Ładuję...
Produkty: 35

Strona
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
Produkty: 35

Strona
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Paznokcie karnawałowe

Styczeń to szczególny okres, kiedy to częściej niż zwykle stajesz przed niełatwym zadaniem, jakim jest dobór odpowiedniej imprezowej stylizacji. Na całe szczęście zabawy karnawałowe pozwalają na odrobinę szaleństwa zarówno w kwestii ubrań, jak i manicure. Na semilac.pl znajdziesz wiele inspiracji na karnawałowe paznokcie, którymi zaskoczysz wszystkich. Przygotowaliśmy dla Ciebie przykładowe stylizacje zarówno na eleganckie bale, jak i szalone imprezy. Zastanawiając się nad paznokciami na karnawał możesz wybierać pomiędzy wyrafinowanym manicure a bezpretensjonalnymi, karnawałowymi hybrydami z wzorkami. Sprawdź, jakie propozycje przygotowaliśmy, a na pewno znajdziesz taką, która dopełni Twój karnawałowy look!

Karnawałowe wzorki na paznokcie

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na domówkę, czy babski wypad na miasto, w przypadku stylizacji paznokci na karnawał możesz pozwolić sobie trochę szaleństwa. Dress code, którego musisz przestrzegać w pracy i w szkole, często nie pozwala Ci na przyozdobienie paznokci hybrydowych ciekawymi wzorami. W tym szczególnym okresie jakim jest karnawał, nie bój się ryzykować. Wybierz kolory, kształty i wzory, na które nie zdecydowałabyś się na co dzień. Jednobarwne, klasyczne lakiery możesz na jakiś czas schować do szuflady. W trakcie karnawału stawiaj na odważne, wielokolorowe stylizacje. Karnawałowe paznokcie żelowe możesz śmiało wykończyć niezwykle modnym brokatem lub kolorowymi naklejkami i rysunkami. Dobrym przykładem karnawałowych wzorów na paznokcie są fajerwerki, tęcza lub postacie z kreskówek.

Elegancki manicure na karnawał

Oprócz szalonych stylizacji, które sprawdzą się na imprezach ze znajomymi, warto również wspomnieć o bardziej stonowanych stylizacjach na wyrafinowane bale karnawałowe. Zdarza się, że etykieta obowiązująca na takich wydarzeniach nie pozwala na zbyt odważne zdobienia. Nie oznacza to jednak, że całkowicie musisz zrezygnować z ciekawych karnawałowych wzorów na paznokciach. Wybierz bardziej stonowane kolory, które możesz przyozdobić brokatem, a kolorowe naklejki i rysunki zastąp na przykład kratką lub ukośnymi liniami. Wśród naszych propozycji poszukaj inspiracji na eleganckie paznokcie karnawałowe, którymi odpowiednio dopełnisz stylizację na bal.