Ładuję...
Akcesoria do manicure

Tipsy przezroczyste (120 szt.)

19,99 zł
You will earn Semilac points 20 Semipoints
Bogata

różnorodność

Aż 10 różnych rozmiarów plastikowych tipsów, których zadaniem jest idealne dopasowanie się do rozmiaru i kształtu paznokcia.

Z tworzywa

ABS

Wysokiej jakości tipsy stworzone są z tworzywa ABS, dlatego są idealne do przedłużania naturalnej płytki paznokcia.

 alt= Naturalny

kolor

W ofercie Semilac znajdziesz tipsy w kolorze mlecznym oraz transparentnym, które łatwo dopasujesz do stylizacji w każdym kolorze.

Wysoka

jakość

Zakochasz się w prostym i przyjemnym zastosowaniu produktu, który gwarantuje łatwość użycia oraz trwałość.

Charakterystyka
Icon Ilość Ilość:  120 szt.
Opis

Wysokiej jakości tipsy z tworzywa ABS, idealne do przedłużania naturalnej płytki paznokcia.

Tipsy Semilac mają klasyczny kształt i występują kolorze transparentnym dzięki czemu łatwo dopasujesz je do swojej stylizacji w każdym kolorze.

Specjalnie wyprofilowane tipsy charakteryzują się giętką strukturą oraz dużą kieszonką, która gwarantuje wygodną aplikację kleju, a w konsekwencji trwałość wykonanego manicure.

Opakowanie zawiera 120 sztuk wysokiej jakości tipsów – bez problemu znajdziesz te perfekcyjnie pasujące do typu i rozmiaru Twoich paznokci! W naszej ofercie dostępny jest także profesjonalny klej do tipsów Semilac.

Wyprofilowane tipsy świetnie sprawdzą się przy tworzeniu stylizacji metodą żelową.

Zakochasz się w prostym i przyjemnym zastosowaniu produktu! Wystarczy standardowo przygotować płytkę paznokcia, a następnie nałożyć klej w miejscu kieszonki tipsa i przykleić go bezpośrednio do naturalnego paznokcia.

Stosowanie

ETAP 1 - Przyklejenie tipsów

  • na kieszonkę tipsa nakładamy starannie klej do tipsów Semilac .Przy aplikacji najwygodniejszy jest klej do tipsów z pędzelkiem - ułatwia pracę i zapobiega przed pobrudzeniem sobie palców;
  • następnie przyklejamy tipsa do paznokcia od jego krawędzi ku górze dociskając go przez około 10 sekund - przy przyklejeniu tipsa należy szczególnie uważać, aby nie powstały pęcherzyki powietrza.

ETAP 2 - Skracanie i piłowanie tipsów

  • przy pomocy gilotyny, należy skrócić tipsy do pożądanej długości tak, aby pozostawić 2-3 mm zapasu;
  • pilnikiem opiłowujemy całego tipsa, w taki sposób, aby jego kieszonka zrównała się z płytką paznokcia;
  • następnie nadajemy paznokciom odpowiedni kształt i odpowiednią długość.

ETAP 3 - Żelowanie paznokci – pierwsza warstwa żelu

  • przed nałożeniem pierwszej warstwy żelu, tipsy należy przetrzeć Semilac Nail Cleaner, aby usunąć potencjalne zabrudzenia i pyłek powstały podczas opiłowywania paznokci;

C.D. jak przy manicure wykonywanym metodą żelową

Moc precyzji w naszych rękach

Moc precyzji w naszych rękach

Moc zaufania w naszych rękach

Pokochaliście kosmetyki Semilac i mamy na to dowody:

Stylizacje