Żele UV

Żele UV

229 produktów

Czym są żele do paznokci?

Żele UV do paznokci zdobyły ogromną popularność i serca użytkowniczek na długo przed pojawieniem się na rynku lakierów hybrydowych. Żele UV były kiedyś jedyną metodą na trwały manicure – przy poprawnym wykonaniu żel do paznokci gwarantuje piękną stylizację nawet do 4 tygodni!

Nic dziwnego, że lakier żelowy od lat jest przyjacielem kobiet na całym świecie – to trwałość i bezcenna wygoda! Żele do paznokci to produkty przeznaczone do lakierowania, budowania paznokci żelowych oraz tworzenia niepowtarzalnych zdobień.

Żele UV mogą różnić się między sobą konsystencją – dobór gęstości żelu do paznokci zależy od stosowanej metody nakładania. Dodatkowo żele UV dzielą się na żele do paznokci jednofazowe i trójfazowe.

Żele jednofazowe pełnią funkcję bazy, żelu budującego i nabłyszczającego.

Przy zastosowaniu żelu trójfazowego należy pamiętać o konieczności nałożenia żelu budującego Semilac Power Base oraz nabłyszczaczaSemilac High Gloss.

Żele UV trójfazowe służą do budowania i wzmacniania paznokci przedłużanych.  Żele do paznokci gwarantują wyjątkową i nad wyraz trwałą stylizację.

Semilac w swojej ofercie posiada kolorowe żele UV, jak również produkty do budowania paznokci żelowych i wykonywania nietuzinkowych zdobień. Żelowe lakiery do paznokci Semilac, jak wszystkie inne produkty z naszego portfolio, posiadają niezbędne certyfikaty i atesty. Żele do paznokci naszej marki to gwarancja najwyższej jakości!

Kolorowe żele UV Semilac– zatop się w bogactwie naszej palety barw!

Kolorowe żele UV Semilac to świetna oferta dla Pań, które cenią sobie najwyższą jakość produktu oraz odporność manicure.

Żele do paznokci pozwalają cieszyć się stylizacją przez długie tygodnie – paznokcie żelowe to jedna z metod wyjątkowego zdobienia, które utrzymuje się na płytce nawet do miesiąca! 

Nie bez znaczenia jest też kolor – w końcu to on gra pierwsze skrzypce w stylizacji! Paznokcie żelowe tworzone przy użyciu produktów Semilac kuszą bogactwem barw – kolorowe żele UV zajmują jedno z czołowych miejsc naszej rozbudowanej oferty, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających użytkowniczek! 

Jak zrobić paznokcie żelowe?

By zrobić paznokcie żelowe będą Ci potrzebne produkty Semilac, odrobina wprawy i przestrzeganie zaleceń procedury aplikacji  żelu UV.

Brzmi groźnie? Spokojnie – dzięki naszym poradom żele do paznokci i ich odpowiednie wykorzystanie nie będą stanowić dla Ciebie żadnego problemu!

Jesteś gotowa? No to ruszamy!Robiąc paznokcie żelowe nie zapominaj o podstawowych zasadach higieny – na początek dezynfekujemy dłonie!

Żel UV na paznokcie nakładamy jedynie wtedy, gdy stan płytki jest dobry i nie ma przeciwwskazań do wykonania manicure metodą żelową. Odsuwamy skórki za pomocą Pushera. Możemy je zmiękczyć preparatemSemilac Cuticle Remover, a odstające skórki delikatnie podciąć.Później nadajemy kształt paznokciom pilnikiem Semilac Quality 100/180 i matowimy je blokiem polerskim Semilac Quality 180. Następnym krokiem jest odtłuszczenie płytki preparatem Semilac Nail Cleaner przy pomocy wacików bezpyłowych. Później nakładamyPrimer i czekamy, aż ten odparuje.

By stworzyć paznokcie żelowe należy podłożyć szablon pod paznokieć – tu liczy się precyzja! Żel UV jednofazowy nakładamy na płytkę paznokcia i wykonujemy przedłużenie na szablonie do zamierzonej długości i kształtu.Żel do paznokci UV utwardzamy w lampie.

Żel do paznokci UV trójfazowy wymaga zastosowania na początkuSemilac Power Base lub żelu bazowego. Nakładamy drugą warstwę żelu UV i ponownie utwardzamy w lampie. W przypadku żeli UV trójfazowych używamy żelu bazowego Semilac. Po utwardzeniu dociskamy tunel przy pomocy zaciskarki.

Wybudowany i utwardzony paznokieć odtłuszczamy Semilac Nail Cleanerem i przystępujemy do opracowywania paznokci pilnikiem Semilac Quality 100/180. Po uzyskaniu pożądanego kształtu ponownie przemywamy wacikiem bezpyłowym nasączonym w Semilac Nail Cleanerze.

Teraz czas na kolorowe żele UV Semilac! Można wybrać także lakiery hybrydowe Semilac i nimi stworzyć wyjątkową stylizację. Całość utwardzamy w lampie. Na koniec nakładamy trzecią warstwę żelu UV jednofazowego. W przypadku żeli do paznokci trójfazowych używamy Semilac High Gloss, a później utwardzamy warstwę pod lampą. Jeśli zrezygnowaliśmy z kolorowych żeli UV na rzecz lakierów hybrydowych wszystko wykończymy SemilacUV Hybrid TOP. Nasze paznokcie żelowe już prawie gotowe! Jeszcze tylko odtłuszczenie wacikiem bezpyłowym nasączonym w Semilac Nail Cleaner i mamy to! 

Rozwiń Czytaj opis Zwiń opis kategorii
Wyczyść filtry
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
Wyczyść filtry
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA