Tusze do rzęs

2 produktów

Tusze, które idealnie rozdzielają, wydłużają, podkręcają rzęsy i nadają im satynowego koloru.

NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
  1. Devil Lashes ultra pogrubiający tusz do rzęs Semilac
    54,90 zł
  2. Eve Lashes ultra wydłużający tusz do rzęs Semilac
    54,90 zł
NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Idealny tusz do rzęs? Od teraz znajdziesz go w Semilac!

Tusz do rzęs to dopełnienie makijażu oka. To kosmetyk, którego nie może zabraknąć w żadnej kobiecej kosmetyczce! Dobry tusz do rzęs to taki, który nie skleja rzęs, nie obciąża ich, a daje maksymalne pogrubienie i podkręcenie. Dobrze wytuszowane rzęsy sprawiają, że spojrzenie staje się wyraźniejsze i oko jest optycznie powiększone. Najlepiej wybrać maskarę wielofunkcyjną i taką znajdziesz w naszej ofercie!

Najczęściej wybieramy czarny tusz do rzęs, to on daje najbardziej naturalny efekt i pozwala uwodzić spojrzeniem. W Semilac stawiamy na najwyższą jakość, dlatego nasz tusz do rzęs jest idealnie dopracowany, a jego silikonowa szczoteczka pozostawi rzęsy idealnie pogrubione, wydłużone i lśniące.  

Jak wybrać tusz do rzęs idealny? To zależy od indywidualnych upodobań. Niektóre kobiety preferują fibrowe szczoteczki tuszu do rzęs, inne z kolei za dobrą maskarę uważają tusz z silikonową szczoteczką.  Tusz do rzęs Semilac Flirty Look zapewnia podkreślenie makijażu oka przy zachowaniu jego naturalnego wyglądu, co jest bardzo ważne - nie daje efektu sztucznych rzęs.

Wielkie wyjście? Nic prostszego! Wykonaj swój sprawdzony makijaż, nie zapominając o  tuszu do rzęs Semilac Flirty Look i w mgnieniu oka staniesz się królową balu.