Zestaw do ściągania hybryd

Zestaw do ściągania hybryd
od 29,99 zł 35,48 zł

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
-15%
Stwórz swój zestaw!

* wymagane pola

Twój zestaw SEMILAC
Zestaw do ściągania hybryd
-
+
Twój zestaw zawiera:

ZESTAW DO ŚCIĄGANIA HYBRYD

Zastanawiasz się, jak ściągnąć hybrydę? Odpowiadamy – z Semilac! Od teraz to jeszcze prostsze! Jeśli chcesz ściągnąć hybrydę z paznokci w domu wystarczy tylko nasz wyjątkowy zestaw do ściągania hybrydy Semilac! Znajdziesz tu wszystkie potrzebne produkty do ściągnięcia hybrydy oraz ulotkę tłumaczącą KROK PO KROKU, jak ściągnąć hybrydę.

Zobacz nasz tutorial jak ściągnąć mianicure hybrydowy TUTAJ.

Zestaw zawiera:

  1. Patyczki drewniane Semilac - rodzaj do wyboru,
  2. Blok polerski 01 Semilac Quality,
  3. Drewniany pilnik do paznokci biały 100/180 Semilac Quality,
  4. Folie do usuwania lakieru hybrydowego Semilac Remover Wraps 50 szt.,
  5. Zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Acetone 125ml.
Rozwiń

Jak ściągnąć hybrydę? Z Semilac to proste!

Jeśli pytanie, jak ściągnąć hybrydę do tej pory pozostawało bez odpowiedzi – nadchodzi nowe! Dzięki naszemu nowemu zestawowi dowiesz się, jak ściągnąć hybrydę z paznokci w domu – w łatwy i przyjemny sposób! Na wypadek, gdybyś robiła to po raz pierwszy, do zestawu do ściągania hybrydy dołączamy specjalną ulotkę, która krok po kroku przeprowadzi Cię przez ten proces!

Jak ściągnąć hybrydę z paznokci w domu?

Nie wiesz, jak ściągnąć hybrydę z paznokci w domu? Łap instrukcję od Semilac! Zestaw do ściągania hybrydy zawiera nie tylko niezbędne produkty do pożegnania się z Twoją stylizacją hybrydową. Dodatkowo zestaw do ściągania lakieru hybrydowego został wzbogacony instrukcją. Zobacz zdjęcia i opis krok po kroku, by dowiedzieć się, jak ściągnąć hybrydę Semilac!

Gwarantujemy, że z nami zrobisz to szybko i bez problemu! Wystarczy tylko użyć zestawu do ściągania hybrydy Semilac i… pomyśleć o nowej stylizacji! Lakiery hybrydowe Semilac warto mieć wtedy pod ręką! Nasze produkty oraz profesjonalnie wykonany manicure to gwarancja pięknej stylizacji, która zostanie na Twoich paznokciach aż do 21 dni. Lub do momentu, kiedy będziesz chciała użyć zestaw do ściągania hybrydy!

Jak ściągnąć hybrydę Semilac?

Już wiesz, jak ściągnąć hybrydę Semilac! Wystarczy zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover, specjalne patyczki do manicure, blok polerski Semilac i płatki bezpyłowe Semilac. Nie wiesz, co dalej? Jak ściągnąć hybrydę? Semilac dorzuca specjalną instrukcję, jak zdjąć hybrydę! Teraz wszystko jasne – działaj!

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Zestaw do ściągania hybryd

Zestaw do ściągania hybryd
Twoja ocena
pola obowiązkowe