Ładuję...
 Trend kolorystyczny lato 2019 - koral
trend kolorystyczny
NEONOWY POMARAŃCZ

W tym sezonie neony będą przeżywać swoją kolejną młodość. Te mocne i energetyczne kolory staną się nie tylko dopełnieniem stylizacji, ale przede wszystkim będą występować jako kompletny look od stóp do głów. Nie inaczej będzie na naszych paznokciach. Na szczególną uwagę zasługuje lakier hybrydowy Semilac 554 Loud Mandarine w odcieniu krzyczącej kolorem pomarańczy. Jest to kolor, który idealnie współgra z ogłoszonym przez Instytut Pantone’a odcieniem roku – koralem. Będzie o nim głośno!

TRENDY LETNIE 2019
neon zoo

Trend Neon ZOO powstał na bazie królujących neonów. To połączenie maksymalnie nasyconych kolorów z motywem zwierzęcym, np. cętkami pantery czy paskami zebry. Jaskrawy kolor może stanowić tło dla ciemnych cętek i na odwrót – ciemne tło świetnie wyeksponuje neonowe wzory. Manicure w tym trendzie jest idealnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą uniknąć zwierzęcego total-looku, a jednocześnie pragną być nieco zadziorne.

 trendy letnie 2019 neon zoo
letnie trendy manicure 2019 - pastel blink
TRENDY LETNIE 2019
pastel blink

Pastele nigdy nie wychodzą z mody, zwłaszcza latem. Delikatne, rozbielone kolory będą nieodłącznym elementem manicure wykonanym w trendzie Pastel Blink. Tym razem jednak, połączone zostaną z wyraźnymi i mocno błyszczącymi akcentami. Jeśli lubisz połysk to nie musisz się ograniczać. Pokryj brokatowym kolorem jeden paznokieć, a na pozostałych użyj go do wykonania biżuteryjnych wzorów.

trendy letnie 2019
skin deco

Zaawansowanym manicurzystkom polecamy trend Skin Deco. Tło tego misternego, kolorowego zdobienia, zawsze stanowią różne odcienie beżu, idealnie współgrające z kolorem skóry. W ten sposób uzyskamy efekt spektakularnego manicure, który z jednej strony zachwyci kolorem, a z drugiej oczaruje precyzją zdobienia.

trendy lato 2019 - skin deco
Semilac super cover
Nowy wymiar krycia

Elastyczna, odpowiednio gęsta formuła lakierów hybrydowych Semilac Super Cover została przygotowana tak, aby maksymalnie ułatwić aplikację hybrydy: bez zalewania skórek, z maksymalnym kryciem. Gotowa na prawdziwe uderzenie soczystych barw? Wypróbuj Semilac Super Cover!