Wakacyjny manicure hybrydowy odpoczywa pod palmami!

Wakacyjny manicure hybrydowy odpoczywa pod palmami

Łącznie 163,96 zł

+
-
34,99 zł
+
-
34,99 zł

Łącznie 163,96 zł

5 produktów

Wakacyjny manicure w tropikalnym stylu

Wakacje, ciepło, błogie lenistwo – czego więcej trzeba do szczęścia? Pospiesznie odpowiadamy – modnego manicure, który będzie najlepszym dopełnieniem dopracowanego wyglądu. My stawiamy na iście wakacyjny manicure z palmami, na granacie przenoszącym nas w okolice niezmąconego spokoju morskich głębin.

Tropic Mani – paznokcie hybrydowe jadą na wakacje!

W tym roku możemy liczyć na łaskawość aury – wolne dni spędzamy w towarzystwie słońca i otulającego ciało ciepła. Wakacyjny klimat udzielił się także naszym paznokciom! Te zapragnęły ubrać się w jeden z najmodniejszych wzorów sezonu. Panie i panowie – powitajcie Tropic Mani!

Tym razem do jego stworzenia postanowiliśmy wykorzystać nasz kultowy, granatowy lakier hybrydowy, który przyjemnie ociera się o szafir w kobaltowym odcieniu. Semilac Porto Marine 171 to kwintesencja naszych wakacji! I świetne tło dla dojrzałej zieleni, która pozwoliła nam wymalować na paznokciach modne palmy.

Wystarczy tylko rzucić okiem na wystawy sklepowe czy nawet wystrój modnych wnętrz. Tropikalne klimaty rządzą! Jak widać – także na paznokciach. Do ich stworzenia przydadzą się nie tylko produkty Semilac – potrzebujecie też odrobiny cierpliwości i czasu. Gwarantujemy jednak, że obok tak modnej stylizacji nikt nie przejdzie obojętnie!

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Wakacyjny manicure hybrydowy odpoczywa pod palmami!

Wakacyjny manicure hybrydowy odpoczywa pod palmami
Twoja ocena
pola obowiązkowe