Wypełniacz zmarszczek Semilac SPA for WOMEN Muscat Temptation 757 7ml

Wypełniacz zmarszczek Semilac Spa Muscat Temptation 7ml
11,00 zł
-
+
Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
#757

SEMILAC SPA MUSCAT TEMPTATION (BIAŁY) – 7 ml

Jeśli masz zniszczone paznokcie, z pewnością przyda się najlepsza odżywka. Dodatkowo zerknij także na Semilac SPA! Wypełniacz zmarszczek i bruzd doskonale wygładzi powierzchnię płytki i uchroni ją przed wysychaniem. W efekcie paznokcie wyglądają na młodsze i zdrowsze. Siła preparatu płynie z natury – olejku arganowego, wyciągu z białej herbaty i witaminy E. Jeśli nie wiesz, jak regenerować paznokcie – po hybrydzie możesz zafundować sobie przyjemny zabieg Semilac SPA!

Muscat Temptation idealnie nadaje się do samodzielnego zastosowania bezpośrednio na płytkę paznokcia, dla nieskazitelnego wyglądu. Mleczny odcień tworzy naturalny połysk. Można używać go także jako baza pod manicure klasyczny. Preparatu nie należy stosować na manicure hybrydowy lub klasyczny. To typowa regeneracja paznokci.

Stosowanie: Przy zastosowaniu w ramach bazy pod manicure klasyczny – nałożyć jedną warstwę produktu bezpośrednio na płytkę. Po wyschnięciu nałożyć dwie warstwy kolorowego lakieru i całość wykończyć topem do manicure klasycznego. Dla uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy regularne stosowanie.

Kliknij i zobacz porównanie naszych odżywek i preparatów !

Rozwiń
Stosowanie
Przy zastosowaniu w ramach bazy pod manicure klasyczny– nałożyć jedną warstwę produktu bezpośrednio na płytkę. Po wyschnięciu nałożyć dwie warstwy kolorowego lakieru i całość wykończyć topem do manicure klasycznego. Dla uzyskania najlepszych efektów rekomendujemy regularne stosowanie. Rozwiń
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia. Produkt palny.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Wypełniacz zmarszczek Semilac SPA for WOMEN Muscat Temptation 757 7ml

Wypełniacz zmarszczek Semilac Spa Muscat Temptation 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe