Semilac SPA for MEN Nail Hardener 750 7ml

Semilac SPA for MEN Nail Hardener 750 7ml
Ocena:
5 % of 100
1 1 5
3,99 zł 11,00 zł
-
+
Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
-64% #750

Semilac SPA For Men Nail Hardener 750 – mocny utwardzacz stworzony z myślą o delikatnych, słabych i łamliwych męskich paznokciach.

Wyjątkowa formuła wzbogacona o składniki wzmacniające i utwardzające pomoże uniknąć problemów charakterystycznych dla osłabionych i zniszczonych paznokci. Zapomnij o kruszeniu, wysuszeniu i pękaniu! Preparat marki Semilac wspomaga odbudowę paznokci, przeciwdziała ich rozdwajaniu, a dodatkowo przywraca im naturalny i zdrowy wygląd.

Semilac SPA For Men Nail Hardener pozostawia na paznokciach jedynie przejrzystą, matową warstwę. Należy go aplikować bezpośrednio na oczyszczoną i osuszoną płytkę.

Nail Hardener utrzymuje trwałość do 4-5 dni – po tym czasie zaleca się zmycie produktu i jego ponowną aplikację lub przejście do kolejnego kroku rytuału Semilac SPA For Men.

Produkt stosuje się bezpośrednio na oczyszczoną i osuszoną płytkę paznokci (z wykluczeniem okolic podrażnionej lub zranionej skóry oraz uszkodzonej płytki). Należy przechowywać go w miejscu niedostępnym dla dzieci oraz unikać kontaktu produktu ze skórą i oczami. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Chronić przed wysoką temperaturą i bezpośrednim nasłonecznieniem. Produkt palny.

Rozwiń

Nail Hardener 750 - mocny utwardzacz do męskich paznokci, opracowany w celu przeciwdziałania ich miękkości, słabości i łamliwości. Preparat z linii Semilac SPA For Men jest bogaty w składniki utwardzające, wspomaga naturalny wzrost i zapobiega rozdwajaniu się płytki paznokci. Dostępny w delikatnym odcieniu fioletowym, nadaje płytce przezroczyste matowe wykończenie.

Cechy charakterystyczne:

  • rewitalizuje i wzmacnia paznokcie
  • nadaje naturalny i zdrowy wygląd
Ingredients: Butyl Acetate, Ethyl Acetate, Nitrocellulose, Acetyl Tributyl Citrate, Isopropyl Alcohol, Phthalic Anhydride / Trimellitic Anhydride / Glycols Copolymer, Silica, Methyl Methacrylate Crosspolymer, N-Butyl Alcohol, MEK, Aqua, Acetyl Methionine, Acrylates Copolymer, Alcohol, Glycidoxypropyl Trimethoxysilane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate, Methacryloyl Propyltrimethoxysilane, Benzoyl Isopropanol, Benzophenone, Mercaptopropyltrimethoxysilane, Methyltriethoxysilane, CI 60725.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Nie stosować w przypadku uszkodzeń lub chorób płytki paznokcia. W przypadku jakichkolwiek reakcji niepożądanych lub pojawienia się nadwrażliwości, np. uczucia pieczenia, swędzenia, zaczerwienienia itp., należy przerwać stosowanie produktu. Nie stosować w sposób niezgodny z przeznaczeniem. Nie stosować po upływie terminu ważności. Data ważności, seria i numer partii produktu znajdują się przy kodzie kreskowym. Unikać bezpośredniego światła słonecznego lub ekstremalnej ekspozycji na promieniowanie UV. Stosować tylko na zdrową i nieosłabioną płytkę paznokcia. Produkt palny.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac SPA for MEN Nail Hardener 750 7ml

Semilac SPA for MEN Nail Hardener 750 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe