Ładuję...
WSPÓLNY MANICURE?
W DOMOWYM SALONIE WSZYSTKO IDZIE GŁADKO!

Chcecie mieć błyszczące i pełne koloru paznokcie niezmiennie piękne nawet do 3 tygodni? Myślicie jednak, że to czasochłonne i trudne zajęcie? A gdyby tak zrobić sobie hybrydy w towarzystwie koleżanek? Razem będzie raźniej i łatwiej, bo w końcu nie będzie problemu z pomalowaniem prawej ręki. Spotykajcie się na wspólne pieczenie ciasta, przygotowanie strojów na bal maskowy dzieci, czy po prostu oglądanie ulubionego serialu w TV, a przy okazji pomalujcie swoje paznokcie lakierami Semilac.

SPOTKANIA W GRONIE KOLEŻANEK
POZNAJCIE KOBIETY TAKIE JAK WY

Szycie stroju dla córki na bal przebierańców, a może wspólny manicure? Z dziewczynami macie wsparcie przez cały czas! Poznajcie każdą z nich.

Kasia

KASIA

Jest zawsze otwarta na nowe wyzwania, a w manicure stawia na modny i odważny kolor. Nasycona magenta lakieru 121 Semilac Ruby Charm to jej faworyt!

Agnieszka

AGNIESZKA

Pracuje w urzędzie, więc jej manicure to zazwyczaj bezpieczne i klasyczne kolory. Tym razem wybrała lekko rozbielony róż – 003 Semilac Sweet Pink.

Ania

ANIA

Fanka delikatnych odcieni. Na jej paznokciach najczęściej goszczą róże. Jej aktualny kolor to 097 Semilac Indian Roses.

Maria

MARIA

Uwielbia uzupełniać swoje stylizacje w kobiecy kolor, który dodaje jej pewności siebie. Maria postawiła na lakier w kolorze ognistej czerwieni - 231 Semilac Girl on Fire.

LAKIER HYBRYDOWY CZY KLASYCZNY?
SPRAWDŹCIE NASZE BESTSELLEROWE PRODUKTY

Świat manicure Semilac oferuje wiele produktów, dzięki którym możecie mieć błyszczące paznokcie. Sprawdźcie, co panie wybierają najczęściej, a potem… czas na zakupy!

ZESTAWY STARTOWE

ZESTAWY STARTOWE

Pakiety niezbędnych produktów do tworzenia stylizacji hybrydowej. Zestawy idealne na początek przygody z manicure.

LAKIERY 5W1

LAKIERY HYBRYDOWE

Kolorowe lakiery hybrydowe ozdobią paznokcie niezwykle intensywnym i modnym kolorem. Bogata paleta barw, w której każdy znajdzie coś dla siebie.

LAKIERY KLASYCZNE

LAKIERY 5W1

Lakiery hybrydowe, które są jednocześnie bazą, kolorem i topem, ale także dają możliwość nadbudowy i przedłużania płytki. Jeden produkt – wiele zastosowań.

LAKIERY HYBRYDOWE

LAKIERY KLASYCZNE

Lakiery klasyczne to wegańska formuła o głęboko nasyconych kolorach i wyjątkowym połysku. To szybki sposób na piękne paznokcie.

PIĘKNE PAZNOKCIE?
SPRAWDŹCIE NASZE BESTSELLEROWE PRODUKTY

Zobaczcie, jak Ania, Maria, Agnieszka i Kasia łączą przyjemne z pożytecznym. Piękne paznokcie jak z salonu? Zrobicie je same! Spróbujcie!