Chat with us, powered by LiveChat

Semilac Primer bezkwasowy Acid Free 7ml

Semilac Primer Acid Free 7ml
Ocena:
5 % of 100
4 1 5
14,99 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
Bestseller #PRIMER

Primer bezkwasowy Semilac Primer Acid Free to wysokiej jakości preparat, który dobrze odtłuszcza płytkę, zwiększając tym samym przyczepność bazy hybrydowej, żelowej lub akrylożelu do naturalnej płytki paznokcia. Produkt przeznaczony dla osób, których paznokcie  nie wykazują większych trudności z przyczepnością produktów do stylizacji manicure.

Semilac Primer Acid Free można aplikować tylko na naturalną i nieuszkodzoną płytkę paznokcia. 

Rozwiń
Stosowanie

Przed użyciem Semilac Primer Acid Free należy dobrze przygotować paznokcie do manicure – zmatowić płytkę bloczkiem polerskim, a następnie ją odtłuścić Semilac Nail Cleanerem. Dopiero wtedy można użyć Semilac Primer Acid Free. W pierwszej czynności należy namoczyć jednorazowo pędzelek w preparacie i nałożyć go jednym pociągnięciem na paznokcie. Przy aplikacji na drugiej ręce, czynność należy powtórzyć. Rekomendujemy aplikowanie bardzo cienkich warstw preparatu. Po nałożeniu Semilac Primer Acid Free na płytkę, należy poczekać około 2 minuty (preparat zostawia lepką warstwę na paznokciu). Następnie można zacząć nakładać manicure zgodnie z zasadami.

Rozwiń

Primer – co to za produkt?

Masz trudności z trwałością manicure? Czas z tym skończyć! Nadeszła pora, abyś wypróbowała primer do paznokci. Nie wiesz, czym jest ten preparat? Zdradzimy Ci kilka przydatnych informacji.

Primer do paznokci to produkt pomocniczy, który powinnaś zaaplikować tylko na naturalną płytkę paznokcia. Głównym zadaniem primera jest zwiększenie przyczepności bazy hybrydowej, żelowej lub akrylożelu do płytki paznokcia. Po nałożeniu primera na paznokieć dochodzi do silnego odtłuszczenia powierzchni płytki. W ten sposób warstwa aplikowanego produktu silniej przywiera do paznokcia, a tym samym – dłużej się utrzymuje.

Primer bezkwasowy – kiedy się zdecydować?

Primer bezkwasowy Semilac to produkt uniwersalny, który rekomendujemy pod stylizację hybrydową, żelową lub akrylożelową. Dedykowany jest płytce, która nie wykazuje większych kłopotów z przyczepnością produktów do stylizacji paznokci. Jeśli więc Twoje paznokcie nie należą do bardzo wymagających, z całą pewnością primer bezkwasowy spełni swoją funkcję.
Semilac Primer Acid Free to produkt niezwykle wydajny. Już niewielka ilość preparatu zapewnia jego odpowiednie działanie.

Dowiedziałaś się już, że primer możesz aplikować tylko na naturalną płytkę paznokcia. Na jakie inne kwestie powinnaś też zwrócić uwagę? Wspominamy o tym w dalszej części.

Primer bezkwasowy – na co trzeba uważać?

Przed użyciem primera bezkwasowego musisz dokładnie zapoznać się ze sposobem użycia tego produktu. Przeczytaj uważnie zakładkę: stosowanie, która znajduje się powyżej i postępuj według ściśle określonych tam reguł.

Na czym jeszcze powinnaś się skupić? Primer bezkwasowy nakładaj tylko na zdrową płytkę i stosuj zgodnie z przeznaczeniem produktu. Preparatu nie wolno używać, jeśli Twoje paznokcie są uszkodzone. Omijaj skórki oraz wały wokół paznokci. Aplikowanie cienkiej warstwy preparatu jest także dość istotne. Pozwoli Ci to uniknąć spływania produktu na skórki. Jeśli w momencie nakładania preparatu pojawi się u Ciebie nadwrażliwość lub podrażnienia – przerwij stosowanie.
Co więcej, naszego primera bezkwasowego nie przecieraj Semilac Nail Cleanerem ani nie utwardzaj w lampie UV/LED. Produkt wysycha sam.

Wyposażona w taką wiedzę, możesz ruszać do działania! Wypróbuj primer bezkwasowy Semilac jako primer do hybryd, żeli lub akrylożeli, a Twoje rozterki o krótkiej trwałości manicure, zostaną zażegnane!

Ethyl Acetate, Isopropylidenediphenyl Bisoxyhydroxypropyl Methacrylate, HEMA, Hydroquinone, P-hydroxyanisole.
  • Proszę uważnie przeczytać sposób użycia.
  • Chronić przed dziećmi.
  • Unikać kontaktu ze skórą.
  • Unikać kontaktu z oczami.
  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
  • Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień.
  • Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu.
  • Nie wdychać bezpośrednio par produktu.
  • Może powodować reakcję alergiczną.
  • Tylko do użytku profesjonalnego
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac Primer bezkwasowy Acid Free 7ml

Semilac Primer Acid Free 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe