Żele budujące

Żele budujące

48 produktów

Co to jest żel budujący Semilac?

Żel budujący do paznokci Semilac to możliwość pracy na formie i wydłużenie trwałość pięknej stylizacji. Produkt dedykowany jest kobietom, które cenią długą i kształtną płytkę, przy zachowaniu jej naturalnego wyglądu.

Żel UV budujący Semilac, jak wszystkie pozostałe produkty z naszej bogatej oferty, powstał w zgodzie z procedurami normy ISO GMP oraz posiada niezbędne certyfikaty i atesty.
Żele budujące do paznokci cieszą się ogromną popularnością wśród Pań, dla których kształt i kolor płytki mają znaczenie. Semilac w swojej ofercie posiada bogatą gamę żeli budujących w różnych kolorach i o wielu właściwościach.
Różnorodność produktów Semilac zapewnia dopasowanie ich właściwości do własnych preferencji oraz poziomu zaawansowania techniki. Lakier żelowy budujący Semilac przez wzgląd na zróżnicowanie konsystencji dedykowany jest profesjonalistkom oraz Paniom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z manicure.
Żele budujące Semilac umożliwiają przedłużanie, wzmacnianie, ukrywanie defektów kolorystycznych naturalnej płytki, jej konstruowanie i nadawanie kształtu. Wystarczy wybrać odpowiedni rodzaj żelu budującego i tworzyć niepowtarzalne i trwałe stylizacje!
Żele budujące można stosować na długim paznokciu, jak i podczas pracy na formie. Dodatkowo żele budujące Semilac gwarantują piękne nabłyszczenie i ulubiony kolor – zdecyduj się na ten, który najbardziej odpowiada Twoim preferencjom!

Żel budujący Semilac – który wybrać?

Żele budujące Semilac spełnią oczekiwania wszystkich Pań, które chcą tworzyć zachwycające stylizacje metodą żelową. Podział żeli budujących na linię Expert oraz Smart to gwarancja najlepszego dopasowania do potrzeb i preferencji!

Wybierz żel UV budujący w zależności od swoich umiejętności oraz techniki. Proponujemy linię Expert (żele budujące dedykowane profesjonalistom) oraz Smart (dla tych, którzy cenią łatwiejszą aplikację).

Żel budujący z linii Expert – to nowa jakość żeli budujących, łączących w sobie delikatność w obejściu z naturalną płytką i niewiarygodną odporność na urazy mechaniczne. Produkty z tej linii zostały stworzone z myślą o wymagających profesjonalistkach. Żele budujące do paznokci z tej serii cechują się najwyższą jakością oraz bardzo silną konstrukcją. Żele UV budujące z linii Semilac Expert przeznaczone są do metody trójfazowej.

Rodzaje żeli budujących UV z serii Semilac Expert:

UV GEL NATURAL – żel budujący przeznaczony do naturalnej i elastycznej konstrukcji o gęstej konsystencji i delikatnie różowym kolorze. Ten żel UV budujący przeznaczony jest do wzmocnienia płytki. Jest to żel konstrukcyjny, wymagający użycia bazy żelowej do paznokci.

UV GEL CLEAR – przejrzysty żel UV budujący, który idealnie sprawdzi się przy pracy na formie. Jest to żel budujący konstrukcyjny, który wymaga wcześniejszego nałożenia żelowej bazy.

UV GEL ROSA – wyjątkowy żel budujący Semilac o gęstej konsystencji i transparentnym, różowym zabarwieniu. Idealny przy pracy na formie.

UV GEL HIGH GLOSS – żel budująco-wybłyszczający stylizację żelową lub akrylowa. Posiada blocker UV i warstwę dyspersyjną. Ten żel budujący idealnie podkreśli biel przy stylizacjach french.

UV GEL NUDE 1 – budujący żel kamuflujący o chłodnym odcieniu beżu. Ukrywa defekty kolorystyczne naturalnej płytki paznokcia oraz wydłuża jego łożysko. Posiada bardzo dużą pigmentację.

UV GEL NUDE 2 – żel budujący o ciepłym odcieniu beżu, który doskonale kamufluje przebarwienia naturalnej płytki i wydłuża jej łożysko. Produkt mocno napigmentowany.

UV WHITE CREAM ART – bestselerowy żel budujący Semilac przeznaczony do zdobień. Jego konsystencja pozwala osiągnąć niesamowite osiągnięcia w dziecinie Nail Artu. Idealnie sprawdzi się przy stosowaniu samodzielnym lub w połączeniu z kolorowym żelem lub lakierem hybrydowym. Jest niezastąpiony przy tworzeniu skomplikowanych, żelowych ornamentów. Produkt przeznaczony do między innymi stosowania nawierzchniowego, charakteryzujący się bardzo dużą pigmentacją.

UV GEL NATURAL WHITE – żel budujący w kolorze delikatnej bieli, który charakteryzuje się gęstą konsystencją. Przeznaczony jest do formowania linii french, idealnie sprawdzi się przy metodzie wbudowanej stylizacji french.


Żel budujący z linii Smart – to seria żeli budujących polecanych szczególnie osobom, które dopiero zaczynają swoją przygodę ze stylizacją metodą żelową. Jego konsystencja zapewnia łatwość aplikacji przy jednoczesnej najwyższej jakości. Żel budujący UV z linii Semilac Smart to żel samopoziomujący, o bardzo dobrej przyczepności.

Rodzaje żeli budujących UV z serii Semilac Smart:

UV GEL PINK – gęsty i bardzo mocny żel konstrukcyjny, który nadaje płytce mleczno-różowy kolor. Jest to żel budujący trójfazowy, który idealnie nadaje się do stylizacji na długim paznokciu. Przeznaczony jest do pracy na formie.

UV GEL TYTAN – żel budujący samopoziomujący, o średniej gęstości. Idealnie sprawdzi się przy pracy na formie. Może być stosowany również jako żel jednofazowy.

UV GEL SIMPLE – przezroczysty, samopoziomujący żel budujący UV do paznokci o średniej gęstości. Charakteryzuje się łatwością aplikacji i wygodą użycia, dlatego polecany jest osobom początkującym.

UV GEL GIGANT – samopoziomujący żel UV budujący, o bardzo rzadkiej konsystencji. Umożliwia szybkie budowanie paznokcia i gwarantuje piękny połysk. Nie wymaga wcześniejszego użycia bazy.

UV GEL GIGANT NATURAL – żel budujący samopoziomujący, o kolorze naturalnej płytki. Jego rzadka konsystencja zapewnia szybkie budowanie paznokcia. Produkt gwarantuje piękny połysk – pełni też funkcję nabłyszczacza. Wymaga użycia bazy.

UV GEL MEGA WHITE – ten żel budujący Semilac o kolorze kredowej bieli, świetnie sprawdzi się przy wykonywaniu końcówek french manicure na zbudowanym paznokciu. Polecany jest także do tworzenia zdobień.

UV GEL CLEAR – przejrzysty, bardzo mocny żel budujący, który idealnie sprawdzi się przy pracy na formie. Wymaga użycia bazy.

Semilac w swojej ofercie posiada szeroką gamę żeli budujących – z pewnością wybierzesz ten idealny dla Ciebie!

Rozwiń Czytaj opis Zwiń opis kategorii
Linia
Pojemność
Cena
Strona
Wyczyść filtry
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
  1. #01
  2. #01
Strona
Wyczyść filtry
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA