Ładuję...
Produkt wyprzedany
Lakier hybrydowy

062 Poppy Red 7 ml

Przepraszamy, ale wybrany produkt nie jest już dostępny w naszej ofercie. Ciągle pracujemy nad nowościami i rozwijamy naszą ofertę, dlatego skorzystaj z naszych propozycji niżej.
Zobacz produkty podobne
Czerwień doprawiona oranżem
Charakterystyka
Icon Krycie Krycie:  Pełne
Icon Efekt Efekt:  Klasyczny
Icon Grupa kolorystyczna Grupa kolorystyczna:  Czerwone
Opis
Elegancko i klasycznie, czy z nutą dziewczęcego szaleństwa? Każdego dnia stajesz przed trudnym wyborem, która wersja Ciebie będzie wiodła prym. Mając ten czerwony lakier hybrydowy na paznokciach, nie musisz z niczego rezygnować. W końcu… czy kawa wyklucza herbatę? No właśnie!Proponowana czerwień idealnie odnajdzie się w środowisku biznesowym, podkreślając Twój profesjonalizm i siłę w podejmowaniu nawet trudnych decyzji. Po 16:00 zobaczysz w niej szczyptę barwy oranżowej, która już szykuje się na przygody - z Tobą i Twoim ulubionym towarzystwem.Sprawdź pozostałe odcienie z kolekcji Semilac Hottie i ubierz nimi swój świat!
Czas utwardzania
Lampa UV LED 12 W – 60 sek.
lampa UV LED 15W/24– 30 sek.
Lampa UV LED 24W/36 – 30 sek.
Lampa UV LED 24W/48 – 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 24W/48 - 30 sek.
Lampa Diamond UV LED 36W/54 - 30 sek.
Stosowanie

Cienką warstwę lakieru zaaplikuj na utwardzoną warstwę bazy hybrydowej, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV LED. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację koloru w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac Top.