czerwień

Paznokcie jesień 2017

Czerwień - Margaret lakiery do paznokci

W ten uwodzicielski kolor ubrana jest jesień 2017. My stawiamy na ponadczasowy odcień czerwieni – kolor Legendary Red 063, który jesienią staje się gwiazdą naszej barwnej palety. To wybór ambasadorki marki Semilac - Margaret!

Modne czerwone dodatki można łączyć w satysfakcjonujące zestawy z szarością, bielą lub czernią. Polecamy też minimalistyczny czerwony manicure w wersji Total Look. W końcu piękno czerwieni nie potrzebuje dodatkowego podkreślenia!

Paznokcie jesień 2017

Harlequin

To trend, którego gwiazdą jest Harlequin. Przenosimy go do świata Nail Artu w formie pojedynczego łańcuszka lub aplikacji na całej powierzchni paznokcia. Najpiękniejsze czerwone paznokcie Harlequin zdobi na przykład szaro-czarną barwą, w połączeniu z bielą.

Zdobienie Harlequin jest wyraźne, dlatego sugerujemy wykorzystywanie go w akcentach – na jednym, maksymalnie dwóch paznokciach. Resztę najlepiej prezentować w formie jednolitej, na bazie jednej z barw wykorzystanej przy tworzeniu kratki.

Harlequin
czerwień

Paznokcie jesień 2017

Jesienny Color Blocking

Siła tego trendu pochodzi z mocnych kontrastów. Barwne i nieoczekiwane zestawienia tworzone są na bazie kolorów, które królują w jesiennych tygodniach. W tym roku są to nie tylko stonowane i ciemne propozycje.

Jesienny Color Blocking obfituje w nasycone barwy, choć odrobinę mniej soczyste od tych promowanych latem. Nadal jednak pozostajemy w bogactwie wyrazistych zestawień, które skutecznie ożywią jesienną aurę.

Paznokcie jesień 2017

Fall in Ombre

To przedstawienie jednego z najpopularniejszych zdobień w wersji adekwatnej do jesiennej aury. Tworząc ten trend należy sięgnąć po ciemniejsze kolory, które królują jesiennymi tygodniami, jak również modną w tym sezonie czerń.

Jeśli jesienne Ombre ma być akcentem w stylizacji – możemy połączyć w wyszukanym cieniowaniu trzy lub więcej barw! W przypadku zastosowania Fall in Ombre na wszystkich paznokciach sugerujemy ograniczenie się do dwóch, maksymalnie trzech kolorów.

Ombre
frame

Paznokcie jesień 2017

Nail Frame

Trend polegający na zamknięciu zdobienia lub koloru paznokcia w widocznej ramce. Może ona przybierać różne formy – delikatnych pasków, pasów ze zdobieniem Semilac SemiFlash, widocznego obramowania lub cieniowania.

Nail Frame aplikujemy w ramach akcentu lub na wszystkie paznokcie - jako modny dodatek do klasycznego manicure. Przy tworzeniu stylizacji z wykorzystaniem tego trendu ważne jest dobranie odpowiednio kontrastowych kolorów oraz precyzyjne wykonanie zdobienia.

Paznokcie jesień 2017

Trench Riviera

Jesienią modny jest nieśmiertelny trench, a niezależnie od pory roku – pasy! Łączymy te dwa hity i przenosimy trend Holiday Riviera do jesiennych stylizacji - w odrobinie zmienionej formie.

Trench Riviera to barwy jesienne, przedstawione w monochromie, multichromie, a nawet w Color Blockingu. To widoczne zdobienie powinno zamykać się na dwóch, maksymalnie trzech paznokciach. Resztę warto ubrać w jeden z kolorów, które zostały użyte przy tworzeniu trendu.

riviera
vlovers

Paznokcie jesień 2017

Night Flowers

Światowe wybiegi rozkwitają bujnymi kwiatami i roślinnymi wzorami. Jesień nic w tej kwestii nie zmieni – to nadal jeden z czołowych wzorów, który w tym sezonie malujemy na ciemnym tle. Tu pole do popisu mają kobalt, granat, brąz, zieleń, bordo lub czerwień.

Kontrast pomiędzy ciemnym tłem a samymi kwiatami jest wyraźnie widoczny, natomiast technika jaką wykonywane są kwitnące dzieła – różna. Niektóre z nich są rozmyte, inne nawiązują do folkowych klimatów. Jedno je łączy – ciemne tło.

Paznokcie jesień 2017

Multichrom

Klasyczna wersja tego trendu królowała latem. Obecnie wzbogacamy go przeważnie ciemniejszymi, bardziej stonowanymi i eleganckimi kolorami. Te barwne zestawienia spotkają się z uznaniem fanek kolorowego manicure utrzymanego w subtelnym tonie.

Tworząc najpiękniejsze paznokcie na bazie jesiennego Multichromu na każdy z nich aplikujemy inny kolor, wszystkie jednak powinny delikatnie ze sobą kontrastować. To zapewni bardzo wyszukany i elegancki efekt finalny.

multichrom
baroque

Paznokcie jesień 2017

Baroque

Ten trend sprawi, że modne paznokcie 2017 będą lśnić pełnią blasku i przyciągać wzrok kunsztownym i rozległym zdobieniem. Wyszukane formy, kontrasty jasnych i ciemnych barw, drobiny… Jednym słowem – bogactwo! Trend Baroque kocha jesienne kolory i przepych!

Bogactwo barw i wzorów będzie widocznym motywem, obok którego trudno przejść obojętne. Biżuteria nie będzie potrzebna, gdy paznokcie na jesień 2017 pomalujemy w stylu barokowym!

Flavours

Semilac by Influencers

Nowości Lato 2017

Kolekcje Influencerskie od teraz dostępne w oddzielnej sprzedaży...

Sharm Effect

Sharm Effect

Nowości Lato 2017

Efekt Sharm na paznokciach pozwala zamknąć magiczną ulotność w subtelnym zdobieniu...

Cat Eye Effect

Cat Eye Effect

Nowości Lato 2017

Od teraz Twój kobiecy urok i czarująca charakterność zostaną wyrażone w błyszczącej prędze!

Pastells

PasTells

Nowości Lato 2017

Pastelowe lakiery hybrydowe Semilac to aż 61 wyjątkowych kolorów, które powiedzą więcej niż słowa...

Flash Galaxy

Flash Galaxy

Nowości Wiosna 2017

Mnogość barw i bogactwo błyszczących drobin zawartych w Semilac Flash Galaxy to prawdziwy kosmos...

Spa for men

SPA For Men

Nowości Lato 2017

Preparaty z zestawu SPA rozjaśniają i wspomagają procesy regeneracji oraz odżywiania paznokci, co w efekcie...

Chameleon

Semibeats by Margaret

Nowości Wiosna 2017

Ambasadorka Semilac - Margaret wybrała 9 wyrazistych kolorów, które przebojem zdobywają świat stylizacji...

Chameleon

Chameleon

Nowości Wiosna 2017

Semilac Top Chameleon No Wipe to rewolucyjna nowość od Semilac! Linia 9 topów no wipe (bez przemywania)...

Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.