Trzy-fazowy olejek do paznokci Semilac SPA for WOMEN Roma Affection 754 7ml

Trzy-fazowy olejek do paznokci  Semilac Spa Roma Affection 7ml
Ocena:
5 % of 100
1 1 5
11,00 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
#754

Zniszczone paznokcie? Po hybrydzie możesz zabrać je do SPA! Semilac poleca preparat zapewniający kompleksową regenerację dla paznokci i skórek. Codzienne korzystanie z tej unikalnej mieszanki wygładzi i zmiękczy skórki oraz idealnie nawilży paznokcie. Regeneracja to podstawa! Produkt wellness przeznaczony do regularnej pielęgnacji, bogaty w nawilżające i regenerujące składniki – witaminę E, olejek JOJOBA oraz wyciąg z kwiatu japońskiej wiśni. Szczególnie zalecany do cienkich, miękkich i kruchych paznokci.

Stosowanie: Wstrząsnąć  przed użyciem. Delikatnie wmasować w skórki i płytkę paznokcia, aż do wchłonięcia produktu. Trójfazowy olejek może być stosowany po nałożeniu manicure klasycznego i hybrydowego (aplikacja po wyschnięciu; działa wówczas na skórki) lub na naturalną płytkę (jednak ze względu na silne natłuszczenie nie rekomendujemy po aplikacji Semilac Roma Affection natychmiastowej stylizacji manicure). Pojemność 7ml

Kliknij i zobacz porównanie naszych odżywek i preparatów !

Rozwiń

Zniszczone paznokcie? Regeneracja na najwyższym poziomie to Semilac!

Masz zniszczone paznokcie? Regeneracja to Twój priorytet! W celu osiągnięcia najbardziej spektakularnych rezultatów przyda się najlepsza odżywka! Paznokcie po hybrydzie biorą urlop od koloru? Wtedy sięgnij po jeden z naszych produktów Semilac SPA for WOMEN! Regeneracja paznokci profesjonalnie i kompleksowo przyniesie najszybszy i najlepszy efekt!

Odżywka wzmacniająca? Paznokcie chętnie wybiorą się do SPA – Semilac poleca!

Zniszczone paznokcie? Regeneracja wymaga czasu oraz odpowiednich preparatów. Odżywka wzmacniająca? Paznokcie mogą potrzebować czegoś więcej! Wtedy do gry wchodzi Semilac SPA! To zdecydowanie więcej niż odżywka wzmacniająca paznokcie!

Regeneracja paznokci gwarantuje ich zdrowy wygląd, odpowiednią kondycję, a w efekcie trwałość stylizacji hybrydowej. Jeśli chcesz, by paznokcie po hybrydzie wybrały się na wakacje – zabierzcie je do Semilac SPA. To 5 wyjątkowych produktów do paznokci, które odżywiają, nawilżają, wspierają proces regeneracji oraz rozjaśniają płytkę i wypełniają bruzdy. Nic dodać, nic ująć!

Jak regenerować paznokcie? Najlepiej z Semilac!

Jeśli szukasz odpowiedzi na pytanie, jak regenerować paznokcie pospiesznie odpowiadamy – z Semilac! W swojej ofercie posiadamy specjalne preparaty i odżywki do paznokci. Po hybrydzie możesz odpocząć od koloru i postawić na naturalne lśnienie – regeneracja paznokci to ważna rzecz!

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Trzy-fazowy olejek do paznokci Semilac SPA for WOMEN Roma Affection 754 7ml

Trzy-fazowy olejek do paznokci  Semilac Spa Roma Affection 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe