Ładuję...
Stylizacje

Bestsellerowy pedicure w drodze na plażę

Produkty użyte w stylizacji

Lakier hybrydowy

37,99 zł
Brak w magazynie

Suma 37,99 zł

You will earn Semilac points 20 Semipoints
Opis

Bezkonkurencyjny i dziewczęcy pedicure

Słoneczna wiosna zawitała już na dobre, a za jej rogiem czeka ciepłe lato. Kobiece sandałki i odpowiednio zwiewna sukienka już gotowe? A co z Twoimi paznokciami u stóp? Podczas zbliżającego się urlopu spraw, abyś mogła cieszyć się trwałym i pięknym pedicure! Wybierz lakier hybrydowy w ultra modnym, różowym kolorze, który zdobył serca już wielu pań. Elegancja, a zarazem dziewczęcy urok – to wszystko zostało zamknięte w kolorze 230 Semilac x DeeZee Girlboss, który stworzyliśmy wspólnie z marką DeeZee.
Tak perfekcyjny pedicure możesz łączyć z każdą wiosenną stylizacją. Uniwersalny kolor sprawdzi się zarówno do jeansów, jak i kolorowej spódniczki.
W letnich zestawieniach możesz śmiało dopasować ten pedicure do lekkich sukienek, ale też do kreacji na wieczorny spacer po plaży. Odcień ten podkreśli opaleniznę, którą tak lubisz się chwalić podczas urlopu.
Podaruj sobie tą wyjątkową barwę lakieru hybrydowego 230 Semilac x DeeZee Girlboss, a Twój pedicure otoczy się niezwykle dziewczęcą i modną barwą.

Buty DeeZee - żółte sandałki na słupku La Rita

Moc zaufania w naszych rękach

Pokochaliście kosmetyki Semilac i mamy na to dowody: