Zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover 125ml

Semilac Remover 125ml
Ocena:
5 % of 100
3 1 5
15,00 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
#125 ml

Semilac Remover delikatnie usuwa lakier hybrydowy Semilac. Zawiera lanolinę.

Produkt do użytku profesjonalnego.Testowany dermatologicznie.

Rozwiń
Stosowanie

Chcąc usunąć lakier hybrydowy za pomocą Semilac Remover należy w pierwszej kolejności delikatnie zmatowić warstwę topu bloczkiem polerskim lub pilnikiem o gradacji 180/240.W kolejnym kroku potrzebne będą specjalne folie – Semilac Remover Wraps, które znacznie ułatwią proces rozmaczania hybrydy.

W każdej z folii znajduje się wacik bezpyłowy, który należy namoczyć w Semilac Remover, a następnie przyłożyć do każdego paznokcia i owinąć go folią.

Paznokcie powinny pozostać owinięte folią na około 10-15 minut. Po określonym czasie folię należy zdjąć, a pozostałości lakieru usunąć pusherem.

Rozwiń

Remover – poznaj ten produkt

Słyszałaś o removerze, ale nie wiesz co to za produkt? Zostań z nami, a poznasz odpowiedź na pytanie: co to jest remover oraz jak używać remover do paznokci. 

Remover – co to?

Remover do paznokci Semilac to specjalny płyn, który łagodnie usuwa lakier hybrydowy Semilac. Chcesz dowiedzieć się jak ściągnąć hybrydę za pomocą removera do paznokci? Postępuj tak, jak opisane zostało to w zakładce stosowanie. Na pewno potrzebować będziesz kilku produktów pomocniczych, które znacznie ułatwią Ci ten zabieg. Należą do nich:

- bloczek polerski lub pilnik o gradacji 180/240
- folie do ściągania manicure hybrydowego – Semilac Remover Wraps
- pusher lub patyczek drewniany.

Skoro już wiesz, jakie akcesoria pomogą Ci w pracy z removerem do paznokci, to nadszedł czas, abyś wybrała jego odpowiednią pojemność.

Remover – na którą pojemność się zdecydować?

Nasz remover do paznokci Semilac występuje w 4 pojemnościach. Możesz więc łatwo wybrać taką, która będzie dla Ciebie najlepsza.

50ml:
Najmniejsza buteleczka removera do paznokci jest idealna do pierwszych poczynań z hybrydami. Mały remover wystarczy, aby kilkukrotnie zmyć lakier z paznokci.

125ml:
Jeśli chcesz postawić na nieco większą wersję removera do paznokci, wybierz buteleczkę 125ml. Taka pojemność to wygodne rozwiązanie, które uzupełni każdą domową kolekcję produktów i akcesoriów do manicure.

500ml:

Lubisz korzystne rozwiązania? Wybierz remover do paznokci o pojemności 500ml. To wygoda i oszczędność!

1000ml:
Największy remover do paznokci, który świetnie sprawdzi się w salonie. Możesz przelać go do dozownika z pompką, dzięki któremu łatwiej będzie Ci nasączać wacik w produkcie.

O czym jeszcze musisz pamiętać?

W przypadku removera do paznokci, powinnaś przestrzegać kilku ważnych zasad. Na pewno nie wolno wystawiać preparatu na działanie wysokich temperatur, gdyż jest on łatwopalny. Warto więc znaleźć odpowiednie miejsce, gdzie do zmywacza do paznokci, także dzieci nie będą miały dostępu.
Pamiętaj też o tym, że zmywacza do paznokci nie wolno stosować na podrażnioną skórę.

To już wszystko, co chcieliśmy Ci przekazać o removerze do paznokci. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Ci udanej stylizacji, a później równie udanego ściągania manicure za pomocą naszego removera.

Acetone, Lanolin
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Produkt łatwopalny. Nie narażać na działanie wysokich temperatur. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać bezpośrednio par produktu. Unikać kontaktu z oczami. Unikać przedłużonego kontaktu ze skórą. Nie stosować na podrażnioną skórę.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Zmywacz do lakieru hybrydowego Semilac Remover 125ml

Semilac Remover 125ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe