Żel Budujący Semilac French Gel White 15 g

Żel Budujący Semilac French Gel White 15 g
36,00 zł 45,00 zł
-
+

-20%

Żel Budujący Semilac French Gel White to żel budujący w kolorze kredowej bieli, przy pomocy którego z łatwością wykonasz french konstrukcyjny w połączeniu z żelami budującymi typu cover z portfolio Semilac. Jest żelem gęstym o minimalnym tempie samopoziomowania się ułatwiającym pracę stylistki. Nie spływa na skórki, znakomicie sprawdzi się do stylizacji długich paznokci. 

Zalecamy użycia primera przed wykonaniem stylizacji żelowej. Wymaga użycia żelu bazowego Semilac Extend Base oraz ulubionego topu wybłyszczającego z oferty Semilac. 

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Przedłużanie:   Tak

Konsystencja:  Gęsty

Kolor:   Kredowa biel

Zastosowanie:   Budowanie french’a konstrukcyjnego

Nadbudowa:   Nie

Uzupełnianie odrostów:  Nie

Gęstość:   5/5

 

ZALETY:

Nie spływa na skórki, dzięki minimalnemu tempie poziomowania

Niezastąpiony w budowaniu french’a

Wygodny w pracy

Kredowa biel

Rozwiń
Stosowanie
Żel Budujący Semilac French Gel White aplikujemy na wcześniej położony żel bazowy Semilac Extend Base oraz żel tworzący szkielet. Przed aplikacją żelu rekomendujemy użycia primera. Utwardzamy w lampie UV lub UV LED. Następnie stylizację wykonujemy przy użyciu wybranego żelu budującego. Jeżeli po aplikacji żelu budującego nie nakładamy kolorowego lakieru hybrydowego stylizację po opracowaniu produktu możemy też zakończyć na tym etapie aplikując na żel produkt wybłyszczający Rozwiń
Czas utwardzania
Lampa UV LED 24 W – 60 + 30 sek.
Lampa UV LED 36 W – 2 x 30 sek.
Lampa UV 36 W – 180 sek. Rozwiń
Chronić przed dziećmi. Proszę uważnie przeczytać sposób użycia. Unikać kontaktu ze skórą. Tylko do użytku profesjonalnego. Unikać kontaktu z oczami. Nie wdychać bezpośrednio par produktu. Możne powodować reakcję alergiczną. Należy utwardzać w lampie UV/LED. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.
Żele budujące przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego. Aplikacja produktów żelowych wymaga profesjonalnej wiedzy i umiejętności. Przed wykonaniem w pełni satysfakcjonującego i bezpiecznego manicure, rekomendujemy zapoznanie się z ofertą szkoleń dla danego produktu w Akademii Semilac
Ingredients: Aliphatic Urethane Diacrylate Oligomer, Aliphatic Urethane Methacrylate, Bisphenol A Epoxy Dimethacrylate, HEMA, PEG-3 Trimethylolpropane Triacrylate, PEG-4 Dimethacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Methyl Benzylformate, CI 77891, Aliphatic Urethane Diacrylate, Fluorescent Brightener 367, CI 60725, Methoxyisopropyl Acetate, Polyacrylate, p-Hydroxyanisole.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Żel Budujący Semilac French Gel White 15 g

Żel Budujący Semilac French Gel White 15 g
Twoja ocena
pola obowiązkowe