Semilac Płyn do dezynfekcji 250 ml

Semilac Płyn do dezynfekcji 250 ml
14,99 zł
-
+

Stosowanie

STOSOWANIE:

DEZYNFEKCJA RĄK:
Dla higienicznej dezynfekcji rąk należy nanieść płyn do dezynfekcji Semilac równomiernie na całą powierzchnię uprzednio umytych i wysuszonych dłoni. Dozujemy odpowiednią ilość płynu, potrzebną do zwilżenia całych dłoni (ok. 3-5 ml). Preparat dokładnie rozprowadzamy i wcieramy w dłonie przez 30 sekund, następnie pozostawiamy na skórze aż do całkowitego wyschnięcia. Płynu nie należy spłukiwać.

DEZYNFEKCJA POWIERZCHNI: dokładnie nanieść produkt na wyczyszczoną uprzednio powierzchnię. Poczekać do wyschnięcia (minimum 5 minut).

 

Rozwiń

Płyn przeznaczony jest do higienicznej dezynfekcji rąk oraz powierzchni (nie mających kontaktu z żywnością). Produkowany jest na bazie alkoholu izopropylowego, który wykazuje działanie bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze.

 

Zachęcamy Was Drogie Semigirls do pozostawania w domach i dołączania do akcji #SiedzewDomuRobieMani. Jeśli jednak musicie wychodzić poza Wasze cztery ściany pamiętajcie o właściwej dezynfekcji rąk, w trosce o zdrowie i życie własne oraz Waszych bliskich. Regularne używanie środków do dezynfekcji wysusza skórę, dlatego nie zapominajcie, żeby ją odpowiednio nawilżyć i utrzymywać w najlepszej kondycji. Pomogą w tym produkty Semilac Care: kremy do rąk, czy oliwki do skórek i paznokci!

 

OSTRZEŻENIA:

Wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa drażniąco na oczy. Może wywoływać uczucie senności lub zawroty głowy. Chronić przed dziećmi. Unikać wdychania par. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.

W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Przechowywać w dobrze wentylowanym miejscu. Przechowywać w chłodnym miejscu. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z krajowymi przepisami.
PIERWSZA POMOC I SKUTKI UBOCZNE: w przypadku przedłużonego kontaktu

z produktem możliwe zaczerwienienie, pieczenie, wysuszenie, odtłuszczenie skóry. Po połknięciu możliwe bóle brzucha, wymioty, nudności, biegunka.
OGÓLNA WSKAZÓWKA DOTYCZĄCA PIERWSZEJ POMOCY: Skonsultować się z lekarzem

Wasze opinie

Szukamy opinii o tym produkcie...

Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii o tym produkcie

Dodaj własną opinię
Dodaj własną opinię

Napisz opinię

Semilac Płyn do dezynfekcji 250 ml

Semilac Płyn do dezynfekcji 250 ml
Twoja ocena
pola obowiązkowe