Semilac żel antybakteryjny 50 ml

Semilac Antibacterial Gel 50 ml
9,90 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu na terenie UE.

Żel antybakteryjny Semilac to alkoholowy preparat do higienicznej dezynfekcji rąk w postaci żelu. Produkowany jest na bazie alkoholu etylowego, który wykazuje działanie bakteriobójcze. Produkt przeznaczony jest do higienicznej  dezynfekcji rąk i skóry zdrowej metodą wcierania.

Żel antybakteryjny Semilac może być stosowany wszędzie, gdzie są wymagane wysokie standardy higieniczne i konieczna jest higieniczna dezynfekcja rąk – w salonach kosmetycznych, gabinetach lekarskich i przychodniach. Preparat dopuszczony jest także do stosowania w obszarze medycznym.

Dla higienicznej dezynfekcji rąk wystarczy jedno naciśnięcie pompki i zaaplikowanie żelu antybakteryjnego Semilac na uprzednio umyte i wysuszone dłonie. Dokładnie rozprowadzamy i wcieramy preparat w dłonie, a później pozostawiamy na skórze aż do całkowitego wyschnięcia (1 minuta). I gotowe! Bez spłukiwania, bez kłopotu!

Preparat nie wpływa na trwałość manicure hybrydowego, dlatego można stosować go bez uszczerbku na trwałości stylizacji. Rekomendujemy jednak odtłuszczenie płytki Semilac Nail Cleanerem po jego aplikacji, w celu zapewnienia właściwego przylegania produktów do stylizacji paznokci do płytki.

W związku z konsystencją oraz małym opakowaniem żel do dezynfekcji Semilac można mieć zawsze pod ręką – produkt zmieści się praktycznie do każdej torebki.

Nie rekomendujemy stosowania preparatu na uszkodzoną lub podrażnioną skórę.

Rozwiń
Stosowanie
Nanieść na uprzednio umyte i wysuszone dłonie, dokładnie rozprowadzić i pozostawić na skórze przez 1 min. aż do całkowitego wyschnięcia. Nie spłukiwać. Rozwiń
100 g preparatu zawiera substancje czynne: 68,53 g Etanol CAS: 64-17-5, 7,70 g Propan-2-ol CAS: 67-63-0,2,0 g 2-Fenoksyetanol CAS: 122-99-6.
Preparatu nie stosować na uszkodzoną, podrażnioną skórę oraz w przypadku nadwrażliwości na substancję aktywną lub jedną z substancji pomocniczych.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac żel antybakteryjny 50 ml

Semilac Antibacterial Gel 50 ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe