Żele strukturalne

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Nie znaleziono produktów pasujących do wybranych kryteriów

Wejdź w świat Semilac

Czym są żele strukturalne?

Żele strukturalne to bardzo gęste i dobrze napigmentowane plastyczne żele, dzięki którym stworzymy wyszukane zdobienia w formie przestrzennych wzorów. Są to wszelkiego rodzaju wypukłe zdobienia, które przenoszą manicure do zupełnie innego wymiaru! Posiadając większe umiejętności z zakresu zdobnictwa, żele strukturalne możemy wykorzystywać również przy tworzeniu wyjątkowych zdobień o bardzo lekkiej, delikatnej fakturze na powierzchni paznokcia.

Wyobraź sobie delikatnie odstające romantyczne koronki, wiosenne trójwymiarowe kwiaty lub utrzymane w klimacie letnim muszelki. Tak, te wszystkie zdobienia (i wiele innych!) stworzysz mając pod ręką żele strukturalne Semilac! Za ich pomocą wyczarujesz również owoce 3D lub ulubionych przyjaciół z bajek. Niech jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia.

Semilac posiada w swojej ofercie najwyższej jakości produkty do tworzenia przestrzennych wzorów - wybierz te żele do zdobień strukturalnych, które pozwolą przenieść Twoje barwne wizje na piękne i trwałe stylizacje paznokci!

Żele strukturalne - dla kogo?

Żele strukturalne Semilac dedykujemy zarówno profesjonalistom, jak i osobom zaczynającym przygodę z nail artem. To produkty charakteryzujące się wysoką jakością, których odpowiednie stosowanie gwarantuje trwały i piękny manicure. Jeśli chodzi o technikę, plastelina do zdobień może przypominać pracę z akrylem. W przeciwieństwie do niego jest jednak pozbawiona nieprzyjemnego zapachu, co czyni pracę jeszcze bardziej komfortową. Wypróbuj i rozbudź swoją kreatywność!

Jak stosować żele strukturalne?

Żele strukturalne z oferty Semilac to najwyższa jakość przy jednoczesnym bogactwie koloru. Plastelinę do zdobień stosujemy w ramach wzbogacenia profesjonalnie wykonanego manicure hybrydowego lub żelowego. Jest to trójwymiarowe zwieńczenie stylizacji, obok którego trudno przejść obojętnie! Chcesz spróbować? Z Semilac to proste! Wystarczą żele strukturalne - wybierz swoje ulubione kolory i zacznij działać.

Żele strukturalne - stosowanie.

Na dobry początek uformuj kuleczkę z plasteliny do zdobień. Później silikonowym pędzelkiem zwilżonym w Semilac Nail Cleanerze nadaj odpowiedni kształt swojego wymarzonego zdobienia. Jeśli efekt jest zadowalający - całość utwardź pod lampą. To bardzo ważne, by żele strukturalne zostały odpowiednio utwardzone - tylko wtedy możesz cieszyć się perfekcyjnie wykonaną i bardzo trwałą stylizacją. Informacje odnośnie czasów utwardzania żelu strukturalnego w poszczególnych lampach znajdziesz na Semilac.pl. Tu odkryjesz także ciekawe propozycje na żele strukturalne wykorzystane w zdobieniach - odwiedź zakładkę Stylizacje i zainspiruj się!