Semilac Primer 7ml

Semilac Primer bezkwasowy 7ml
12,99 zł
-
+

Aktualnie nie oferujemy możliwości wysyłki tego produktu poza UE.
#PRIMER

Preparat silnie zwiększający przyczepność produktów przeznaczonych do stylizacji paznokci, aplikowany na naturalną płytkę.

UWAGA!

PRIMER zamarza w niskich temperaturach (poniżej 10 stopni Celsjusza) . W okresie zimowym, po rozpakowaniu paczki nie można otwierać PRIMER'a. Należy pozostawić go w temperaturze pokojowejpowróci całkowicie do płynnej konsystencji (powinno to zająć około godziny).

Dopiero po zmianie stanu w postać płynną można zacząć nakładać preparat na paznokieć. Takie zachowanie preparatu jest zupełnie normalne i nie zmienia to jego właściwości.

Rozwiń
Stosowanie
Przed użyciem Semilac Primer należy dobrze przygotować płytkę paznokcia do manicure. Należy najpierw zmatowić płytkę dowolnym pilniczkiem i bloczkiem polerski, następnie ją odtłuścić Semilac Nail Cleanerem, dopiero wtedy możemy użyć Semilac Primer. W pierwszej czynności należy namoczyć jednorazowo pędzelek w preparacie i nałożyć go jednym pociągnięciem na płytce na każdym z 5 paznokci. Nie trzeba moczyć kilkakrotnie pędzelka przy nakładaniu preparatu na każdy paznokieć. Przy drugiej ręce czynność powtórzyć. Następnie można zacząć nakładać manicure zgodnie z zasadami. Rozwiń

Odpowiednie preparaty dodadzą Twoim paznokciom blasku i zdrowego wyglądu.

Spośród wszystkich części ciała nasze dłonie są najbardziej narażone na niekorzystny wpływ czynników środowiskowych oraz na mikrourazy.

Co do wszelkich preparatów towarzyszących zabiegowi manicure, klientki powinny mieć pewność pochodzenia.

My jesteśmy jej gwarantem.

Methacrylic Acid, Butyl Methacrylate, Butyl Acetate
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu ze skórą i oczami. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu. Przerwać stosowanie w przypadku pojawienia się nadwrażliwości lub podrażnień. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu. Nie wdychać bezpośrednio par produktu. W przypadku dostania się produktu do oczu, natychmiast przepłukać je dużą ilością wody, skonsultować się z lekarzem okulistą.
Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac Primer 7ml

Semilac Primer bezkwasowy 7ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe