Semilac SPA for MEN Nail Whitening 752 7ml

Semilac SPA for MEN Nail Whitening 752 7ml
3,99 zł 11,00 zł
-
+
Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
-64% #752

Semilac SPA For Men Nail Whitening 752 – preparat rozjaśniający do męskich paznokci, który skutecznie neutralizuje wszelkie przebarwienia – pomoże wyeliminować problem żółknięcia oraz uczyni płytkę przyjemnie satynową. Dodatkowo sprawi, że paznokcie będą wyglądały na zdrowe i odżywione.

Nail Whitening nadaje paznokciom przejrzyste wykończenie z bardzo delikatnym połyskiem. Utrzymuje trwałość do 4-5 dni. W przypadku stosowania samodzielnego (bez wykonywania całego rytuału Semilac SPA For Men), po tym czasie zaleca się zmycie warstwy produktu i jego ponowną aplikację. 

Produkt stosuje się bezpośrednio na oczyszczoną i osuszoną płytkę paznokci (z wykluczeniem okolic podrażnionej lub zranionej skóry oraz uszkodzonej płytki). Należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz unikać kontaktu produktu ze skórą i oczami. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim nasłonecznieniem. Produkt palny.

Rozwiń

Nail Whitening 752 - specjalnie zaprojektowana formuła neutralizująca przebarwienia, rozjaśniająca płytkę i nadająca satynowe wykończenie. Preparat dostępny jest w delikatnym niebieskim odcieniu, jednak na płytce pozostawia jedynie przejrzyste wykończenie z bardzo delikatnym połyskiem.

Cechy charakterystyczne:

  • efekt rozjaśnienia
  • pomoc w redukcji żółknięcia płytki
  • neutralizowanie przebarwień
Ingredients: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Silica, Methyl Methacrylate Crosspolymer, N-Butyl Alcohol, Alcohol Denat., Aqua, Bis(t-Butyl Benzoxazolyl) Thiophene, MEK, Alcohol, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, CI 42090, CI 60725.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia. Produkt palny.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac SPA for MEN Nail Whitening 752 7ml

Semilac SPA for MEN Nail Whitening 752 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe