Strona
NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. GlitterOmbre królową nocy

  Łącznie 142,97 zł

 2. W wirze namiętności

  Łącznie 29,99 zł

 3. Miłosny szach, romantyczny mat!

  Łącznie 194,95 zł

 4. Słodki manicure na walentynki

  Łącznie 186,95 zł

 5. Uważaj – dziś uwodzę!

  Łącznie 53,99 zł

 6. Esencja zakochanych

  Łącznie 29,00 zł

 7. Love is in the Air

  Łącznie 121,97 zł

 8. Wszystkie odcienie miłości!

  Łącznie 247,99 zł

 9. Ognisty walentynkowy manicure

  Łącznie 92,98 zł

 10. Całkiem nierozważna romantyczka!

  Łącznie 83,98 zł

 11. Zimno? Nałóż sweterek!

  Łącznie 95,99 zł

 12. Colorblocking całuje usta!

  Łącznie 131,78 zł

 13. Ale o północy zmykam!

  Łącznie 83,98 zł

Strona
NAJPOPULARNIEJSZE
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Rozważna czy romantyczna?

Zimowy wieczór, podczas którego jest naprawdę gorąco i którego symbolem jest piękna, ognista czerwień?! To muszą być Walentynki! Zastanawiasz się, co szczególnego zaplanować, aby ten dzień był wyjątkowy i żeby pozostał w pamięci na dłużej? Mamy dla Ciebie kilka rad.

Gdy nasze endorfiny odbierają nam zdolność logicznego myślenia warto zdać się na intuicję - ona okaże się dobrym doradcą w sercowych sprawach. Na pewno Twój ukochany szuka odpowiedzi na pytanie „Jaki prezent na walentynki dla niej?”. Spieszymy z pomocą – daj mu dość wyraźne sugestie – przecież dokładnie wiesz jak trzeba zadziałać…przypadkowo zostawiona zakładka w przeglądarce, przypadkowe zerkanie na wymarzony pierścionek. To ułatwi Twojemu wybrankowi sprawić Tobie prezent na walentynki, który Cię zadowoli.

Jednak dla kobiety ten dzień musi być idealny – sukienka, szpilki, makijaż i wszystko to dopełnione pięknym manicure. Klasyką jest czerwień – to ona najczęściej pojawia na paznokciach w tym okresie. To kwintesencja kobiecości, która idealnie pasuje do okoliczności. W naszej ofercie znajdziesz kilkanaście odcieni czerwieni, które podkreślą charakter twojej walentynkowej stylizacji manicure.

My pozwoliliśmy sobie na odrobinę szaleństwa, dlatego podpowiadamy Ci, jak powinny prezentować się w tym roku paznokcie hybrydowe na walentynki. Wcale nie muszą być gładkie i czerwone! Zaszalej – zdobienia z serduszkami, łączone z błyszczącymi brokatami – wszystko wysmakowane i doprawione nutką pikanterii. Manicure na Dzień Zakochanych ma być kuszący i rozpalający nasze emocje do czerwoności.

Jak podkreślić charakter Święta Zakochanych?

Manicure walentynkowy to wcale nie mało istotny detal! Twoje paznokcie są tego dnia niezwykle ważne – w końcu lubimy trzymać się z Ukochanym za ręce! Wprowadź odrobine miłosnego zamieszania i daj się ponieść walentynkowym trendom. Słodkie usta czy piękne serduszka wymalowane na końcówkach paznokci – to drobne zdobienia, które dodają magii paznokciom walentynkowym w tym jakże zakochanym dniu

Wybierasz klasykę? Postaw na sprawdzoną i modną czerwień – nie bój się kobiecych i seksownych odcieni, niech paznokcie walentynkowe krzyczą głośno, że jesteś zakochana i pełna gorących uczuć. Wolisz delikatniej manifestować swoje uczucia?Delikatny róż powinien być idealny. Dodaj do niego pięknie zmalowane serduszka, apokażesz światu, że stawiasz na detale i Twoją siłą jest oryginalność i jednak bardziej jesteś romantyczna niż rozważna.