Ładuję...
Produkty: 14
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
  1. Stylizacje Moro

    Suma 189,95 zł

Produkty: 14
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Paznokcie na Andrzejki – sprawdź pomysły na najmodniejszy manicure!

Wieczór Andrzejkowy to jeden z najpiękniejszych wieczorów w roku. Święto wróżb stanowi doskonałą okazję do hucznej zabawy i spotkań z przyjaciółmi oraz rodziną. Uzupełnieniem wyjątkowej stylizacji na imprezę powinny być pięknie pomalowane paznokcie. Poszukiwania najciekawszych inspiracji doprowadziły Was do SEMILAC? I słusznie! W naszej kolekcji znajdziecie wyjątkowe lakiery hybrydowe, z których pomocą stworzycie wyjątkowo modny, trwały i piękny manicure.

Paznokcie andrzejkowe – co będzie modne w tym sezonie?

Jak pomalować paznokcie na andrzejki? Tak naprawdę wszystkie chwyty są dozwolone. Tego wieczoru można poszaleć z kolorami, błyszczącym brokatem, cyrkoniami i innymi zdobieniami. Mile widziane są zarówno odcienie charakterne i żywe, jak i mroczne, ciemne. Możecie poszaleć ze wzorkami orientalnymi, gwiazdkami, metalicznym połyskiem i efektem lustra. Świetnie będą wyglądać także tzw. szklane paznokcie, czyli manicure z wykorzystaniem lakieru hybrydowego i folii holograficznej. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych inspiracji, które przyczynią się do tego, że andrzejkowa noc przejdzie do historii!

Manicure na andrzejki – sprawdź nasze pomysły!

Najmodniejsze paznokcie andrzejkowe w tym sezonie to paznokcie hybrydowe z brokatem. Istota tego manicure polega na łączeniu ciemnego koloru bazowego z jaśniejszym, błyszczącym brokatem. Łączyć możecie ze sobą np. fiolet ze srebrem, czerń ze złotem lub bordo z różowym brokatem. Brokat do paznokci to świetny sposób na dodanie nieco szaleństwa do klasycznej stylizacji. Paznokcie mogą zostać wykonane w technice ombre lub błyszczące drobinki mogą zdobić jedynie ich końcówki. Wybór należy do Was!

Inny ciekawy pomysł na andrzejkowe paznokcie polega na wykorzystaniu pyłku z efektem lustra. Tzw. mirror effect można uzyskać za pomocą opalizującego pyłku i pacynki z gąbeczką. Kosmetyk można aplikować na cały paznokieć lub jedynie zdobić nim wymalowane na paznokciu elementy. Nakłada się go na gotowe hybrydy (po zastosowaniu topu no wipe), wcierając gąbeczką. Po utwardzeniu w lampie UV wystarczy przemyć ręce, by usunąć nadmiar produktu z okolic paznokcia. Gotowe! Drobny pyłek nada manicure piękny i efektowny efekt lustra.

Bardzo modny manicure na andrzejki to także kocie oko. Intrygujące paznokcie można uzyskać dzięki lakierowi Semilac Cat Eye 3D. Formuła kosmetyku opiera się na tysiącach niewielkich opiłków metalu, które są przyciągane za pomocą dedykowanego magnesu. W kolekcji lakierów Cat Eye znajduje się 6 różnych kolorów. W palecie można znaleźć między innymi takie barwy jak srebrno-szary, czerwony oraz fiolet. Aplikacja Semilac Cat Eye jest bardzo prosta, aby nałożyć lakier na paznokcie, warto użyć specjalnego narzędzia – długopisu do kociego oka. Zawarte w długopisie magnesy przyciągną drobinki zawarte w produkcie kosmetycznym, co pozwoli uzyskać trójwymiarowy efekt.

Jakie jeszcze pomysły na stylizacje warto wykorzystać? Przed andrzejkową imprezą można pobawić się także srebrną folią transferową i czarnym żelem do zdobień. Folię na paznokcie da się odbijać na całej płytce paznokcia lub na jej wybranych fragmentach. W tym celu wystarczy wyciąć kawałek folii, przyłożyć ją do posmarowanego specjalnym klejem paznokcia i następnie odkleić folię. Po zabezpieczeniu paznokcia można na nim wymalować delikatne, kobiece wzorki, np. z wykorzystaniem naszego czarnego żelu do zdobienia paznokci.

Ostatnia z inspiracji, jeśli chodzi o andrzejkowy manicure, to stworzenie na paznokciach bardzo modnego geometrycznego zdobienia Negative Space. W tym celu można użyć lakierów hybrydowych w ciemniejszych, mrocznych odcieniach, np. czarnego, granatowego lub fioletowego. Efekt Negative Space polega na pozostawieniu na płytce paznokcia powierzchni niepokrytej lakierem. Wzór może się pojawić na jednym palcu u ręki, np. serdecznym. Pozostałe paznokcie u rąk powinny być całkowicie zamalowane.