Ładuję...
Produkty: 28

Strona
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
  1. Stylizacje Coś dla fanek pasteli

    Suma 113,97 zł

  2. Produkt niedostępny
Produkty: 28

Strona
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Paznokcie do szkoły

Jakie powinny być paznokcie do szkoły? Schludne, zadbane i nie za długie. A co z kolorem? Pomalowane paznokcie do szkoły powoli przestają dziwić zarówno rodziców, jak i nauczycieli. Mimo to powinnaś poznać odpowiednie stylizacje, które sprawdzą się idealnie jako paznokcie do szkoły. W tym wypadku należy zachować wskazany umiar, aby Twój manicure nie stał się powodem do nagany. Uwierz nam, delikatne paznokcie do szkoły są zwycięskim rozwiązaniem! Przekonamy Cię do tego już za chwilę!

Jakie kolory paznokci do szkoły wybrać?

Odpowiedź na to pytanie na pewno nie będzie dla Ciebie większym zaskoczeniem. Potwierdzimy zdanie, które słyszałaś zapewne od rodziców – paznokcie do szkoły muszą być stonowane! Tylko, co to w praktyce oznacza? Stonowane odcienie to barwy o subtelnym kolorze. Jeśli chcesz wykonać paznokcie hybrydowe do szkoły, możesz wybrać naprawdę wiele kolorów lakierów hybrydowych, które będą pasowały do delikatnego manicure. Pudrowy róż, a może paznokcie do szkoły beżowe? Oba wybory są trafne! A jakie barwy to kompletnie chybiony pomysł? Unikaj neonowych, czarnych i czerwonych lakierów hybrydowych. Czerwone paznokcie do szkoły to dość ryzykowany sposób na zwrócenie swojej uwagi w środowisku szkolnym. Podobnie jest z jaskrawymi i brokatowymi odcieniami. Jeśli chcesz jednak postawić na bardziej żywy kolor niż beż, zdecyduj się na rozbielone pastele lub perłowe odcienie. Podkreślą one Twoją dziewczęcą naturę, a zarazem nie będą wzbudzać większego zainteresowania wśród grona pedagogicznego.
W przypadku, gdy bardzo zależy Ci na podkreśleniu swojej indywidualności, możesz zdecydować się na paznokcie do szkoły ze wzorami. Jednak i tutaj musisz kierować się określonymi zasadami. Zdradzimy Ci je!

Paznokcie do szkoły wzory

Mimo iż marzą Ci się piękne i barwne zdobienia to podczas roku szkolnego, powinnaś odrzucić swoje pragnienia. Na takie arcydzieła przyjdzie pora, gdy zadzwoni ostatni dzwonek i rozpoczną się wakacje. Więc jak dodać akcentu hybrydom do szkoły, aby cała stylizacja była zachowana w odpowiednim tonie? Zdecyduj się na delikatne i proste zdobienia. Wybierz taktowne wzorki w postaci delikatnych kwiatów, drzew lub innych drobnych elementów. Aby całość pozostała w skromnym wydaniu możesz namalować go tylko na jednym paznokciu. Naszym zdaniem to świetny wybór na paznokcie do szkoły. Wszystkie stylizacje możesz pokryć matowym topem, z którym unikniesz efektu błysku. Rozwiązanie to sprawi, że wzorki będą lekko przytłumione. Oto prosta recepta na delikatne paznokcie do szkoły!
Odstępstwem od normy może być dłuższa szkolna wycieczka. Warto jednak, abyś upewniła się i zapytała nauczyciela o zdanie. W końcu zdejmować manicure hybrydowy po jednym dniu… byłoby szkoda! Nie zapomnij też o pielęgnacji! Ładne paznokcie do szkoły to również zadbane skórki i dłonie. Dbaj o ich dobre nawilżenie, a Twoje pomalowane paznokcie do szkoły będą jeszcze piękniejsze!

Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię i podczas roku szkolnego postawisz na jasne lakiery hybrydowe. Z barwnymi odcieniami warto wstrzymać się do wakacji, które trwają tak długo, że zdążysz wypróbować różne kolorowe kompozycje.