Chat with us, powered by LiveChat

POBIERZ NASZĄ NOWĄ APKĘ: MÓJ SEMILAC I ODBIERZ LAKIER ZA 1 GROSZ

Akrylożele

Filtrowanie produktów
Kolor
Pojemność
Produkty: 10
Sortowanie najpopularniejsze
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
 1. Akrylożel Elastic Acrylgel Warm Nude 30g
  69,99 zł
 2. Akrylożel Elastic Acrylgel Light Pink 30g
  69,99 zł
 3. Akrylożele Acrylic Gel Tool
  45,99 zł
 4. Akrylożele Double Flex Acrylgel Tips
  39,99 zł
 5. Akrylożele Semilac Acrylic Liquid 125ml
  19,99 zł
Produkty: 10
Sortowanie najpopularniejsze
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA

Wejdź w świat Semilac

Akrylożel co to za produkt?

Semilac Double Flex Acrylgel to innowacyjny produkt, który jest połączeniem twardego akrylu z plastycznym żelem. Ten specjalny kosmetyk posiada właściwości twardsze niż żel, a jednocześnie zapewnia większą elastyczność niż akryl.
Akrylożel pozwala w łatwy sposób modelować i przedłużać płytkę paznokcia.
Dodatkowo, nieprzyjemne uczucie pieczenia, które towarzyszy utwardzaniu produktu w lampie, jest zredukowane do minimum.
Praca tą metoda jest szybsza, a produkt pozwala na wykonanie około 20 manicure, w zależności od grubości aplikowanych warstw.

Jaki akrylożel wybrać?

Zastanawiasz się na jaki akrylożel warto postawić? Oczywiście na Semilac Double Flex Acrylgel, który występuje w 3 wariantach kolorystycznych:

 1. Semilac Double Flex Acrylgel Clear – przezroczysty, transparentny
 2. Semilac Double Flex Acrylgel Nude Peach  – różowy, kryjący
 3. Semilac Double Flex Acrylgel French White - biały, kryjący

Kolor akrylożelu możesz dopasować do własnych preferencji. Co warto podkreślić – można na niego nakładać także lakiery hybrydowe  oraz żele UV. Zatem przed wykonaniem stylizacji zastanów się, czy będziesz wykańczać swój manicure kolorową hybrydą lub żelem, a może sam akrylożel w różowym lub białym odcieniu Ci wystarczy. Pamiętaj wówczas, by nałożyć na niego top, który odpowiednio zabezpieczy paznokcie.

Jakie produkty są potrzebne do nałożenia akrylożelu na paznokcie?

Aby wykonanie manicure z pomocą Semilac Double Flex Acrylgel było przyjemne i nie sprawiało Ci problemów, poza lampą do utwardzania, potrzebujesz kilku niezbędnych produktów z oferty Semilac. Należą do nich :

Semilac Acrylic Gel Tool to tzw. szpatułka przeznaczona do wyciągania z tubki produktu, jak również do jego nakładania na płytkę paznokcia. To jeden z akcesoriów, który zdecydowanie ułatwi i usprawni pracę z Semilac Double Flex Acrygel.

Formy Semilac Double Flex Acrylgel Tips
to specjalne formy do akrylożelu, służące do przedłużania i modelowania płytki, które gwarantują odpowiedni kształt paznokcia.

Semilac Acrylgel Liquid to specjalny płyn przeznaczony do równomiernego rozkładania Semilac Doulbe Flex Acrygel na płytce paznokcia. Pędzel do żelu Semilac, namoczony w Semilac Acylgel Liquid będzie lepiej rozprowadzał produkt, co przyspieszy proces aplikacji.


Jeśli zależy Ci, aby wszystkie produkty mieć w jednym komplecie możesz wybrać zestaw do akrylożelu, który w swoim pakiecie zawiera tubkę Semilac Double Flex Acrylgel oraz akcesoria, które przedstawiliśmy Ci powyżej.

Akrylożel - jak nakładać ?

Aby odpowiednio zaaplikować akrylożel na naturalną płytkę paznokcia, powinnaś stosować się do poniższych kroków.

 1. Odpowiednio przygotowujemy płytkę paznokcia do manicure
 2. Wyciągamy produkt z tubki przeznaczoną do tego szpatułką Semilac Acrylic Gel Tool i nakładamy go na paznokieć.
 3. Następnie aplikujemy jedną warstwę produktu za pomocą pędzelka do żelu o dowolnym kształcie i wielkości Semilac Gel Brush. Pędzelki te świetnie sprawdzą się jako pędzelki do akrylożelu. Jeśli marzą Ci się przedłużone paznokcie możesz wybrać jedną z dwóch metod:
 • Pierwsza metoda zakłada wykorzystanie specjalnych form Semilac Double Flex Acrylgel Tips, służących do przedłużania i modelowania paznokcia. Formę dopasowujemy do kształtu i wielkości danego paznokcia.

  -  W pierwszej kolejności wyciskamy produkt z tubki, następnie nakładamy go specjalnie do tego przeznaczoną szpatułką Semilac Acrylic Gel Tool na wewnętrzną stronę formy Semilac Double Flex Acrylgel.

  - Produkt równomiernie rozkładamy na formie używając pędzelka Semilac Gel Brush namoczonego w Semilac Acryl Gel Liquid

  -  Po poprawnym zaaplikowaniu akrylożelu na formę można przykleić całość (formę z nałożonym produktem) do paznokcia odpowiednio dociskając do płytki.

  - Następnie w celu utwardzenia produktu należy włożyć go do lampy (czas utwardzania zależny jest od posiadanej lampy i jej mocy).

  - Po utwardzeniu produktu można zdjąć formę. Paznokieć powinien być już odpowiednio wybudowany/ przedłużony i jednocześnie gotowy do dalszej stylizacji. W zależności od metody pracy stylisty, w niektórych przypadkach, będzie on wymagał dodatkowego delikatnego opracowania czy opiłowania.

 • Druga metoda przedłużania polega na wykorzystaniu szablonu Semilac Shaper Wide Nail Forms lub Semilac Shaper Slim Nail Forms.

  - Wybrany szablon należy podłożyć pod paznokieć,

  - Następnie wycisnąć z tubki dowolną ilość produktu, którą nakładamy na paznokieć specjalną szpatułką - Semilac Acrylic Gel Tool, rozkładając go na płytce pędzelkiem Semilac Gel Brush namoczonym wcześniej w płynie Semilac Acrylgel Liquid (lub Semilac Nail Cleaner).

  - Po prawidłowym ukształtowaniu paznokcia, uwzględniającym jego prawidłową budowę, należy utwardzić całość w lampie (czas utwardzania zależny jest od posiadanej lampy i jej mocy).

 1. Na tak przygotowane paznokcie nałóż lakier hybrydowy lub żel UV. Możesz też nie stosować koloru i cieszyć się mlecznymi odcieniami akrylożelu. Pamiętaj jednak o konieczności zabezpieczenia stylizacji topem.