Ładuję...
Produkty: 14
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A
 1. Stylizacje Modny jeans z pazurem!

  Suma 113,97 zł

 2. Stylizacje Moro

  Suma 189,95 zł

Produkty: 14
Sortowanie najpopularniejsze
NAJNIŻSZA CENA
NAJWYŻSZA CENA
NAZWA PRODUKTU A-Z
NAZWA PRODUKTU Z-A

Wejdź w świat Semilac

Elegancka szmizjerka, szyfonowa bez pleców, błękitna hiszpanka – niebieska sukienka nadaje się w zasadzie na każdą okazję. Można nosić ją do biura, na imprezę, na co dzień. Świetnie łączy się z różem i granatem, tworzy też zgrany duet z czerwienią i pastelami. Jak pomalować paznokcie do niebieskiej sukienki, żeby wyglądać modnie i stylowo?

Neutralne paznokcie do niebieskiej sukienki

 • French: francuski manicure był niezwykle modny w okolicach roku 2000. Potem na jakiś czas niemal całkowicie zniknął, by dziś wrócić w nowym, hybrydowym wydaniu. Klasyczny french to opcja doskonała do każdej kreacji – w zestawieniu z niebieską sukienką wypadnie nadzwyczaj korzystnie.
 • Nude: nudziakom trudno się oprzeć. Nic dziwnego, że od kilku sezonów nie schodzą ze szczytów list przebojów. Paznokcie w cielistym kolorze bez trudu wkomponują się w stylizację z niebieską sukienką w roli głównej.
 • Pastele: pastelowe lakiery wkraczają do gry szczególnie wiosną. Są niezwykle delikatne, dziewczęce i zmysłowe. Różowe, pistacjowe, żółte paznokcie w pastelowym wydaniu stworzą zgrany duet z błękitną sukienką.

Wakacyjne paznokcie do niebieskiej sukienki

 • Pomarańczowy: pomarańcz znajduje się po przeciwnej stronie koła barw co niebieski. Po takie zestawienie sięgamy raczej rzadko – a szkoda! Kontrasty przyciągają uwagę i budzą ciekawość. Soczysta pomarańcz i delikatny błękit świetnie się uzupełnią.
 • Żółty: neonowa żółć i stylowy kobalt? Taki duet rewelacyjnie nadaje się na każdą imprezę! Warto pamiętać, żeby w przypadku odważnych zestawień kolorystycznych nie przyćmiewać stylizacji dodatkowymi ozdobnikami. Tutaj sam kolor jest już wystarczająco mocnym akcentem.