Żele do zdobień

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 8
Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE
 1. Żel do zdobień 05 Spider Gum Pink Neon 7 ml
  24,99 zł
 2. Żel do zdobień 06 Spider Gum Neon Orange 7 ml
  24,99 zł
 3. Żel do zdobień 07 Spider Gum Neon Yellow 7 ml
  24,99 zł
 4. Żel do zdobień 08 Spider Gum Neon Green 7 ml
  24,99 zł
 5. Żel do zdobień 09 Spider Gum Red 7 ml
  24,99 zł
 6. Żel do zdobień 10 Spider Gum White Chocolate 7 ml
  24,99 zł
 7. Żel do zdobień 11 Spider Gum Milk Chocolate 7 ml
  24,99 zł
Produkty: 8
Sortowanie nazwa produktu a-z
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJPOPULARNIEJSZE

Wejdź w świat Semilac

Paznokcie zdobione lakierem - prawdziwe arcydzieła na płytce!

Wydawało Ci się, że sztukę najwyższych lotów spotkasz jedynie w muzealnej gablocie? Bzdura! Paznokcie zdobione lakierem to istne arcydzieła, które charakteryzuje niesamowita precyzja i dbałość o detale!

Paznokcie zdobione lakierem to moc koloru i możliwość wyrażenia siebie. Semilac w swoim portfolio posiada lakier do zdobień Semilac Semi Art. - to doskonała propozycja dla Pań, które lubią przenosić manicure do innego, bardziej wysmakowanego wymiaru i nie boją się ponieść barwnym wizjom!

To innowacyjny produkt, który cieszy się zainteresowaniem i uznaniem konsumentek ceniących najwyższą jakość używanych produktów i mnogość możliwości wykorzystania przy tworzeniu stylizacji.

Nasz lakier do zdobień cieszy się uznaniem także wśród profesjonalistów! Zestaw do wzbogacania wyrazu manicure Semilac Semi Art zdobył Złoty Medal w prestiżowym konkursie organizowanym przez Międzynarodowe Targi Poznańskie - znawcy tematu nie mogą się mylić!
Dzięki żelom do zdobień Semilac można wzbogacać stylizację w piękny i wybitnie kolorowy sposób! Jeśli jeszcze nie miałaś okazji ich przetestować - to najwyższa pora!

Jak zrobić paznokcie zdobione lakierem?

Jeśli myślicie, że paznokcie zdobione lakierem to wyższa szkoła jazdy - wyprowadzimy Was z błędu! Gwarantujemy, że dzięki naszym fachowym poradom żele do zdobień Semilac nie będą miały przed Wami żadnych tajemnic! Najpierw jednak dowiedzmy się, czym jest lakier żelowy do zdobień Semi Art... 

Lakier żelowy do zdobień Semilac występuje w 12 wariantach kolorystycznych. Dzięki temu każda z Pań ceniących siłę koloru znajdzie w naszej palecie odcień, który kocha najbardziej:

 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 001 Black
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 002 White
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 003 Red
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 004 Gold
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 005 Brown
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 006 Burgund
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 007 Yellow
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 008 Blue
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 009 Silver
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 010 Amarant
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 011 Violet
 • Lakier żelowy do zdobień Semilac Semi Art UV Gel 012 Green

Zależy nam, by każda z fanek zdobień paznokci żelowych mogła skompletować swój własny zestaw ulubionych kolorów. W związku z tym żele do zdobień Semilac Semi Art można kupić w zestawie lub pojedynczo :)

Zdobienia paznokci żelowych wymagają wykorzystania specjalnego pędzla, a czasem nawet pędzli - znajdziecie je oczywiście w naszej bogatej ofercie. Przyda się także Semilac Art Holder... Czyli wchodzimy w bardziej precyzyjne objaśnienie tego, jak wykonać zdobienia paznokci żelowych!

Jak wykonać zdobienia paznokci żelowych?

Żele do zdobień Semilac pozwalają stworzyć na paznokciach prawdziwe dzieła sztuki! Dzięki nim możemy wzbogacić nie tylko manicure metodą żelową, ale także stylizacje tworzone przy użyciu lakierów hybrydowych.
Wzory kwiatowe, egzotyczne palemki, kolorowe motyle, a może bardziej drapieżne wzory zwierzęce? Żele do zdobień możesz wykorzystywać w dowolny sposób – jedynym ograniczeniem jest… wyobraźnia!

Nie musisz jednak wierzyć nam na słowa - lepiej zobacz kunsztownie wykonane stylizacje przy użyciu żeli do zdobień Semilac na własne oczy! Prezentujemy jeden z wielu filmów instruktażowych, które pojawiają się na kanale Semilac na Youtube. W filmiku instruktorka Akademii Semilac, Agnieszka Ściepura zdradza jak wykonać zdobienia paznokci żelowych profesjonalnie i z polotem!

Przyznasz,  że paznokcie zdobione lakierem mogą zapierać dech w piersiach, prawda? :) Choć trzeba poświęcić trochę czasu na dopracowanie techniki i posiąść wiedzę z odpowiedniego stosowania produktów do tworzenia zdobień paznokci żelowych - gra jest warta świeczki!

Żele do zdobień Semilac pozwalają nie tylko zdobić paznokcie - to zdecydowanie więcej! Jeśli masz w sobie artystyczny zmysł, lubisz wyzwania i masz w sobie spore pokłady cierpliwości - koniecznie wypróbuj żele do zdobień! Dzięki nim Twoje stylizacje będą wybitnie wyszukane i absolutnie niepowtarzalne!