Semilac Top Chameleon No Wipe 601

SEMILAC TOP CHAMELEON NO WIPE 601 bogactwo barwy malachitu zawarte we wzorzystym płynie. Choć malachit oznacza „miękki”, ten charakterystyczny kolor zieleni jest wyjątkowo mocny. Delikatne przebłyski brązu i złota dodają mu szlachetności.
Semilac Top Chameleon No Wipe 601 przyniesie szczęście w miłości oraz ogólne ukojenie. Pozytywnie wpłynie też na pogodę ducha i szczęście. Warto mieć go zawsze pod ręką. A najlepiej – na paznokciach!

Produkt należy przechowywać w temperaturze pokojowej ze względu na specyfikę produktu.

29,00 zł
-
+
Darmowa dostawa od 50 zł

Darmowa dostawa
od 50 zł

Masz 30 dni na zwrot

Masz 30 dni
na zwrot

Semilac Top Chameleon No Wipe to rewolucyjna nowość od Semilac! Produkt, którego do tej pory nie było na polskim rynku. To linia 9 topów no wipe (bez przemywania) do lakierów hybrydowych, z których każdy nadaje manicure niepowtarzalne wykończenie – perłowy lub brokatowy efekt kameleona w różnym kolorze – od zieleni, przez bordo, czerwień i róż, na fiolecie skończywszy. Produkty z kolekcji Semilac Top Chameleon No Wipe, inspirowane są barwami najpiękniejszych kamieni świata!

Produkty z tej linii gwarantują wyjątkowe zdobienie, które nie było wykorzystane w manicure nigdy wcześniejEfekt kameleona w brokatowej lub perłowej odsłonie to nowa propozycja, zapewniająca nieznany dotąd blask i mnogość kolorów stylizacji!

Czas utwardzania
lampa UV LED 6 W – 45 sek.
lampa UV LED 9 W – 60 sek.
lampa UV LED 24 W – 30 sek.
lampa UV LED 36 W – 30 sek.
lampa UV LED 24/48 W – 30 sek.
lampa UV 36 W – 120 sek.
Stosowanie
Produkty z linii Semilac Top Chameleon No Wipe swoim przeznaczeniem i sposobem aplikacji są zbliżone do Semilac Top No Wipe. Stanowią wykończenie manicure hybrydowego, dlatego aplikuje się je jako ostatnią warstwę (na odpowiednio utwardzoną bazę i cienko położone warstwy kolorowego lakieru hybrydowego). 9 rodzajów Semilac Top Chameleon No Wipe to topy nie wymagające przemywania (nie posiadają warstwy dyspersyjnej), dlatego już po utwardzeniu nadają paznokciom piękny połysk i pozwalają cieszyć się olśniewającym efektem manicure.
Do użytku profesjonalnego
Lakiery hybrydowe Semilac® przeznaczone są wyłącznie do użytku profesjonalnego przez certyfikowanych stylistów paznokci. Dlatego powinny być wykorzystywane tylko w zabiegach profesjonalnych. By wykonać w pełni satysfakcjonujący i bezpieczny manicure, należy ukończyć rekomendowane dla danego produktu szkolenie.
Środki ostrożności
Postępować zgodnie z instrukcją użycia. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać bezpośrednio par produktu.
Przeciwwskazania
  • jakiekolwiek zmiany chorobowe płytki oraz w okolicy płytki paznokcia m.in.: grzybica paznokci i około paznokciowa, zanokcica, drożdżyca w obrębie pola zabiegowego, brodawki okołopaznokciowe i podpaznokciowe, łuszczyca paznokci,
  • oddzielanie się płytki paznokciowej (onycholiza),
  • stany zapalne lub alergiczne,
  • urazy paznokci, infekcje paznokci i ich okolic,
  • skaleczenia w obrębie pola zabiegowego,
  • podrażnienia skórek oraz płytki paznokciowej powstałe w trakcie wykonywania klasycznego manicure np. w trakcie wycinania skórek,
  • nadwrażliwość na którykolwiek ze składników produktu.
Ingredients: Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Trimethylolpropane Triacrylate, HEMA, Hydroxycyclohexyl Phenyl Ketone, Ethyl Trimethylbenzoyl Phenylphosphinate, Mica, CI 60725.
Napisz własną recenzję
Piszesz recenzję o: Semilac Top Chameleon No Wipe 601
Twoja ocena
Copyright © 2016 Nesperta. All rights reserved.