnowszych trendów ślubnych na nadchodzący sezon.

Klasyczny french coraz chętniej zastępujemy wcale nie nudnymi „nudziakami”, zaś odważne kolory i zdobienia dotychczas zarezerwowane jedynie na wieczorne wyjścia coraz częściej przenikają do trendów ślubnych. Niemalże pewnym jest, że pastele pokonały ponadczasową biel. Delikatne róże, wszystkie odcienie nude to najmodniejsze kolory tego sezonu. Minimalnie i klasycznie. Dla głodnych zdobień, proponujemy najmodniejsze w tym sezonie koronki (wzory wykonane stylografem).

Zdobienia wykonane na jednym lub dwóch palcach lub pomalowanie w innym kolorze złota lub srebra (nasza propozycja 037 Gold Disco lub 093 Silver Dust i idealnie komponujący się z nudziakami 109 Miss of the World ). Jeśli lubisz łączyć kolory i eksperymentować warto zastanowić się nad stylizacyjnym hitem tego sezonu: Babyboomer lub tęczą lub zdobieniem wykonanym przy pomocy żelu Expert White Cream Art.

Od najbardziej neutralnych, po nieco zwariowane i te, od których Wasi goście nie będą mogli oderwać wzroku. Zobaczcie nasze semilove :)