Żel budujący Semilac Builder Gel Clear 15g

Żel budujący Semilac Builder Gel Clear 15g
36,00 zł 45,00 zł
-
+

-20%

Żel budujący Semilac Builder Gel Clear to bardzo mocny, transparentny żel budujący o średnio gęstej konsystencji i właściwościach samopoziomujących. Doskonale sprawdzi się do przedłużania zarówno na formie jak i tipsie oraz pozwala na komfortową nadbudowę płytki paznokcia. Specjalnie opracowana formuła redukuje uczucie pieczenia w lampie do minimum oraz umożliwia łatwe modelowanie żelu.

 

Zalecamy użycia primera przed wykonaniem stylizacji żelowej. Wymaga użycia żelu bazowego Semilac Extend Base oraz ulubionego topu wybłyszczającego z oferty Semilac. 

 

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Przedłużanie:  Tak

Konsystencja:  Średnio gęsty

Kolor:  Transparentny

Zastosowanie:  Przedłużanie, uzupełnianie, utwardzanie naturalnej płytki

Nadbudowa:    Tak

Uzupełnianie odrostów:  Tak

Gęstość :  4/5

 

ZALETY:

Redukuje uczucie pieczenia w lampie do minimum

Doskonały do przedłużania na formie i tipsie

Bardzo mocny żel budujący

Samopoziomujący się

Łatwy w opracowaniu

Odporny na uszkodzenia mechaniczne

 

Rozwiń
Stosowanie
Żel budujący Semilac Builder Gel Clear aplikujemy na właściwie przygotowaną płytkę paznokcia. Rekomendujemy użycie primera. Żel aplikujemy na wcześniej położony żel bazowy Semilac Extend Base. Utwardzamy w lampie UV lub UV LED. Jeżeli po aplikacji żelu budującego nie nakładamy kolorowego lakieru hybrydowego stylizację po opracowaniu produktu możemy też zakończyć na tym etapie aplikując na żel produkt wybłyszczający. Rozwiń
Czas utwardzania
Lampa UV LED 24 W – 60 + 30 sek.
Lampa UV LED 36 W – 2 x 30 sek.
Lampa UV 36 W – 120 sek. Rozwiń
Chronić przed dziećmi. Proszę uważnie przeczytać sposób użycia. Unikać kontaktu ze skórą. Tylko do użytku profesjonalnego. Unikać kontaktu z oczami. Nie wdychać bezpośrednio par produktu. Możne powodować reakcję alergiczną. Należy utwardzać w lampie UV/LED. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik produktu.
    Żele budujące przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego. Aplikacja produktów żelowych wymaga profesjonalnej wiedzy i umiejętności. Przed wykonaniem w pełni satysfakcjonującego i bezpiecznego manicure, rekomendujemy zapoznanie się z ofertą szkoleń dla danego produktu w Akademii Semilac.
Ingredients: Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Isobornyl Methacrylate, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Trimethylbenzoyl Diphenylphosphine Oxide, Hydroquinone, p-Hydroxyanisole (+/-) CI 42090, CI 77510, CI 77491, CI 77492, CI 77742, CI 15850, CI 77891, CI 60725.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Żel budujący Semilac Builder Gel Clear 15g

Żel budujący Semilac Builder Gel Clear 15g
Twoja ocena
pola obowiązkowe