Żele kolorowe

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 7
Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
 1. Produkt niedostępny -50%
  Kolorowy lakier żelowy 020 Green Glass
  9,00 zł 17,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,00 zł
 2. -50%
  Kolorowy lakier żelowy 033 Pink Doll
  9,00 zł 17,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,00 zł
 3. Produkt niedostępny -50%
  Kolorowy lakier żelowy 048 Bright Emerald
  9,00 zł 17,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,00 zł
 4. -50%
  Kolorowy lakier żelowy 124 Siren
  9,00 zł 17,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,00 zł
 5. Produkt niedostępny -50%
  Kolorowy lakier żelowy 129 Violet Bliss
  8,75 zł 17,50 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 8,75 zł
 6. -50%
  Kolorowy lakier żelowy 150 Hunter Queen
  9,00 zł 17,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,00 zł
 7. Produkt niedostępny -50%
  Kolorowy lakier żelowy 156 Racing Car
  9,00 zł 17,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9,00 zł
Produkty: 7
Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Wejdź w świat Semilac

Kolorowe żele do paznokci Semilac - mocne strony

Kolorowe żele UV Semilac są nasycone, soczyste, mocne, błyszczące, eleganckie i wyszukane! Żele kolorowe przeznaczone do trwałego lakierowania paznokci akrylowych i żelowych oraz wykonywania zdobień będą zapierać dech w piersiach i spełnią oczekiwania najbardziej wymagających!

Nasze kolorowe żele UV to feeria barw zamknięta w produktach najwyższej jakości. Staramy się stale poszerzać ofertę tak, by kolory żeli do paznokci Semilac dawały nieograniczone możliwości wykorzystania w stylizacji - bo kochamy kolory!
Żele do paznokci są równomiernie napigmentowane, nie pozostawiają smug, nie wałkują się i nie ciągną! To crème de la crème, jeśli o kolorowe żele UV chodzi!

W ofercie Semilac znajdziemy żele UV w odcieniach od czystej bieli po żywą czerwień, na głębokiej czerni kończąc. Jesteśmy pewni, że nasza paleta barw kolorowych żeli do paznokci pozwoli stworzyć wiele niepowtarzalnych stylizacji – jedynym ograniczeniem będzie wyobraźnia osoby tworzącej manicure! 
Paznokcie żelowe kolorowe to tęcza przeniesiona do świata stylizacji! Trwałość barwy manicure żelowego towarzyszy nam nawet do miesiąca – żeby się nie znudzić, trzeba mieć w czym wybierać, dlatego tak ważne są dla nas kolory żeli do paznokci!
Wyłaniając swoje ulubione kolory żeli do paznokci ważnym jest, by móc używać barw z kunsztownie dopasowanej palety, dlatego w Semilac staramy się stale poszerzać dział kolorowych żeli UV, by każda z Pań znalazła swój ulubiony odcień w naszej barwnej gamie!

Jak nakładać kolorowe żele UV?

Jeśli zastanawiacie się jak nakładać kolorowe żele UV podpowiadamy, że najlepiej zgodnie z naszymi wskazówkami :) 
Kolorowe żele UV to prawdziwy bezkres, jeśli chodzi o możliwości zdobień! Należy jednak pamiętać, że podobnie jak w przypadku każdego innego rodzaju manicure, produkty do jego stworzenia muszą być aplikowane według zalecanej procedury.

Tylko właściwe użytkowanie może zapewnić pełne bezpieczeństwo i radość z profesjonalnie wykonanej stylizacji.
Paznokcie żelowe to wyższy poziom wtajemniczenia - by właściwie je wykonać, należy posiąść pewien poziom wiedzy w tym zakresie. Brzmi groźnie? Nie lękaj się!

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, jak nakładać kolorowe żele UV – zapraszamy na specjalne szkolenia do Akademii Semilac! Podczas warsztatów dowiesz się, jak stworzyć paznokcie żelowe kolorowe i cieszyć się długą żywotnością stylizacji! Możesz też skorzystać z naszej ściągi :)
Kolorowe żele Semilac nakładamy na wcześniej opracowaną płytkę paznokcia. Pamiętamy o odsunięciu skórek, nadaniu kształtu płytce oraz jej matowieniu blokiem polerskim. Przed nałożeniem żeli kolorowych Semilac należy również odtłuścić płytkę i zaaplikować Primer.

Po jego odparowaniu używamy szablon pod paznokcie i nakładamy żel UV (jeśli decydujemy się na żel trójfazowy, najpierw należy zaaplikowaćSemilac Power Base). Po jego utwardzeniu w lampie nakładamy drugą warstwę, którą również utwardzamy. Potem tylko odtłuszczenie, opracowanie, ponowne przemycie Semilac Nail Cleaner... I przechodzimy do meritum - do gry wchodzą kolorowe żele UV!
Po zmalowaniu wyjątkowej stylizacji przy użyciu żeli kolorowych UV Semilac wszystko utwardzamy w lampie.
Nakładamy trzecią, ostatnią warstwę żelu UV jednofazowego lub aplikujemy Semilac High Gloss (w przypadku żelu trójfazowego) i wkładamy rękę pod lampę. 
Na koniec odtłuszczenie wacikiem bezpyłowym nasączonym w Semilac Nail Cleaner i nasze paznokcie żelowe są gotowe

Kolorowe żele do paznokci - jak długo utwardzać?

Kolorowe żele UV - jak pozostałe produkty do tworzenia paznokci żelowych lub paznokci hybrydowych, wymagają odpowiedniego czasu utwardzania. Jeśli nie wiesz, jak długo utwardzać kolorowe żele do paznokci - Semilac służy dobrą radą :)

Poniżej znajdziesz rozpiskę, jak długo utwardzać kolorowe żele do paznokci w zależności od tego, z jakiej lampy korzystasz:

 • Lampa 6W LED – kolorowe żele UV utwardzamy 60 sekund + 45 sekund
 • Lampa 9W LED – kolorowe żele do paznokci utwardzamy 60 sekund
 • Lampa 24W LED – paznokcie żelowe kolorowe utwardzamy 60 sekund
 • Lampa LED 36W – kolorowe żele do paznokci Semilac utwardzamy 30 sekund
 • Lampa 48/24W LED – kolorowe żele Semilac utwardzamy 20 sekund/30sekund
 • Lampa UV 36W – żele kolorowe UV utwardzamy 2 minuty


Mamy nadzieję, że nasze wprowadzenie w świat kolorowych żeli do paznokci UV było wyczerpujące ;) Teraz czas na Twoje barwne szaleństwa przy tworzeniu paznokci żelowych!