Ładuję...
Trend kolorystyczny
fiolet

Purpura przenosi do świata barw dostojności, symbolizuje władzę i indywidualizm. Jednokolorowy manicure wykonany na bazie koloru 146 Semilac Purple King to więcej niż modna stylizacja. To manifest - stać mnie na więcej, chcę więcej i mogę więcej!

paznokcie na zimę
black & white

Delikatność bieli i głębia czerni to klasyczna elegancja, która odnajduje się praktycznie w każfych okolicznościach. Warto stworzyć na jej bazie oryginalny manicure, który będzie cieszyć się ogromną popularnością w sezonie zimowo-karnawałowym

Paznokcie na święta
Ice style

To zarówno jednokolorowy, biały manicure, jak i stylizacje z widocznymi białymi wzorami, nawiązującymi do śnieżnych klimatów. Tło tych lodowych pejzaży może stanowić niejednoznaczny kolor uzyskany na bazie efektu Cat Eye.

PAZNOKCIE świąteczne 2018
glitter ombre

Jedno z najpopularniejszych zdobień ubieramy w wyraźne kolory i wybitne lśnienie. To łagodne przejścia między kolorami biżuteryjnymi, których wykonanie w przypadku manicure ułatwi pędzelek z naszej oferty, dedykowany takim zdobieniom.

Paznokcie na zimę
mat & glow

Postaw na odważne kontrasty i zabawę formą. Mat & Glow to ciekawe łączenie matowej powierzchni z połyskiem, które w duecie tworzą interesujące efekty. Ich intensywność i charakter możemy dopasować do okoliczności i temperamentu.