Zmaluj szalone jesienne paznokcie 2018!

Zmaluj szalone jesienne paznokcie 2018!

Łącznie 161,97 zł

+
-
14,99 zł 34,99 zł
Brak w magazynie
+
-
34,99 zł

Łącznie 123,96 zł

5 produktów

Jesienne paznokcie 2018? Tym razem postaw na barwne szaleństwo!

Jesienne paznokcie 2018 to triumf wyraźnych kolorów i oryginalnych zdobień! Chyba jeszcze nigdy tak śmiało nie przeciwstawialiśmy się szarości za oknem – w tym sezonie jesienne paznokcie wręcz eksplodują mocą barw! My tworząc ten manicure paznokcie hybrydowe i wzory oparliśmy na stylu etno!

Jesienne paznokcie 2018 podgrzewają atmosferę!

Jesienne paznokcie 2018 ożywiły się za sprawą oranżu w bardziej cynkowej odsłonie. To na nim pojawiły się złote wzory. Paznokcie hybrydowe z tak wyraźnym akcentem dobrze było odrobinę złagodzić – dlatego sięgnęliśmy po klasyczną i delikatną biel. Modne paznokcie 2018 rok nadal tworzy na bazie przezroczystości, dlatego zmalowaliśmy wysmakowany i bardziej etno negativ space w matowej wersji.

Kierując się zasadą „pięknych kolorów nigdy zbyt wiele”, tworząc modne paznokcie, sięgnęliśmy jeszcze po piękną zieleń, granat oraz wybitnie twarzowy (choć może lepiej napisać paznokciowy :) ) kolor żółty. Na ich bazie zmalowaliśmy kwieciste wzory. Paznokcie hybrydowe z takimi malunkami na pewno opromienią Twój nastrój – nawet w deszczowy dzień!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Zmaluj szalone jesienne paznokcie 2018!

Zmaluj szalone jesienne paznokcie 2018!
Twoja ocena
pola obowiązkowe