Spotkanie biznesowe? Fiolet poleca się uwadze!

Spotkanie biznesowe Fiolet poleca się uwadze!

Łącznie 34,99 zł

+
-
34,99 zł

Łącznie 34,99 zł

1 produkt

Manicure hybrydowy do pracy – dla ceniących czas i profesjonalny look   

Manicure hybrydowy do pracy to sprawdzone rozwiązanie dla kobiet, które swój biznesowy look mają dopracowany do perfekcji. Nasza najnowsza kolekcja Semilac Business Line to kolory idealnie wpisujące się w etykietę biznesu. Beżowy lakier hybrydowy czy różowe paznokcie nie są dla Ciebie? W takim razie postaw na fiolet!

Fioletowy lakier do paznokci Semilac Business Line Lila Grey 204 – kolor sukcesu!

Fioletowy lakier do paznokci z kolekcji Semilac Business Line to oferta dla Pań, które cenią klasykę w bardziej nowoczesnej formie. Bo kto powiedział, że delikatny manicure do pracy musi opierać się na stonowanym beżu i pudrowym różu? No właśnie – my to wiemy! Dlatego kolekcja biznesowa Semilac ujmuje również elegancję fioletu!

W proponowanej stylizacji wykorzystaliśmy lakier hybrydowy Semilac Business Line Lila Grey 204. Ograniczyliśmy się do pozostawienia go w najczystszej formie. Uważamy, że biznesowy look nie lubi nadmiernych zdobień, a siła barwy obroni się sama. Jesteśmy jednak pewni, że ten fioletowy lakier hybrydowy Semilac pięknie będzie prezentować się także z lekkimi, srebrnymi wzorami.

Rozwiń
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Spotkanie biznesowe? Fiolet poleca się uwadze!

Spotkanie biznesowe Fiolet poleca się uwadze!
Twoja ocena
pola obowiązkowe