Akrylożele

Filtrowanie produktów
Ładuję...
Produkty: 11
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. Akrylożel Elastic Acrylgel Warm Nude 30g
  69,99 zł
 2. Produkt niedostępny
 3. -50%
  Akrylożele Acrylic Gel Tool
  22,99 zł 45,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 32,19 zł
 4. -36%
  Akrylożele Semilac Akrylożel Double Flex Acrylgel Nude Peach 60g
  69,99 zł 109,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 87,99 zł
 5. -36%
  Akrylożele Semilac Double Flex Acrylgel Clear 60ml
  69,99 zł 109,99 zł
  Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 87,99 zł
 6. Akrylożele Semilac Acrylic Liquid 125ml
  19,99 zł
Produkty: 11
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Akrylożel co to za produkt?

Semilac Double Flex Acrylgel to innowacyjny produkt, który jest połączeniem twardego akrylu z plastycznym żelem. Ten specjalny kosmetyk posiada właściwości twardsze niż żel, a jednocześnie zapewnia większą elastyczność niż akryl.
Akrylożel pozwala w łatwy sposób modelować i przedłużać płytkę paznokcia.
Dodatkowo, nieprzyjemne uczucie pieczenia, które towarzyszy utwardzaniu produktu w lampie, jest zredukowane do minimum.
Praca tą metoda jest szybsza, a produkt pozwala na wykonanie około 20 manicure, w zależności od grubości aplikowanych warstw.

Jaki akrylożel wybrać?

Zastanawiasz się na jaki akrylożel warto postawić? Oczywiście na Semilac Double Flex Acrylgel, który występuje w 3 wariantach kolorystycznych:

 1. Semilac Double Flex Acrylgel Clear – przezroczysty, transparentny
 2. Semilac Double Flex Acrylgel Nude Peach  – różowy, kryjący
 3. Semilac Double Flex Acrylgel French White - biały, kryjący

Kolor akrylożelu możesz dopasować do własnych preferencji. Co warto podkreślić – można na niego nakładać także lakiery hybrydowe  oraz żele UV. Zatem przed wykonaniem stylizacji zastanów się, czy będziesz wykańczać swój manicure kolorową hybrydą lub żelem, a może sam akrylożel w różowym lub białym odcieniu Ci wystarczy. Pamiętaj wówczas, by nałożyć na niego top, który odpowiednio zabezpieczy paznokcie.

Jakie produkty są potrzebne do nałożenia akrylożelu na paznokcie?

Aby wykonanie manicure z pomocą Semilac Double Flex Acrylgel było przyjemne i nie sprawiało Ci problemów, poza lampą do utwardzania, potrzebujesz kilku niezbędnych produktów z oferty Semilac. Należą do nich :

Semilac Acrylic Gel Tool to tzw. szpatułka przeznaczona do wyciągania z tubki produktu, jak również do jego nakładania na płytkę paznokcia. To jeden z akcesoriów, który zdecydowanie ułatwi i usprawni pracę z Semilac Double Flex Acrygel.

Formy Semilac Double Flex Acrylgel Tips
to specjalne formy do akrylożelu, służące do przedłużania i modelowania płytki, które gwarantują odpowiedni kształt paznokcia.

Semilac Acrylgel Liquid to specjalny płyn przeznaczony do równomiernego rozkładania Semilac Doulbe Flex Acrygel na płytce paznokcia. Pędzel do żelu Semilac, namoczony w Semilac Acylgel Liquid będzie lepiej rozprowadzał produkt, co przyspieszy proces aplikacji.


Jeśli zależy Ci, aby wszystkie produkty mieć w jednym komplecie możesz wybrać zestaw do akrylożelu, który w swoim pakiecie zawiera tubkę Semilac Double Flex Acrylgel oraz akcesoria, które przedstawiliśmy Ci powyżej.

Akrylożel - jak nakładać ?

Aby odpowiednio zaaplikować akrylożel na naturalną płytkę paznokcia, powinnaś stosować się do poniższych kroków.

 1. Odpowiednio przygotowujemy płytkę paznokcia do manicure
 2. Wyciągamy produkt z tubki przeznaczoną do tego szpatułką Semilac Acrylic Gel Tool i nakładamy go na paznokieć.
 3. Następnie aplikujemy jedną warstwę produktu za pomocą pędzelka do żelu o dowolnym kształcie i wielkości Semilac Gel Brush. Pędzelki te świetnie sprawdzą się jako pędzelki do akrylożelu. Jeśli marzą Ci się przedłużone paznokcie możesz wybrać jedną z dwóch metod:
 • Pierwsza metoda zakłada wykorzystanie specjalnych form Semilac Double Flex Acrylgel Tips, służących do przedłużania i modelowania paznokcia. Formę dopasowujemy do kształtu i wielkości danego paznokcia.

  -  W pierwszej kolejności wyciskamy produkt z tubki, następnie nakładamy go specjalnie do tego przeznaczoną szpatułką Semilac Acrylic Gel Tool na wewnętrzną stronę formy Semilac Double Flex Acrylgel.

  - Produkt równomiernie rozkładamy na formie używając pędzelka Semilac Gel Brush namoczonego w Semilac Acryl Gel Liquid

  -  Po poprawnym zaaplikowaniu akrylożelu na formę można przykleić całość (formę z nałożonym produktem) do paznokcia odpowiednio dociskając do płytki.

  - Następnie w celu utwardzenia produktu należy włożyć go do lampy (czas utwardzania zależny jest od posiadanej lampy i jej mocy).

  - Po utwardzeniu produktu można zdjąć formę. Paznokieć powinien być już odpowiednio wybudowany/ przedłużony i jednocześnie gotowy do dalszej stylizacji. W zależności od metody pracy stylisty, w niektórych przypadkach, będzie on wymagał dodatkowego delikatnego opracowania czy opiłowania.

 • Druga metoda przedłużania polega na wykorzystaniu szablonu Semilac Shaper Wide Nail Forms lub Semilac Shaper Slim Nail Forms.

  - Wybrany szablon należy podłożyć pod paznokieć,

  - Następnie wycisnąć z tubki dowolną ilość produktu, którą nakładamy na paznokieć specjalną szpatułką - Semilac Acrylic Gel Tool, rozkładając go na płytce pędzelkiem Semilac Gel Brush namoczonym wcześniej w płynie Semilac Acrylgel Liquid (lub Semilac Nail Cleaner).

  - Po prawidłowym ukształtowaniu paznokcia, uwzględniającym jego prawidłową budowę, należy utwardzić całość w lampie (czas utwardzania zależny jest od posiadanej lampy i jej mocy).

 1. Na tak przygotowane paznokcie nałóż lakier hybrydowy lub żel UV. Możesz też nie stosować koloru i cieszyć się mlecznymi odcieniami akrylożelu. Pamiętaj jednak o konieczności zabezpieczenia stylizacji topem.