Trend kolorystyczny wiosna 2019 - koral
Trend kolorystyczny
koral

W tym sezonie koral na paznokciach to mocny sygnał dla świata: „Jestem trendy!”. Energetyzuje, ożywia i ociepla otoczenie. Manicure w tym kolorze to świetny sposób na wyrażenie optymistycznego manifestu. Lakier hybrydowy Semilac 006 Classic Coral to najlepszy sposób na modne podkreślenie mocnego charakteru oraz kobiecej delikatności. W połączeniu z pomadką w tym samym kolorze - duet idealny!

trendy wiosenne 2019
watergeo

Jego podstawą jest połączenie dwóch składowych: akwareli oraz wzorów geometrycznych. Rozmyte wzory uzyskasz dzięki zmieszaniu lakieru hybrydowego i płynu. Geo-wzorki z kolei najlepiej wykonać jednym, wyraźnym, kontrastowym kolorem, bielą lub czernią. Kolorystyka trendu WaterGeo jest dowolna, jednak my sugerujemy połączenie pastelowych kolorów, które idealnie się uzupełniają.

 trendy wiosenne 2019 watergeo
wiosenne trendy manicure 2019 - fancy
wiosenne tredny manicure
Fancy

Trend Fancy to propozycja dla kobiet, które mają słabość do hiszpańskiej, włoskiej lub francuskiej koronki. Kolor i struktura zdobienia jest dowolna, ale niepodważalną i konieczną zasadą tej stylizacji jest perfekcyjna precyzja jej wykończenia. Koronkowa stylizacja w trendzie Fancy jest idealnym manicure dla przyszłych panien młodych.

PAZNOKCIE na wiosnę
pixie

Jednym z trudniejszych zdobień w manicure jest malowanie twarzy, a właśnie to jest istotą wiosennego trendu Pixie. Dokładniej, wykonując stylizację Pixie, odwzorowujemy bohaterów naszych ulubionych bajek w sposób drobiazgowy, niemalże fotograficzny. Taki manicure wygląda pięknie, zaskakuje, cieszy oko i wywołuje beztroski uśmiech – ten sprzed lat!

Kolor roku 2018