039 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Sexy Red 7ml

Inspiracja:

Grzeszna rozkosz ukochanego ciała. Nie zna granic. Nie istnieją dla niej bariery i hamulce. Kochankowie w czułych pozach, izolowani od problemów dnia codziennego. Tu i teraz. Chcesz tego tak mocno i tak blisko. Rozpalona czerwień w gorącej krwi zakochanych.

Charakterystyka:

Bardzo intensywna czerwień w ciepłym odcieniu.

Krycie koloru – pełne.

29,00 zł
-
+
Podziel się z innymi

Podziel się
z innymi

Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Czerwony lakier do paznokci – must have sezonu. Każdego!

Czerwony lakier do paznokci to najbardziej kobieca opcja z całej palety kolorów Semilac! Czerwony lakier hybrydowy skradnie Twoje serce jeszcze zanim położysz go na paznokcie. I trudno się dziwić – lakier czerwony Semilac kusi bogactwem barwy oraz mnogością oferty różnych odcieni. Może dziś… Semilac Sexy Red!?

Czerwony lakier Semilac Sexy Red – idealny dla Ciebie!

Czerwony lakier Semilac Sexy Red to propozycja, której nie można odmówić. W swoim kolorze ten lakier hybrydowy Semilac zamyka wszystko, co kobiece – jest intensywny, tajemniczy, uwodzicielski i seksowny! Jeśli planujesz polowanie, romantyczny wieczór lub kradzież męskiego serca – Semilac Sexy Red służy pomocną!

Czerwony lakier hybrydowy Semilac Sexy Red jest grzeszny – żadne hamulce nie są mu znane! Swoją barwą rozpalonej czerwieni staje się sprzymierzeńcem zakochanych i pochłoniętych w miłosnych uniesieniach! Ciepły odcień czerwieni na pewno wpadnie Ci w oko i… serce – spróbuj!

Czerwony lakier Semilac – bezkonkurencyjnie intrygujący!

Czerwony lakier Semilac Sexy Red to opcja obowiązkowa w kobiecym zestawieniu. Gdyby był pomadką – nosiłabyś go ciągle w torbie! Gdyby ten czerwony lakier hybrydowy Semilac był kobietą – oglądaliby się za nią wszyscy mężczyźni. Jeśli chcesz zawrzeć w kolorze tę nieuchwytną moc przyciągania – postaw na czerwony lakier hybrydowy Semilac Sexy Red. On naprawdę robi robotę!

Czas utwardzania
lampa UV LED 6 W – 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 30 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 20 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 60 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Środki ostrożności
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Przeciwwskazania
  • jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci,
  • oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza),
  • stany zapalne lub alergiczne,
  • urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic,
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego,
  • podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek,
  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Urethane Acrylate Oligomer, HEMA, Hydroxycy-clohexyl Phenyl Ketone, Phenyl Bis(2,4,6-trimethyl-benzoyI)-phosphine Oxide, (+/-) CI 77891, CI 77491, CI 77510, CI 77289, CI 77492, CI 77266, CI 77742, CI 77019, CI 77891,CI 77499, CI 77861.
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: 039 Lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Sexy Red 7ml
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.